Şimdi Ara

Beyonder’ın OAA’dan sonra en güçlü varlık olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
5.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, hatta ÇR’den bir sayfasınıda atıyım. Bu arada Ortadaki metni oku Protege; Beyonder’den Korktum diyor

Beyonder’ın OAA’dan sonra en güçlü varlık olması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ama Marvel’in Secret Wars filmi yapmaya hazırlandığını duymuştum Secret Wars’ın konusuda Beyonder üzerinden geçiyor.

• Pre retcon beyonder Lt'ye yenilmişti ancak genel olarak o dönemin kralı oydu. Pr beyonder True omnipotent değil ancak omnipotent olduğu kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yenilen Post-Retcon Beyonder’di, yani güçsüz düşmüş Beyonder, Pre-Retcon Beyonder’a LT zarar verebilirmi o bile şüpheli

• Attığım Fotografa bakarsan LT, ivory kings tarafından öldürülüyor, Durum Buysa Beyonder karşısında hiç bir şansı olamaz

• Amiatinus A kullanıcısına yanıt
    Dostum Lt Pr beyonderi yargılayıp kendi evrenini postalıyor bu yenmektir zaten. Hikayeyi atim oku istersen ?

• Yargılayıp göndermesi olası bir savaşta Beyonder’i yeneceği anlamına gelmiyor zaten Beyonder’a karşı bir güç kullanmamış Beyonder direk kararına uyarak gitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amiatinus

O yenilen Post-Retcon Beyonder’di, yani güçsüz düşmüş Beyonder, Pre-Retcon Beyonder’a LT zarar verebilirmi o bile şüpheli

Orda Beyonderslar milyonlarca evrenlerde lt e saldırıyordu aynı anda LT o saldırıda oluyor LT tam yargı vereceksen oluyor eğer yargı verseydi tekeleri emin ol ve en güçlü 2. Varlık Beyonder değil oblivion dur 1.OAA 2.Oblivion 3.Molecule Man 4.Scathan 5.LT

Ve LT Beyonderi tekler.

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    LT Beyonder’i tekler mi ? Saçmalık ötesi birşey Beyonder Omnipotent bir varlık, be Yoktan Var etme gücü var şu Fanboyluğu bırakıp gerçekler neymiş ona bakın. İvory Kings’den tek yiyen bir karakter Beyonder’a nasıl dayanacak ? Cevap basit Beyonder onu haşere gibi kovacak

Beyonder omnipotent değil nerenizden uyduruyorsunuz en guclu doneminde mm den tek yedi

Hmm acaba neden Pre-Retcon Molecule Man Beyonder ile neredeyse eşit güçte olduğu için olabilir mi ? Yada sen bana direk tek yediğine dair kanıt atarmısın ?

Madem yoktan var etme gucu var beyonder her şeye hükmetmeye çalışırken mm etkilenmiyordu ve Her şeyi öğrenme gücü de yok olsaydı lucifer gibi anın da tüm bilgilere ulaşırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Seed Sentry -- 30 Nisan 2019; 0:8:8 >
    Eşit olduğu bunu değiştirmez beyonder omnipotent değil ve ayrıca mm kat ve kat daha güçlü beyonder daha bilgelik için dr.strange yalvarıyor

Kardeşim al şu parçaya bak bakalım ediyormuymuş etmiyormuymul

Ya dostum bana kanıt at kanıt yok Dr. Strange’ye yalvarıyor felan. Birşey diyorsun arkasını doldurmuyorsun.

LT Beyonder a bunu diyor "Omnipotence gücünü elinle tutmaya layıksın ama sadece bu kendi boyutunda" diyor

mm etkilenmiyor ondan

Diyor, evet çünkü çok güçlü bir varlık ve Multiverse için bir tehdit unsuru

• Dr.Strange 1974 sayı 74 ve secret wars 2

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.