Şimdi Ara

BİLGİSAYAR BİR SURE OYUN OYNADİKTAN SONRA EKRAN KAPANİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar forumda gecen gun konu acmistim. Bir yontemi denedikten sonra gpu isinmasi yavasladigi icin sorun cozuldu sanmistim. Ama kasanin kapaklarini kapattiktan sonra durum gene ayni oluyor. Sorunum suydu bilgisayarla oyun oynarken ki ben bunu ekran kartindan zannediyordum sanirim ondan degil, Bilgisayar kapaniyor. Ekran karti sicakligi ilk konuyu actigimda %70+ sicakliklara cikarken kapanirken dun 65 derece kapandi bugunde bilgisayar bosta epic games ten gta5 indirirken ekrana eski tuplu tvlerdeki gibi karincalar geldi. Aida64 uygulamasiyla ekran karti haric diger bilesenleri stress teste soktum hata verdi. Bu ne hatasi anlayamadim ben sorun nedir bilgisinolan yardimci olabilir mi? Resim su:

EDİT: KONUYU ACTİKTAN SONRA HER PARCAYİ TEK TEK TESTE SOKTUM RAMLAR DA HATA VERDİ ARKADASLAR 2. RESİMDE CEKİP ATTİM
    BİLGİSAYAR BİR SURE OYUN OYNADİKTAN SONRA EKRAN KAPANİYOR BİLGİSAYAR BİR SURE OYUN OYNADİKTAN SONRA EKRAN KAPANİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan7600 -- 17 Haziran 2020; 13:43:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaslar yardimci olabilecek yokmu

• Arkadaslar sorunum cozulmedi. Bende aldigim kisiye iade ettim. Sifir bir kart aldim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.