Şimdi Ara

Beyler sizce hangi telefonu almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 5 gun sonra aılem umreye gıdecek sımdı benım sorum hangı cıhazı aldırayım ayrıca kullandıgım cıhaz iphone 4 var

1.iphone 4s 1200- 1300 tl
    2. samsung galaxy s 2 900 - 1050 tl
    3. samsung galaxy nexus olup olmadıgını bılmıyorum ebay satısı 1150 tl cıvarı falan

bu uc cıhaz hangısını almalıyım 3gs den buyana kullanıyorum ıphonuda arkadastada s2 var ekran cozunurlugu falan felaket bısı ya kararsız kaldım sız olsa ıdın hanhısını alırdınız beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaplan -- 9 Şubat 2012; 23:17:52 >

• 4s
  • iphone 4 varken 4s gereksiz. İllede cihaz alıcam diyosan değişiklik olması açısından S2 deneyebilirsin. Yada vazgeç alma hiçbirini bekle...

Not:Telefon tavsiyeleri bölümünde olmalıydı konun. Şikayet edildi ;)
  • iPhone 4 varsa 4 arkadaşın dediği gibi gereksiz s2 ye bak.
  • Performans istiyorsan Galaxy S II almanı tavsiye ederim.
    Ama benim performanslık bir işim yok dersen 4s al.
  • Gs2 yi tavsiye ederim. Note de alabilirsin.
  • arkadaslar galaxy nexus sızce ıyı degılmı neden kımse onu onermedı beyler olurda dıye hanı orada almayımmı yınede s2 felaket bısı zaten de hanı o yenı ya onu onermezmısınız
  • S2 iyidir, tavsiye ederim
  • S2 diyorum
  • boşa masraf , elinde ip4 varken 4s istemezdim ben s2 falanda düşünmem açıkçası
  • kardesler elımdekı iphone 4 sım kılıtlı gevey zımbırtısı adamı uzuyor kılıtsız 4s yada s2 dusunuyordum ama genelınız s2 dıyor zaten cıhazı bılıyorum super

ozam beyler 4s nekadar a kadar bıze yarar yanı en fazla su kadar sa al denecek fıyat verırsenız s2 cok uygun zaten
  • Şimdi karşılaştırdığın telefonlar çok saçma Galaxy S2 dediğin telefon kendinden 1 sene sonra çıkmış telefonların bile donunu aşşağıya alan bir telefon nexus ise Android 4.0 ı duyurmak için yapıldı sadece ben Galaxy'i iphonela karşılaştırmam bile Galaxy S Two
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

Şimdi karşılaştırdığın telefonlar çok saçma Galaxy S2 dediğin telefon kendinden 1 sene sonra çıkmış telefonların bile donunu aşşağıya alan bir telefon nexus ise Android 4.0 ı duyurmak için yapıldı sadece ben Galaxy'i iphonela karşılaştırmam bile Galaxy S Two

Nexus 4.0 uydurmak içinmi yapıldı sesli güldüm buna gecenin bu vakti

Nexus herzaman Androidin amiral gemisi olacaktır yazılım anlamında donanımıda çok iyi ben olsam Androidden gerçek anlamda faydalanmak istiyorsam Nexus alırdım hem güçlü hemde ilk güncellemeleri hep o alacak eğer o olmaz ise S2 iyidir 4si saymıyorum...

Not: kendimde htc sensation xe kullanıyorum gayet iyi oda
  • SGS2
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

Şimdi karşılaştırdığın telefonlar çok saçma Galaxy S2 dediğin telefon kendinden 1 sene sonra çıkmış telefonların bile donunu aşşağıya alan bir telefon nexus ise Android 4.0 ı duyurmak için yapıldı sadece ben Galaxy'i iphonela karşılaştırmam bile Galaxy S Two

Nexus 4.0 uydurmak içinmi yapıldı sesli güldüm buna gecenin bu vakti

Nexus herzaman Androidin amiral gemisi olacaktır yazılım anlamında donanımıda çok iyi ben olsam Androidden gerçek anlamda faydalanmak istiyorsam Nexus alırdım hem güçlü hemde ilk güncellemeleri hep o alacak eğer o olmaz ise S2 iyidir 4si saymıyorum...

Not: kendimde htc sensation xe kullanıyorum gayet iyi oda

Yapma be kardeşim gorillası bile yok yani samsungun telefonu önemsemediği belli yazılımsal birsürü problem ve dandik kamera donan menüler ve saçma sapan sanal 3 tane tuş istiyosan alırsın nexusu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.