Şimdi Ara

BF4 Türkiye Lokasyonlu Sunucu Hayal değil GERÇEK! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
5
Favori
12.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Uğraşılar sonuç verdi demek, resmi bir açıklama var mı bununla ilgili ? Gerçekse hayırlı uğurlu olsun hepimize.

Edit: Burada da İstanbul lokasyonlu server gözüküyor, bu serverlara giren yabancılar korksun artık bizden.

http://hypernia.com/battlefield-4-ranked-game-server-hosting

Mail attım bu arkadaşlara sordum İstanbul serverı olacak mı diye ve doğruladılar:

Hi,

Yes, we plan on having Istanbul servers available for BF4.

Thank you,

Eric Hovis
    Hypernia Customer Service

Hocam klan liderimiz kesin dedi bir kere rahat olun

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty

Var var rahat olun :) kesin...

BF4 ile birlikte adam akıllı BF oynamanın tadına artık bakacağız.

Alıntıları Göster
    Biz çok uğraşmıştık bu işlem için inşallah olur. İş yerindeki arkadaşların mailleri ile destekliyorum ortalama 20 tane mail.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faheka_

Biz çok uğraşmıştık bu işlem için inşallah olur. İş yerindeki arkadaşların mailleri ile destekliyorum ortalama 20 tane mail.

Alıntıları Göster
    bende bu akşam eve gidince 2-3 tane daha mail adresiyle başvuru yapacağım ip değiştirerek.gerçekten hayali bile bir hoş
  • Peset kullanıcısına yanıt
    Mobilden giriyorum hocam o yüzden göremiyorum bazı şeyleri ama kesinmiş ama evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

Eyvallah hocam teşekkürler arkadaşlarınızada.

Türkiyeden anlaştıkları firma ile de klan liderimiz temas halinde. 29 ekim de Allahın izniyle düşük ms nin tadına Türkiye olarak bakacağız hep birlikte.
  • quote:

Mobilden giriyorum hocam o yüzden göremiyorum bazı şeyleri ama kesinmiş ama evet.
    bu gün aldığım en iyi haber!!!!!!
  • Destekleyen ve ugraşan herkezden Allah razi olsun superr haberrr gercekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 29 Eylül 2013; 13:53:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Destekleyen ve ugraşan herkezden Allah razi olsun superr haberrr gercekten
    ben şuan en düşük 47 ping görüyorum Tr lokasyonlu serverlarda ortalama kaç ping görürüz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3d_enjoy

ben şuan en düşük 47 ping görüyorum Tr lokasyonlu serverlarda ortalama kaç ping görürüz acaba?

Alıntıları Göster
    @ 3d_enjoy

İstanbul'da ikamet edenlerin 10-20 ping görmesi olası, bu değerler bağlantı kalitesine göre değişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 29 Eylül 2013; 14:29:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

@ 3d_enjoy

İstanbul'da ikamet edenlerin 10-20 ping görmesi olası, bu değerler bağlantı kalitesine göre değişebilir.

istanbul demiş fakat avrupa yakasımı olcak anadolu yakasımı ona görede tr de ikamet edenlerin pingleri değişicektir ben mesela antalyadayım anadolu yakasında olursa eğer lokasyonu sunucuların 30 40 ping rahat alırım fakat avrupa yakası olursa eğer 40 50 den aşağı olmaz diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 29 Eylül 2013; 14:59:46 >
  • Deneme için Counter Strike serverlarına girmek lazım. Oradan anlarız kaç ping alacağımızı :)
  • quote:

Deneme için Counter Strike serverlarına girmek lazım. Oradan anlarız kaç ping alacağımızı :)
    Ben hala açacaklarını düşünmüyorum, gerçek olmak için çok güzel bir haber.
  • quote:

Deneme için Counter Strike serverlarına girmek lazım. Oradan anlarız kaç ping alacağımızı :)
    Olması güzel olur da klasik Türk serverına dönmezse iyidir(küfür ve hakaret anlamında).

Server açılırsa ilk sipariş geçenlerden olurum kesinlikle
  • Aynı çekince bende de var ama TURK ve BFTURK serverlarında admin sayısı fazla olacağı için bu tip sorunlar olmayacaktır. Ayrıca bu tip küfürbaz ve hileci arkadaşlar 10-20 pingli serverlardan ban yeme riskini göze alamayacaklar diye düşünüyorum. Hem hilesiz hem küfürsüz hem de düşük pingli serverlar bizi bekliyor kanaatindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 29 Eylül 2013; 16:19:58 >
  • quote:

Aynı çekince bende de var ama TURK ve BFTURK serverlarında admin sayısı fazla olacağı için bu tip sorunlar olmayacaktır. Ayrıca bu tip küfürbaz ve hileci arkadaşlar 10-20 pingli serverlardan ban yeme riskini göze alamayacaklar diye düşünüyorum. Hem hilesiz hem küfürsüz hem de düşük pingli serverlar bizi bekliyor kanaatindeyim.
    Gerçekse gerçekten süper haber !
  • Haber %100 gerçek teyit ettim.
  • quote:

Haber %100 gerçek teyit ettim.
    cs serverina donmezse kendimi sınırsız cızıcem
  • Şimdi aldığım bilgiye göre 14 ekimden itibaren sunucu siparişi verilebilecek.
  • Hala kufur kavga diyenler var server kurallari diye bisey var uymayan direk kick
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

Hala kufur kavga diyenler var server kurallari diye bisey var uymayan direk kick
    umarım cod4te olan saçmalık burda olmaz olursa xfire üzerinden bf4 oynamalar başlar artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimusPrime

umarım cod4te olan saçmalık burda olmaz olursa xfire üzerinden bf4 oynamalar başlar artik

Alıntıları Göster
    hocam sen antalyadan 40-50 ping diyorsan biz yine yandık konyadan herhalde yine 60-70 pingle oynarız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.