Şimdi Ara

Bilgi Sarmal / Birey B - Acil Öneri (Yarın Sabah Alacağım- Aldım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
2.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sabahtan alacağım yazdım ama alan arkadaşım vardı gittim her konudan baktım birer test çözdüm. Yani yapabiliyorum gibi bir şey kesin yapamadıklarım olur.Ama önemli olan kitabın zorluğu değil benim kendimi kitabın seviyesine çekmem bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan3454

Sabahtan alacağım yazdım ama alan arkadaşım vardı gittim her konudan baktım birer test çözdüm. Yani yapabiliyorum gibi bir şey kesin yapamadıklarım olur.Ama önemli olan kitabın zorluğu değil benim kendimi kitabın seviyesine çekmem bakalım ne olacak.
    yapabiliyorsanız iyi hocam
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

aldıkların sonra hiçbiri yapamayınca kötü oluyor

Alıntıları Göster
    Kardes ben yapiyorum cogu sorulari demekki temeli biraz oturtmuşum:) bence ant mat 1 i bitiren yapmaya baslar birey b yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan3454

Hocam bazi sorular kolay gibi geliyor ama oyle bir ugrastiriyorki tam tyt tarzi

• aynen bazı soruları uğraştırıyor ama güzel yinede

• bende birey b mat almayı düşünüyorum siz beğendinizmi yeni nesil sorular var mı içinde. ve kitap çok zor mu?
  • hocam birde kitap tyt ayt bir arada mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.