Şimdi Ara

bilgisayar her açıldğında zynga sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, benim sorunumu şu iki gün önce, bilgisayarımını işlemci anakartı ram'lerini değiştirdim. daha sonra ankartın cd'sini yükleyince. bir anda explorerde anasayfam devamlı değişmeye başladı. her seferinde goog'leye göre ayarlıyorum. fakat kapatıp her açtığımda tekrar anasayfam değişiyor. ayrıca bilgisayar her açılışta masaüstünde zynga denen meretin kısayolu oluyor ve başlat çubuğundaki kısayolada ekleniyor. bunu her seferinde silmeme rağmen, tekrar tekrar geliyor. artık bıkkınlık geliyor. en son çare format dicem ama zor geliyor. ne olun bana bir yardım edin...

• Merhaba,

İlk olarak sisteminizi güvenli modda taramaya tabii tutun. Zynga dediğiniz programcık oyun sitesinden kaynaklı değil mi ? Aklıma Facebook daki Holdem poker geldi. Güvenli modda Zynga yı kaldırın ve sistemde Zynga adında arama yaptırın, karşınıza çıkanları teker, teker elinizle silin ve o şekilde deneyin.
  • evet oyun sitesinden kaynaklı fakat ne program kaldırda ne de başka yerde kurulu bu. masaüstünde tıklayınca direk internet sayfası açmaya kalkyor. halubki hiç birş lekikde işim olmaz benim zynga ile
  • aynı promlem bende de var driverlar ile beraber kuruldu fakat bir türülü kendisiyle alakalı bişi sormadı kurulurken şimdi de bulamadım kurulu yerini silemiyorum
  • Arkadaşlar iyi bir Uninstaller programı edinip onlarla silmeyi deneyin muhtemelen onlarda görünecektir ayrıca bütün programların ekle kaldırdan degil Uninstaller programları ile kaldırılması gerekir böylece registir kayıtlarında silmiş olursunuz. düzelmesse Spyware programları ile taratın ve temzileyin bir

birde bütün programları kurarken hemen next next demende önce kurulum sırasında custom seçenegi işaretleyip yanda çerez olarak gelen tolbarların filan tikini kaldırrak kurulumunu engellemek gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxser

Arkadaşlar iyi bir Uninstaller programı edinip onlarla silmeyi deneyin muhtemelen onlarda görünecektir ayrıca bütün programların ekle kaldırdan degil Uninstaller programları ile kaldırılması gerekir böylece registir kayıtlarında silmiş olursunuz. düzelmesse Spyware programları ile taratın ve temzileyin bir

birde bütün programları kurarken hemen next next demende önce kurulum sırasında custom seçenegi işaretleyip yanda çerez olarak gelen tolbarların filan tikini kaldırrak kurulumunu engellemek gerekir

Evet uninstal programı işe yarar deneyeyim hemen :)
  • Güvenli modda malwarebytes programı ile derin tarama yaptırıp denemen gerek.Başlangıç öğelerine msconfig ile göz atın gereksiz başlangıç öğelerinide kaldırın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.