Şimdi Ara

Biga İİBF Hakkında Acil !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısaca özet geçeyim. Kamu Yönetimini kazanmışım Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi. İlk görünce çok sevindim. Daha sonra altta Biga diye bir şey gördüm. Kafamda şimşek çaktı kaynar su döküldü. Nasıl bir mantık İİBF'yi bir köye yapar. Biga nasıl bir yerdir ? Öğrenci için nasıldır ? Acil bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar.

• Çanakkale merkeze yaklaış 90 km uzaklıkta.Biraz köy gibi bir yermiş.Öyle diyorlar yani.
  • The Ugly kullanıcısına yanıt
    Çanakkale'nin en gelişmiş ilçesi olduğunu okudum ama yinede içim rahat etmedi. Çanakkale merkezi hayalleri kurarken... Gidip kafamı rendeye sürtesim geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimiHendrix. -- 26 Temmuz 2013; 1:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimiHendrix.

Çanakkale'nin en gelişmiş ilçesi olduğunu okudum ama yinede içim rahat etmedi. Çanakkale merkezi hayalleri kurarken... Gidip kafamı rendeye sürtesim geliyor

Evet en gelişmiş ilçesi yaklaşık 40.000 nüfusu var.Çanakkale'nin sanayisi burada.Ama merkeze uzak.
  • dostum ben iki sene biga da yaşadım takıldığın şeyler olursa sor

skype by.nezih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mylifewar -- 26 Temmuz 2013; 4:20:18 >
  • köy diyolar bide barınma sıkıntısı varmış şimdiden yer bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorsunuzdur bazı yerler öğrenci için 'Cehennem' diye nitelendiriliyor. Biga İİBF'de o kategoriye girer mi ?
  • barınma sıkıntı olmayacağına emin olabilirsin. cehennemde sayılmaz, daha kötü yerleri gördüm, ona nazaran yenice myo ele alalım 90km ilersinde oraya köy bile denemez ama myo var. emin olun daha kötü yerler var yani. Met etmiyorum ama kötü biryer sayılmaz
  • Merhaba arkadaşlar,küçük bir sorum olacakta biga ilçesi hakkında inşallah yardımcı olursunuz,
    11 ekim tarihi gibi bigada olacağım. Geceye doğru 11,12 gibi otogarda otobüsden inerim heralde.
    Biganın otogarı nasıl , o gece için orada kalabilirmiyim. Yada o saatte açık yerler olurmu, küçük öğrenci için pansiyon bulabilirmiyim.
    Sıkıntı çekermiyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.