Şimdi Ara

Bienvenü'ye Ceza Gelmesi Gerekmez Mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jestia

Giggs sex yaparken sakatlanmıştı ona ne diyeceksiniz yasak mı

niye açık etmişkine.yürürken düştüm deseymiş
  • Beyler saçma olduğunu söyleyenler var ama ben amatör bir kulüpte bile bir oyuncunun mahallede top oynadığından ötürü kadro dışı bırakıldığını biliyorum Ki bence amatör kulüpler bile bunu yapıyorsa profesyonel kulüplerde yapıyordur diye düşündüm bunun nesi saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radamel Falcao

Oldu maç sonrasıda kafese sokun antrenmanlarda çıkarırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff

ayrıca şunuda söyliyeyimt am aksine gurur duydum ülkesindeki tüm gençlere fenerbahçe forması dağıtıp maç yapmalarını sağlaması ve fenerbahçe taraftarları kazandırmasına bi futbolcu daha ne yapabilirki ben bienvenunun satılmasından yana deilim sahsen kimlere baktı kimleri doyurdu bu takım bu çocukta gelecek var seviyorum seni saatçi

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barış merdivenden düşüp 6 ay sakatlanmıştı sakatlık hep olur adam formunu koruyor işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Sezon ortasında belki ceza olabilir de, tatilde adam. Ona bakarsan hayatın her evresinde, döneminde insan başına hangi sakatlıkların geleceğini bilemez. Kaza geçirebilir. En iyi örnek yakın zamanlarda bi topçunu ayağına kırık cam girmişti, bikaç ay futbol oynayamamıştı hatırladığım kadarıyla.

İbrahim Üzülmez evde eşiyle tartışıp sehpaya tekme atmıştı

Adam tendonu koparmıştı. 8 ay yok

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Nefes alsın yeter.

sandalyeden düştüm

• Bu yüzden, ortada bir şey yokken ceza veremezsiniz ama bunu Bienvenu'nun kendisinin yapmaması gerekir. Sonuçta plajda, orda burda top oynarken sağını solunu koparıp uzun süre sakatlananları da gördü futbol piyasası. Konuyu açan arkadaş tamamen de haksız değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaş çokta haksız değil oynadığı yer kum ve 2 dakika koşsanız adeleleriniz sertleşir direk,kaldı ki topla dribbling yapıyor bizim adam,bir taraflarını koparabilir ihitmaller dahilinde ama tatilde adam rahat bırakın
  • quote:

Oldu maç sonrasıda kafese sokun antrenmanlarda çıkarırsınız.

• Bu adamlar zaten küçüklüğünden beri toprak sahada oynuyordur. Sağlamdır Bien Maç kaç kaç bitti acaba?
  • Ister maç yapar , ister saat satar , sizene be olum , henri bienvenü henri bienvenü oooo ooooooo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonstar1907

Ister maç yapar , ister saat satar , sizene be olum , henri bienvenü henri bienvenü oooo ooooooo

• quote:

Orijinalden alıntı: Moonstar1907

Ister maç yapar , ister saat satar , sizene be olum , henri bienvenü henri bienvenü oooo ooooooo

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.