Şimdi Ara

[BİLGİLENDİRME]SPFLASH 4032 HATASI bildirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4032 hatası ile ilgili bilgilendirme. 4032 hatası, cihazların preloader yazılımının uygun olmayan preloader yazılımı atılması sonucu bozulup tekrar yazılamaması sonucu ortaya çıkar. Cihazınızı spflash ile yazarken lütfen download modunda ve preloader işaretsiz olarak yazın. 4032 hatası alıyorsanız, cihazınız için uygun bir preloader bulmak zorundasınız. Bunun dışında tek yol teknik servistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximan2008 -- 28 Mayıs 2014; 12:17:17 >

• Keşke 10 gün önce görseydim telefonum suya düşmüşdü 4032 alıyordum 1 hafta uğraşdım baktım olmayınca mecburen servise gönderdim
  • gelişme yokmu?
  • maalesef. farklı tip modellerde yine sıkıntılı.
  • Telefona rom atarken preloaderını sakın değiştirmeyin yoksa böyle hatalar alırsınız telefonunuzda açılmaz
  • sp flash tool yazılım atarken 4032 hatası sorununda gelişme varmı.bisürü tool
    denedim yazılım denedim hep aynı.çözüm bulan varmı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyasing40

Keşke 10 gün önce görseydim telefonum suya düşmüşdü 4032 alıyordum 1 hafta uğraşdım baktım olmayınca mecburen servise gönderdim

Hocam, servis maliyeti ne kadar oldu? Fazla değilse uğraşmayayım.
  • mükerrer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abi -- 31 Mayıs 2014; 23:14:47 >
  • mükerrer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abi -- 31 Mayıs 2014; 23:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic_man

sp flash tool yazılım atarken 4032 hatası sorununda gelişme varmı.bisürü tool
    denedim yazılım denedim hep aynı.çözüm bulan varmı arkadaşlar

http://goo.gl/C1my83 burdaki yöntemleri bir dene yine olmuyosa v6000 romunun sadece preloaderını seçerek flaşla telefona.. Sonucu bildirirsen iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.