Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bilgisayar Açılıyor,5dakika sonra kendine geliyor

7
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayar Açılıyor,5dakika sonra kendine geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1059 Mesaj
      14 Şubat 2005 23:27:39 Konu Sahibi
      bilgisayar açılıyor.herşey tamam masaüstü geliyor.bazı msconifgde bulunan şeyler örneğin zonealarm msn 5dakiak sonra geliyor bilgisayar açıldıktan sonra.formatı dajha dün attım.vede bilgisayar açılınca acayip kasılıyor bu 5 dakika zarfında .mesela dial up penceresine tıklıyorum.bi 5dakika sonra geliyor msn zonealarm ile birlikte..neden yapar bu kasmayı?

|
      |
      14 Şubat 2005 23:34:44
      ram düşük vede açılışta çok fazla program varsa yani bilgisayarın açılması ile birlikte fazla sayıda işlem yapılıyorsa işlemciyi bayağı yorar ama zati biraz geç açılması normaldir aşırı olmadıkça.
      |
      |
      14 Şubat 2005 23:39:08
      kesinlikle katılıyorum ramin düşük ve açılışta biraz fazla program var yükseltebilirsen rami yükselt yada birazcık programşarını azalt
      |
      |
    • Binbaşı
      1059 Mesaj
      14 Şubat 2005 23:45:54 Konu Sahibi
      formatı yeni attım.ramde 256.format atmadan önce problem yoktu.formatı attıktan sonra böyle oldu
      |
      |
      15 Şubat 2005 01:27:51
      arkadasım norton systemworks kur ve ordan speeddisk programı ile c sürücünü birleştir farkedecektir.
      |
      |
      15 Şubat 2005 01:34:09
      Formatla birlikte bilgisayarina bazi spyware lar girmis olabilir bi tarat istersen ozellikle ağa bagladiysan makineni tabi
      |
      |
      15 Şubat 2005 01:51:32
      Ethernet'le alakalı olblr.Ethernet kartlarını disable etmeyi dene.Tabi ethernet adsl modem kunlanmıyosan
      |
      |
      15 Şubat 2005 02:59:03
      İmzama tıkla ve siteye girince "Programlar" butonuna tıkla, açılan sayfada en altta "Sonraki Sayfa" butonuna tıkla ve orada "TweakNow Powerpack 2005" ve "Registry Optimizer 2.0.5" programlarını indir kur.

Senin işini görecek olan "TweakNow Powerpack 2005" içindeki yazdığım notu oku ve ona göre yap.

Ayrıca şunu belirtmek isterim.!!
      Format atılmış ve yeni kurulmuş bir bilgisayara hiç bir zaman "spyware" veya "Virus" girmez.!! ( Internete bağlanmadıkça ve Kurulan CD Viruslu değilse tabii.)

Kolay gelsin ve başarılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KitapGibi -- 15 Şubat 2005, 3:03:46 >
      |
      |
      Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
      BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.