Şimdi Ara

..::Bilardo ve Semih Saygıner::.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Büyüksün çerkez.:P Ben şahsen myself kendim Semih Saygıner in trt3 te çıktıkça turnuvalarını izliyorum. Semih Saygıner bizim ülkemizde ilgi görmüyor ama ilginçtir Avrupa da baya büyük kitlesi oluşmuş diyorlar. Semih Saygıner büyük usta.... saygılar. [frndsp]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Hellmarch</i>
    <br />Büyüksün çerkez.:P Ben şahsen myself kendim Semih Saygıner in trt3 te çıktıkça turnuvalarını izliyorum. Semih Saygıner bizim ülkemizde ilgi görmüyor ama ilginçtir Avrupa da baya büyük kitlesi oluşmuş diyorlar. Semih Saygıner büyük usta.... saygılar. [frndsp]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Sen ne diyorsun? Adamın bilardo literatürlerine girmiş kendi ismiyle anılan atışları var. Ama memlekette ilgi yok işte...
  • ya becker vuruşu die bi vuruş var teniste boris becker kazandırmış bu vuruşu tenis literatürüne ama semih 40 tane kazandırdı bilardo literatürüne çıt yok:)ilgimiz yok popüler olmayan sporlara yaa.o yüzden memleketten bi curling çi, golfçü , aletli jimnastikçi,tenisçi,badmingtoncu,çim hokeyci,kaykaycı,polocu,squashcı,kriketci,buz patenci vs. çıkmıyor.
  • ya bak şimdi gaza geldim. şimdi tekrar dönecem yeşil-mavi masalara[bgdnc2]
  • ya çerkez sana bişi sorcam ben mavi çuhadan nefret ediyorum çok soğuk geliyor bana yeşili seviyorum.sendede böle bişi varmı?
  • yok birader, benim içn fark etmez. ıstaka düzgün ve ucu fazla kalın olmasın(mümkünse kırma olsun), masa akmasın bi de toplar cilalı olsun yeterç her türlü oynarız annadın mı
  • Amerikan devamında (Majestic/Nişantaşı) 3 band, saatlerimi günlerimi aylarımı yıllarımı yedi, yürüyen nikotin deposu oldum. Kendimi zor kopardım yeşil çuhalardan.. Tek ıstaka 7-8 sayılarla beraber, 120'de biten 3 band kumarlarının içinde buldum kendimi (Cafe Stop/Etiler yıllarım). Kumarın adrenalinin her türlüsü gibi çok zevliydi ama resmen çürüdüm. 97'de multiplayer gamingea merak sardık da (Quake2 yıllarım), tabiri caizse zor kurtardım. (Quake2'den kopmak için cs, csden kopmak için donanım hadi hayırlısı kopa kopa gidiyoruz eheh). Ve seneler geçti, o 3 band masasından hala korkar kaçarım.

Number 8'de Semih antreman yapardı, 4-5 saat izlerdim. Oyunumla, türlü şaklaban atışlarımla, kazandığım paralarla (öküzler gibi kaybettik de tabi) değil de, Semih'i saatlerce 1 metreden seyretmekle gurur duydum, sevindim. Bir insan yaptığı işe, yeteneğine bu kadar mı aşık olur. Kavede kumar sporunu aldı nerelere getirdi.. Her gördüğümüzde alkışlamamız gereken bir insan.

Not: Bu arada Majestic ve Megahit de kral yerdi ha.. Süper piyasaydı.. Barbaros bilardoda da (Beşiktaş, şimdi restoran mı oldu ne?) leş gibi salçalı tostları az götürmedik. Hey gidi yıllar, yaşlandık artık [:p]

• PoL--E eski bilardoculardan olduğun anlaşılıyor.majestic süper bi bilardo salonuydu o zamana göre , ben ilk snooker masasını orda gördüm.çokda para kazanmışımdır orda:)bir parçada kaybetmişimdir tabi.barbaros bilardo hanedan restoran oldu malesef.nr 8 te ise 4-5 saat semihi izlediğin falan olduysa tanımam lazım seni:)son olarak megahittende bilardocu çıkmadı hiç.piyasa gençlik beni salla parti toplara vururken görünce kumar teklifinde bulunmuştu.çokda ekmek yemiştim ordan ama 2 gün sürdü sonra uyandılar:)

çerkez benim şahsi kanaatim böyleydi sanada sorma amacım benmi böleyim yoksa mavi çuha herkeste aynı etkiyi yapıyomuydu onu merak ettim.görüş belirttiğin için saol...
  • 17 yıl sonra bunları okumusum

bahsettiginiz her yerde ve noktada ben vardim. valla tanışırız aslen sanirim. zaten barbaros ev gibiydi bana. yani siz bana misafirlige gelmişsiniz.)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.