Şimdi Ara

BİANCHİ TOURİNG 821 İncelemem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdiden söyleyeyim,Ben profesyonel falan değilim,standart bir kullanıcıyım.İlk incelemem.Saygılar

İlk olarak söylemeliyim ki alalı sadece 1 gün oldu.Piyasada 700-850 civarı değişmekte ki,Bianchi'nin yetkili bayilerinde bulabilirsiniz.Orada normalde 828TL,fakat %15 indirim varmış.
    700TL dedi adam.Yanına,zil,çamurluk,suluk yeri ve kilit verdi satıcı.

İlk olarak rengini ben çok beğendim.Kendi bisikletimin SS'lerini ekleyebilirim.

Sele Modeli:Selle Royal 8014URN Shadow Sele kalitesi iyi fakat rahat değil bence.(Uzun süredir bisiklet kullanmıyorum belki o yüzden de olabilir.)

Vites Kolu:Shimano ST-EF51 3X7
    Arka Değiştirici:Shimano Tourney TX-35
    Ön Değiştirici:Shimano Tourney TX-51
    Krank Takımı:Shimano FCM131 48X38X28

Vites geçişlerininde tepkime süresi çok kısa gayet iyi.Tek sorunu gürültülü geçmesi.Onun dışında bir problemi yok.

FREN:Alhonga HJ-811AD V-Fren
    Fren hakkında pek bir deneyimim yok.Editlerim.

Kadro :Alüminyum 1.1/8" Yarı Entegre
    Maşa:28" Yol Çelik 1.1/8"
    Jant:28"Airline-1 Çift Kat Alüminyum 32H
    Lastik:Michelin 700x35 37x622 Protk Siyah Ref.Patlamaya Dirençli

Bu benim ilk bu seviyedeki bisikletim.Jantları iyi bence.Şehir bisikleti olduğu için lastiklerin boyutu da uygun ince.Patlamaya dirençli.Yani zırhlı da denebilir.

İnternette bulduğum SS
     BİANCHİ TOURİNG 821 İncelemem.
    Benimki de bu renk.

Çok da başarılı olmadı biliyorum.Belki bi nebze alacaklara yardım olur.Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memleket Sandıkları -- 5 Mayıs 2015; 21:19:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Resimleri de bekleriz
  • Hayırlı olsun , kazasız belasız pedallamalar Resimleri de bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptorstr -- 4 Mayıs 2015; 19:09:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptorstr

Hayırlı olsun , kazasız belasız pedallamalar Resimleri de bekliyorum

@raptorstr
    Teşekkür ederim hocam :).

Yakında ssler gelecek MonsterKill hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memleket Sandıkları -- 4 Mayıs 2015; 19:12:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• Sevgili hocalarım.Resimleri evde ve cep telefonumla çektiğim için başarılı olmuyor.İsterseniz atabilirim.Cumartesi bisiklet turum var.O zaman çekerim.Karanlık ışıkta berbat oluyor.Geçenlerde açtğım konuda SS var.O da evde çekilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekiş sistemi parçaları ucuzdur bir yerde avantaj. Masa düz old. İçin 12.5 kg civaridir buda güzel. Güle güle kullanin baslangic için ideal.

• Memleket Sandıkları kullanıcısına yanıt
    Sorun değil bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu patlatıyorum uzunca bir süre olmuş :) ben de bu sıralar bir şehir içi bisiklet arıyorum hafif ve 28 jant bakıyorum bu modeli kullanan birisi olarak önerir misiniz? ya da edindiğiniz tecrübelerden farklı bir öneriniz var mıdır 1200 tl ye kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

konuyu patlatıyorum uzunca bir süre olmuş :) ben de bu sıralar bir şehir içi bisiklet arıyorum hafif ve 28 jant bakıyorum bu modeli kullanan birisi olarak önerir misiniz? ya da edindiğiniz tecrübelerden farklı bir öneriniz var mıdır 1200 tl ye kadar?

carraro sportive 321 önerebilirim ben de bunu kullanıyorum.altyapı olarak 821 ile 321 %90 aynı (ikisi de aynı fabrikadan çıkıyor accel bisiklet ürünü)
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    bakıyorum dostum şimdi
  • Up. Bu bisikletin turkuaz olanı müthiş. Sizce 1200liraya alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.