Şimdi Ara

biGgenco ve kerkyon banlandıı (beramus)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu isimleri tanıyan varmı aranızda biri 77 ydi . kerkyon da 76 ydı.

• tanısak ne olucak pek anlamadım ama humanlar sanırım ve cz ye pek ugramayan tipler cünkü hiç tanıdık isimler değil. ben beramusta oynuyorum bu arada sonra sen nerden biliceksin demede.
  • gecmis olsun senin miydi charlar
  • cz ye takılmıolardı ama butun gun b1 de paramun yapıolardıı .. dupeden banlandılar .. iron neclace +3 ve iron belt +4 falan takıları vardı yane zati biGgenconun atatck ı 3k ydı yazık oldu demicem cunku bu gunlerde ban ı actırcaklar yine
  • beter olsunlar o zaman
  • bızım burdakı kafenın sahıbı bıggenco ve kerkyon ve kerkoyn artık GENCO olmustu ıkısıde 77 su an sorım banlanma olayı warmı ... acık deıl acınca msn sorar msj atarım
  • 80 olsaydı onlar butun gun cz yapcak lardı 80 e kasıolardı non stop ama acılır bugunler de ban.80 olunca gorursun onları cz de.. fazla yaklasma yanlarına ama..
  • iyi olmuş
  • arkadaslar 24 saat paramun yapıyolar ve de önce biggenco (warrior) lwl atlıor 1 gün sora da genco (eski adı keykon ve rogue) atlıor cok iyi kasıolar ve 80 olunca cz
    NoT: su anda ikiside 77
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonelMariachi

beter olsunlar o zaman

+1
    Dahada beterrr
  • evt bende tanıyorum genco cafenin sahibinin charları 2 side 1 çok kez banlandırlar ve 2-3 gün sonra banları açıldı merak etmeyinn bu arada beramusta kerkyonun üzerine adam tanımam ( kunt felan hikaye onlar)
  • uzuldum :( emek var hiç olmassa
  • dupe ile olan emek LÖL
    Hey my god give all friend akıl fikir pls
  • Kim uydurdu Bizim cafede onlar banlanmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.