Şimdi Ara

Beyler toplanan kutulardan neler çıkar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya geçen günler yazılmıştı unutum tekrarda aradım bulamadım tekrar bilgilendirir misiniz? bu kutuları toplayınca

--20 tanesinden hangi itemler?
    --100 tanesinden hangi itemler çıkabilir ?

bilgileriniz için sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erman123 -- 25 Aralık 2007; 22:42:24 >

• kimse bilmiyor mu yaw_?
  • Ya snowball lardan ve agaçlardan çıkan itemleri soruyorum?
  • up!
  • 20 tane yeşil kutuya ister 250 hp artıran ister 30 defans ister %10 exp artıran scroolardan alabilirsin bi tanesi 30 dk sürüo mesela 250 lik hp arttıranı basınca buff da basabiliorsunuz ben biriktiriorum az da deil 250 hp 30 defans fazladan olsa ne güsel

100 tane tinsel biriktirince ya pendant yada kemer verior 2 sindede 10 defans kolyede bütün puanlardan 5 kemerde ise 3 puan var kemer bi işe yaramas fakat kolye küçümsenmemeli ama örn. wariror iseniz lupus pendat kolyeden ii dir lupus pendat yoksa kolyeyi tercih ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VagranTR -- 26 Aralık 2007; 17:32:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: archery57

20 tane yeşil kutuya ister 250 hp artıran ister 30 defans ister %10 exp artıran scroolardan alabilirsin bi tanesi 30 dk sürüo mesela 250 lik hp arttıranı basınca buff da basabiliorsunuz ben biriktiriorum az da deil 250 hp 30 defans fazladan olsa ne güsel

100 tane tinsel biriktirince ya pendant yada kemer verior 2 sindede 10 defans kolyede bütün puanlardan 5 kemerde ise 3 puan var kemer bi işe yaramas fakat kolye küçümsenmemeli ama örn. wariror iseniz lupus pendat kolyeden ii dir lupus pendat yoksa kolyeyi tercih ederim

belt işe yaramas mı. sen naptın ya piyasada ske,iron,glass belt dışında defense veren tüm statlara bonus veren kaç tane belt var hemde bedava

• peki bu exp arttıran sc ler yılbaşından sonrada aktif olcakmı????????????
  • Ben 20 Tane Kutu Biriktirdim 250 Hp Basanlardan Aldım Und. Alırken Felan 30 DK da Olsa Çok İşe Yarıyo Ama %10 Exp Daha Mantıklı..
  • yan 100 tanesine pendant fln veriyo eger veriyorsa güzel yabni bu usko belli olmaz uskonun işine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.