Şimdi Ara

Bilgisayar Çökmeden LoL oynamak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    E2140 @ 1.60GHz
    160GHz,1.00 GB Ram

Sapphire Radeon X550

Bütün ayarlar en düşük seviyedeyken oyun başlangıcı haricinde oyunda fps konusunda dahi sıkıntı çekmiyorum.Bi oyuna girip çıkarken çok yavaş.
    Fakat arada sırada mavi ekran hatası alıyorum arada bi çökme olayları falan oluyor haliylede can sıkıcı çünkü bilgisayar açılıp oyuna girene kadar oyunu kaybetmiş bile olabiliyoruz.
    Çok fazla oyun oynıyan veya mükemmel düzeyde 100-150 fps arası oyun oynamak istiyen biri değilim.Tek istediğim 30-40 fps arası şu oyunu bilgisayar sıkıntı çıkarmadan oynamak.

Mavi ekran hatası bildiğim kadarıyla ramdan kaynaklanıyo arttırsam 3 gb falan yapsam sizce çökmeden oyun oynıyabilirmiyim ?

• Ram'ini artırıp bilgisayara format atarsan mavi ekran hatalarının çözüleceğini düşünüyorum. Isınma sorunu da olabilir.
  • O bilgisayara para harcama git yenisini al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaza kadar yenisini almayı planlıyorum zaten ama şuan durumum yok benim tek istediğim yaza kadar beni idare etsin yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilbaz123a -- 7 Haziran 2017; 21:16:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragunown

O bilgisayara para harcama git yenisini al

+1

boşuna daha fazla masraf etme, 6 ay sonra tekrar yapmak zorunda kalırsın aksi halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

quote:

Orijinalden alıntı: dragunown

O bilgisayara para harcama git yenisini al

+1

boşuna daha fazla masraf etme, 6 ay sonra tekrar yapmak zorunda kalırsın aksi halde.

6 Ay sonra yeni bilgisayar alıcam zaten benim için şuan önemli olan idare etmesi.Bi 4-5 ay sorun çıkarttırmasın lol oynarken yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilbaz123a -- 7 Haziran 2017; 21:15:48 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.