Şimdi Ara

Bilgisayar donma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar işlemci fanımı değiştirdim hyper 212x aldım taktım şuanda takılma sorunu yaşıyorum chrome yi açıyorum anlık donmalar oluyor 2-3 sn lik yada masaüstünde aynı şekilde 1-3 saniyelik donmalar oluyor az önce mavi ekran verdi tekrar açtım bu durum hangi sebepten olabilir beni aydınlatır mısınız?

• Sıcaklık değerlerini kontrol ettinmi ? Değiştirdikten sonra olmaya başladıysa tam oturtamamış olabilirsin plakayı bir kontrol et...
  • Kontrol ettim bana normal gibi geldi. Donma problemi çok kötü ya bilgisayarın bir yeri donuyor diğer yeri çalışıyor 2-3 gecikmeli.

Bilgisayar donma Bilgisayar donma

• Task Manager ı aç çalışan işlemlei kontrol et bir. Belki trafik yaratan birşey vardır
  • Şuanda indiriyorum indirince yazarım ayrıca bir sorum olacak alttaki fotoyu bf3 ten çıktıktan hemen sonra çektim sıcaklık değerleri nasıl
     Bilgisayar donma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wordex232 -- 28 Temmuz 2013; 23:04:20 >
  • Task manager i indirdim programı kurdum fakat açtığım taktirde Logon diye birşey çıkıyor karşıma ID-PW istiyor ne yazmam gerekiyor oraya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.