Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bende aranıza katılmak istiyorum, psn den grubua ve ilgili arkadaşa mesaj yolladım.
  • Hg hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Orijinalden alıntı: Uluscuturkey

Ya şu cheeser arkadaşı savunmayın lütfen, tank ile kill kasmayı bende bilirim k/d rate i 30 yaparım, ama mesele kill almak degil bayrak almak !!! Oyunu amacına göre oynamayan oyun kalitesini yerlere çeken herkes ban yer bu kadar basit. Kim nasil egleniyorsa öyle oynacak diye bir şey yok, single player oyun değil burası yazılı olmayan ama her bf oyuncusunun bildiği kurallar olan bir server. 1 uyarı yersin 2.sinde ban yersin. Bu kadar basit, savunmak manasız, bi de bu arkadas nasıl bf pro oyuncusu aklım almadı orda da bir sallamasyon yapmış olabilir, günahını almak gibi olmasın.

Özetle; Amiens ve Suez'de bayrak dışında her heryerdeydin ve bu ilk değil tabi ki ban yiyeceksin ve ayrıca basmalı ile kiyaslamissiniz, aralarında daglar kadar fark var basmali bayrak aliyor ve support team ile dolasiyor yeri geldiginde kacip restore olup geri geliyor. İki uç kişi kiyaslamak dogru olmaz.

Abi dün bu arkadaş bizim chate geldi, selam verdi ve Yasin abiye geçenlerde 80 e 0 oynadığını ve serverdan atıldığını söyledi. Tekrar gireceğini ve atilmamasini söyledi. Yasin abi de kendisini hatirlayamadigini ve durduk yere kimsenin serverdan atilmadigini belirtti. Bende kendisine aynen şunu söyledim. Kardeş tankla mi yaptın o skoru dedim. Kendisi bana başka ne ile yapabilirim ki dedi. Bende tank ile hareket etmeyip dağ başında veya kuytu köşelerde sabit durarak kill kasiyorsan atilman normal dedim. Kendisi Ameins de dağ olmadığını filan söylemişti,şimdi tam hatırlamıyorum. Birde Kendisinin tank ile Avrupa birincisi olduğunu ve Tankla oynaması gerektiğini söyledi Bu sefer olaya şerif abi müdahale etti. O ra senden başka tank kullanmak isteyebilir, sen öldükten sonra dogmayip sürekli tank bekliyorsan o yüzden de atılmış olabilirsin dedi. Daha sonra bu arkadaş suveyste oyuna girdi ve bizden tarafta idi. B nin sol üstü D nin assagisi Tren raylarinin köşesinde durup rakibi vurduğunu gördüm bi ara daha sonra pek karşılaşmadım çünkü bayrak derdindeydim. Sonra oyunu son anda kaybettik zaten :(

benim fikrim bu kill kasma olayını başka serverlarda yapabilir, açıkçası ben diğer serverlarda bunun gibi çok oyuncu olduğundan dolayı neredeyse hiç oynamıyorum, hatta bf1'i sadece kodamanlar serverında oynuyorum neredeyse. bence egosunu gitsin başka serverlarda tatmin etsin. hatta şöyle diyim bu şekilde tankla kill kasmayı dedeme göstersem o bile dünya şampiyonu olur. sakın yanlış anlama sözün katiyen sana değil, sözüm bu arkadaşı ve bu tür oynama şeklini savunanlara

biri şu arkadaşa sölesin altındakı tank sniper değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Bugünden itibaren 5 gün yokum arkadaşlar. Servera iyi bakın. Kılıcınız keskin namlunuz yivli olsun.

Desene light tank kaplamasını göremicez

Şifreyi vereyim benim hesabın istatistiklerini iyileştirirsin.

istatistik nedir be gelip gecici önemli muhabbet keyif almak

• Hb teşekürler
  • Hoşgeldiniz buradaki arkadaşları psn eklerseniz akşam server saatinde chat gruplarına dahil olursunuz daha iyi tanışmış oluruz 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    tamamdır, tüyo için teşekkürler
  • Alper abi aynen katılıyorum, chatte ben ve bizimkiler dağda bayırda veya kuytu köşede sabit durarak tank ile kill kasiyorsan atilman veya banlanman normal dedik. Ya dedi aslında iki kişi gelseniz beni patlatirsiniz falan filan, Ben Avrupa birincisiyim, benim tank ile oynamam lazım dedi.

O an ben basmalilar in manga da idim, bizimkilerin manga doluydu. Arkadaşla pek muhabbet edemedim çünkü oyuna konsantre olmuştum ve başa baş gidiyordu, biz manga olarak bayağı bir carpistik ama yetmedi.

---------------------------------------

@brigand35

Aynen katılıyorum hocam, burası özel bir Server ve takım oyunu oynanan belirli bir standartı olan bir Server. Eğer sadece tank ile oynamak istiyorsan gider Dice in kendi serverlarinda takılırsın. Geçenler de iftar vaktine doğru oyuna girdim, Harita sanırım Kırılma idi, adam tank ile yokuşta bekliyor geleni gideni alıyordu orda sabit bekledi. İçimden şunu söyledim, bizim Server da olsa bunu yapamazdı dedim

• Yaşar hazırlanıyor.. mükemmel bi atlayış

• dün chattende yazdım gece haritasından artık mideniz bulanmadı mı ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

dün chattende yazdım gece haritasından artık mideniz bulanmadı mı ya :(

Harika harita devam edelim diyen de çok..millet tatil moduna girdi katılım nasıl olur bilmem ama admine ulaşırsak nivelle yi 2 ye düşürürüz

• Burdan yaziyorum arzu ettiğim listeyi ;

1)Vaux

2)Neville

3)Verdun

4)Vaux

5)Neville

6)Verdun

7)Amiens

8)Balo Salonu

9)Aragorn

10)Suez

• Yeni ekipmana veya yeni ayarlara alışmak gerçekten zor oluyor serhatçığım. Alıştıktan sonra sen de bizi hallaç pamuğu yaparsın zaten o konuda hiç şüphem yok

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Bırakma noktasına geldim , sinir yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Bırakma noktasına geldim , sinir yaptı

Benim müzik listesini vereyim bide öyle dene

• Ozbkn91 kullanıcısına yanıt
    Siniri alır kesin

• Uluscuturkey kullanıcısına yanıt
    Tüm haritaları oynamak imkansız bu haritaların bitişi toplam da 5 saat sürüyor 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    Revize edebiliriz bi kac degisiklikle :))

• Uluscuturkey kullanıcısına yanıt
    Aragorn

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• ahahuhauhaa

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.