Şimdi Ara

BİLETİX covid-19 iptal olan etkinlikler ve iade mağdurları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

forumda konu bulamadım. ekşide de bu konuyla ilgili mağdur olan çok kişi var. ..
    .https://eksisozluk.com/biletix--126362?p=74

20 martta manuş baba konseri vardı kadıköyle, eşimle gidip takılırız diye bilet aldık 5 martta.

sonra korona olayı patladı, etkinlikler iptal oldu. biletix iadeler için makaleler yayınlayıp süreç başlattı.

insanlardan iade edilen biletler için kesinti yapmışlar! gidemedikleri etkinlikler için "hizmet bedeli" ödemiş insanlar.

ayrıca 1 aydır attığım tüm iade form ve maillerine aynı bot yanıtı veriyorlar ve paramı iade etmiyorlar.
    kanun gereği yaptıkları suç, iade süresi dolduğu halde hala paramı iade alamadım ve karşımda bot mailden başka muhatap bile yok.

başka mağdur olan varsa konuyu üstte tutalım, bu tekelci rezil şirketi kimse desteklemesin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 13 Nisan 2020; 12:6:1 >

• biletix mağduru yok mu forumda hiç yav?
  • forumun zeka seviyesi yukarıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

forumun zeka seviyesi yukarıda
    ??????????????????
  • resmen soyulduk paralara çöktüler, forumda bir tane mağdur yok arkadaş. valla ilginç.
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    aahahahaha
  • Bende tam bunu düşünüyordum bilet alanlar için kötü oldu bu korona olayı iade de etmezler kesin diye..

Yine yanılmadım. Şaşırtmadı güzel ülkem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem biletix hem tur firmalari resmen ne olcagimiz belli degil iade fln etmiym son bi kere en kotu para kazanirim diye tum paralarin ustune yatti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChicoTravieso93

aahahahaha
    uzaklaştırılma sırası sende zeka küpü
  • Su donemde bilet alirken ne dusundunuz ki? Uc bes kurusun pesinde boyle dolanacaginiza oturup bir dil ogrensen, kendini gelistirsen daha iyi. Magdur olanlar eglenmek icin yani luks ihtiyaclari icin paralarini kaptirdi bilmem anlatabildim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Su donemde bilet alirken ne dusundunuz ki? Uc bes kurusun pesinde boyle dolanacaginiza oturup bir dil ogrensen, kendini gelistirsen daha iyi. Magdur olanlar eglenmek icin yani luks ihtiyaclari icin paralarini kaptirdi bilmem anlatabildim mi?
    bak kardeşim bileti aldığımda korona yoktu türkiyede biricnisi. bir şey bilmeden atıp tutma.

ikincisini, senin bildiğini ben unuttum, bütün hayatını türkçe kaleme al burada ingilizce e-mailine çevirisini atayım otur oku. bakış açın gerçekten rezalet ötesi, kaç paranın peşinde koştuğumdan da haberin yok ayrıca.

boş boş konuşma burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 18 Nisan 2020; 19:48:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.