Şimdi Ara

Big Tower Kasa???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slmlar elimde aerocool kasam var. Ama infinity sogutucu,enermax psu fan kontrol derken kasanın ıcı cumbus oldu sankı hersey ıc ıce gorunuyo. Bu yuzdende işlemci filan sıcak calısıyo kanımca. Sımdı bu kasayı satıp daha buyuk kalıtelı sogutması ve gorunusu iyi tabi sessizde bir kasa almayi istiyorum.300ytl civari bır butce ayarlamaya calısıyorum. Sizden bir kac kasa onerisi almak istiyorum. Linkde atarsaniz hem fiyat hem gorunus hakkındada bilgilendirmis olursunuz. Asagı kasamın resımlerınıde koyuyorum banamı tıkıs tıkıs gelıo bıde siz bakin

Big Tower Kasa???

Big Tower Kasa???

Big Tower Kasa???

• la baho olm sen bi thermaltake armor yada kandalf yada cm stacker çekeceksin altına bu sisteme o kasa yakışmıyor bilader

NOT : PC ye para yetmez bırak gel(bak ben bıraktım) senide xboxçu yapalım 500 ytl ye butun oyunları full detay oyna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 10 Nisan 2008; 2:47:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2n4...4Life

la baho olm sen bi thermaltake armor yada kandalf yada cm stacker çekeceksin altına bu sisteme o kasa yakışmıyor bilader

NOT : PC ye para yetmez bırak gel(bak ben bıraktım) senide xboxçu yapalım 500 ytl ye butun oyunları full detay oyna

3 kırmızı yüzünden ben almadım xbox ı

• Stacker forumda var fiyatta fena diil ama armor+ kadar iiyi mi o kasa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.