Şimdi Ara

Beyler Yardımcı Olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Ben eset antivirüsünü kurarken Resimde görmüş Olduğunuz hatayı Alıyorum Nasıl düzelticem Yardımcı olursanız sevinirim.
     Beyler Yardımcı Olun

• windows hesabında yönetici misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: abin302

windows hesabında yönetici misin

kardeş onu nasıl yapıcam ya da nereden bakabilirim ? - kusura bakma bilmiyorum da -
  • tm kardeş baktım ve yöneticiyim
  • Daha önce kurmayı denemiş miydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRAli

Daha önce kurmayı denemiş miydiniz?

Konuyu 29 haziranda açmışım , 28 haziranda kurmuştum ilk gene aynı hatayı vermişti sonra bir daha denedim gene aynı hata vardı
  • Peki şuanda kurulu bir Eset var mı (bozuk da olsa)? Eğer program bozuk bir şekilde yüklüyse kaldırma aracını çalıştırmanıza izin veriyor mu?
    Tabi kaldırma aracı çalışıyorsa Revo Uninstaller ile kaldırın derim. Kaldırma aracı çalışmıyorsa güvenli modda Revo Uninstaller ile kaldırın derim. Yani Kaldırma aracı bozuksa ve Eset (servisi vs.) hala çalışıyorsa Program dosyalarını kaldırmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz, güvenli mod da size (Revo ile birlikte) temiz bir şekilde kaldırma olanağı sunacaktır. Eğer temiz bir şekilde kalırabilmişseniz yeniden kurmanın sorun olmaktan çıkacağını düşünüyorum.
  • quote:

Peki şuanda kurulu bir Eset var mı (bozuk da olsa)? Eğer program bozuk bir şekilde yüklüyse kaldırma aracını çalıştırmanıza izin veriyor mu?
    Tabi kaldırma aracı çalışıyorsa Revo Uninstaller ile kaldırın derim. Kaldırma aracı çalışmıyorsa güvenli modda Revo Uninstaller ile kaldırın derim. Yani Kaldırma aracı bozuksa ve Eset (servisi vs.) hala çalışıyorsa Program dosyalarını kaldırmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz, güvenli mod da size (Revo ile birlikte) temiz bir şekilde kaldırma olanağı sunacaktır. Eğer temiz bir şekilde kalırabilmişseniz yeniden kurmanın sorun olmaktan çıkacağını düşünüyorum.

Şu anda kurulu eset yok avira vardı ona da bir şey olmuştu ondan eseti yüklicektim işte yüklerken o hatayı veriyor yeniden dene deyince de olmuyor kapat deyince yüklemeyi geri alıyor baktım denetim masasından program kaldırdan yüklüde değil ve güvenli mod da değil pc normal olarak giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTisy -- 1 Temmuz 2015; 15:34:55 >

• Anladığım kadarı ile Eset kurmaya çalıştınız ama hata alıyorsunuz. c:(/d:/e: vs.)Program Files/ dizininde Eset (Klasörü) görünüyor mu? Mesela: C:\program files\ESET Görünüyorsa Revo Uninstaller ile (güvenli modda) rahatça kaldırıp tekrar yüklersiniz.
  • quote:

Anladığım kadarı ile Eset kurmaya çalıştınız ama hata alıyorsunuz. c:(/d:/e: vs.)Program Files/ dizininde Eset (Klasörü) görünüyor mu? Mesela: C:\program files\ESET Görünüyorsa Revo Uninstaller ile (güvenli modda) rahatça kaldırıp tekrar yüklersiniz.

Evet görünüyordu ama ben tam yüklenmediği için silmiştim o klasörü , güvenli mod da açıp pc yi eseti yüklesem gene aynı hatayı verirmi ?
  • Kötü olmuş. Aplication Data vs. içerisinde Eset'e dair herşeyi silin. Bununla birlikte kayıt defterini temizlemek gerekecek, Ccleaner ile bir temizleyin ve tekrar deneyin.

Düzenleme: güvenli modda olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 1 Temmuz 2015; 18:12:18 >
  • CClenar ile sildim ama bence onlarla ilgisi yoktur gibi geliyor çünkü ilk pc ye yüklediğimde de aynı hatayı verdi
  • Başlat > Çalıştır > "services.msc" yaz bakalım eset service ya da benzer bir hizmet var mı varsa sağ tık başlat yap.
    Birde sağ tık yönetici olarak çalıştırla kurulumu başlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birdost71 -- 2 Temmuz 2015; 5:21:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdost71

Başlat > Çalıştır > "services.msc" yaz bakalım eset service ya da benzer bir hizmet var mı varsa sağ tık başlat yap.
    Birde sağ tık yönetici olarak çalıştırla kurulumu başlat.

Kardeş baktım ama yok öyle bir şey
  • Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması > Kullanıcı Hesapları > Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştir'e gelip
    Açılan penceredeki soldaki oynayan kısmı en alta getirip tamam deyin. Kurulumu öyle başlatın. Birde,
    "Arkadaşlar sorun çözüldü ilgilenen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Avirayı kurdum ve arkasından eseti kurdum avirayı kaldırdım"
    bunu demiş arkadaşın biri. Ne denli doğrudur bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birdost71 -- 2 Temmuz 2015; 22:40:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdost71

Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması > Kullanıcı Hesapları > Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştir'e gelip
    Açılan penceredeki soldaki oynayan kısmı en alta getirip tamam deyin. Kurulumu öyle başlatın. Birde,
    "Arkadaşlar sorun çözüldü ilgilenen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Avirayı kurdum ve arkasından eseti kurdum avirayı kaldırdım"
    bunu demiş arkadaşın biri. Ne denli doğrudur bilmiyorum.

Kardeş şimdi eset'i de kurup deneyeceğimde ben avira yı şu resimde ki olaydan dolayı sildim yoksa avira kalırdı bunun çözümünü biliyormusun ? :D
     Beyler Yardımcı Olun

Kardeş Kurdum da gene aynı hatayı veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTisy -- 3 Temmuz 2015; 15:00:09 >

• Bir de güvenli mod da deneyeyim dedim net de bazıları öyle diyordu ama açamadım bir türlü basıyorum pc açılırken olmuyor
  • çalıştır services.msc içerisinde Eset Servis benzeri bir servis olması lazım devre dışı bırakıp yeniden baslatın ve yüklemeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

çalıştır services.msc içerisinde Eset Servis benzeri bir servis olması lazım devre dışı bırakıp yeniden baslatın ve yüklemeyi deneyin.

Baktım ama eset le alakalı bir şey yok
  • Yeni bir Administrator özelliğinde bir profil açın dener misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.