Şimdi Ara

Beyond: Two Souls İncelemelerine Şaşırtıcı Puanlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun haberi her yapilisinda söylemiştim. Sinema filmi yada animasyon seyretmek istiyorsanız başka demiştim.bu oyun olamaz siz bir kaç yerde bir kaç mudahelede bulunuyirsaniz buna oyun diyemezsiniz. Bence puanlar yerli yerinde olmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Pek çok kişi için büyük hayal kırıklığı olmuş gibi görünüyor
  • Her zaman demiştim ps exleri çöp diye görüyoruz puanlarla :) anca last of us felan gibi arada sırada iyi ex çıkıyor

• demekki sony ex oyunlarda kepeği indiriyor.. zaten açıklama yapmıştı ex oyunlar birşey kazandırmıyor diye
  • Büyüklerde bazen yanlış yapar (Bkz. LA Noire / Rockstar )

• arkadaşlar oyun öyle bi oyun ki herkese göre değişelibilir demosunu oynadım psn de acayip sardı beni daha doğrusu biraz gerildim oyunu kesin alıcam ben kim kaç puan verirse versin harika bi oyun bence
  • Ben demosunu begendim ama Heavy Rain gibi move desteği olsa iyi olurdu sanırım ondan kırdılar
  • demekki gamespot para yemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: raiden777

Büyüklerde bazen yanlış yapar (Bkz. LA Noire / Rockstar )

Ufak bir düzeltme, LA Noire'i Rockstar'ın herhangi bir stüdyosu geliştirmedi. Team Bondi ismindeki Rockstar'ın oyunlarıyla ilgisi olmayan bağımsız bir stüdyo geliştirdi onu. Rockstar ise yayıncı oldu ve ekstra destek sağladı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kim ne derse desin. Oyun herkese hitap etmiyor. Ama istediği kadar güzel olsun seçimlerimiz oyunu çok etkilemiyorsa film tadında bir oyuna 150tl bayılamam. Fiyatı ucuzlasın tabletime denemek için alacağım.

• Zevkler ve renkler misali,isteyen alır oynar,isteyen netten bakar.
    Ama durum şu ki, bu tür oyunlar herkese hitap etmiyor.
    Saygılar.
  • ben demiştim beyond tutmayacak diye hatta sebebini de yazmıştım konsol fanları 6-7 eksi ile beni pc fanı ilan etti :) Heavy raini de öle çok iler puanlar alamadı fakat HR yenilikçi bir oyundu. bitirdikten sonra isterse 100 farklı sonu olsun. Ana kurguyu öğrendikten sonra kim iyi kim kötü, oyunun tekrardan oynamanın bir esprisi kalmıyor. Beyond da muhtemelen aynı şekilde fakat en büyük kaybı oynanabilirlikte. Bu tarz oyunlar film türüne çok yaklaşıyor ve oyun olmanın temel özelliği olan oynanabilirlikten yoksun çıkıyor. yani HR gibi beyondu da alıp oynamadan youtube den sadece film gibi izlesen de pek bir şey kaybetmiyorsun çünkü tutunduğu tek şey görselleri ve konusu. Bence quantic dream beyond için daha fazla etkileşimli ve oynanabilirliği yüksek bir oyun olarak hazırlayabilseydi puanlar daha yüksek olurdu.
  • PS3 te Noughty Dog oyunlarından gerisi yalan

• Patlamış belli ki.Ama Heavy rain gibi karmaşık yapıya sahip olduğundandır belki.Sırf Türkçe olduğu için bile alırım 2 ay sonra.
  • Belli ki microsoft çalışıyor.
  • nedense çoğu aynı puanı verdi 6 ve 5 yani bu işte bir iş var.

• Ben heavy raini oynayıp 2 kere bitirdim heavy rain gerçekten iyi bir yapım ama bu tarz oyunların şöyle bi sıkıntısı var oyunda ne yaparsanız yapın oyunun oynananış dinamiği hiç değişmiyor yani her zaman doğru zmanda doğru tuşa basmak yada tuş kombinasyonların dan başka yaptığınız bir şey yok buda insanı oynanış yönünden hiç doyurmuyo ama harika bir kurgunun sizin kararlarınızla şekilleniyo olması büyük bir haz muhtemelen heavy rainde ki gibi kaliteli bir kurguyu bu oyun için yapamamışlar oynanaış olarakda üzerine bir şey koymamışlarsa çok normal düşük puanlar alması.

Aslında bu oyunun heavy raine nazaran daha özgür ve daha kararlarımıza göre değişken bir yapıda olması bekleniyodu anlaşılan tam tersi olmuş. Yada aşırı değişkenlik senaryoda saçmalıklarada yol açmış olabilir.

• bugün puanlara bakip oyun oynamasaydim ben hic bir oyunu oynamasdim
    bos isler bunlar.bu BSC sitenin incelemeleri dahil zerre ilgilendirmiyor beni.
    puanmis hadi ordan.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

bugün puanlara bakip oyun oynamasaydim ben hic bir oyunu oynamasdim<br>bos isler bunlar.bu BSC sitenin incelemeleri dahil zerre ilgilendirmiyor beni.<br>puanmis hadi ordan.

iyi de madem seni zerre ilgilendirmiyor, haberi görüp niye okudun, hadi okudun buraya gelip yorum yazmana sebep olan ne? kendini kandırma, bal gibi de ilgilendiriyor.
  • isteyen alır isteyen almaz. Sürekli aynı oyunu oynamaktan sıkılan insanlar için bence çok iyi bir alternatif. Beyond film ile oyun arsında ki duvar üzerinde gidiyor. Heavy Rain'de kaybettin öldün, yanında ki öldü diye bir şey yoktu, biri ölse bile devam ederdi bunu bozduklarını zannetmiyorum (ölümden sonra bile oyun devam ediyorsa)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.