Şimdi Ara

Beyler Koşun Birisi 470 Puanla At Antrenörlüğü Yazmış ÖDÜLLÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda gözlerime inamıyorum ygs de 470 puan almak demek o bilgiyle lys ye girip tıp kazanmayı eşit ağırlıksa hukuk kazanmayı garantiilemek demek ama bir eleman at atrenörlüğü yazmış neden yapmış bunu düşünmekten arpa yemeye başladım bakın burda
    http://www.derszamani.net/atcilik-ve-antrenorlugu-bolumu-taban-puanlari-basari-siralamasi-2017-2018.html

At eğitmenliği 470 puanla yazmış at lan at niye niçin gerekçen ne bakın bu eleman eğer burayı okuyorsa bak kardeşim şuan yazdığım bilgisayarımın değeri 2500 tl telefonum Galaxy Edge oda 1500 lira eder 2.eli bide kenarda köşede 7 tane çeyrek altınım var sen bana şunu mantıklı açıkla hepsi senindir yada forumda birisi açıklasın onada iyi para veririm vermezsem TJK da ki dayılar sevsin beni

Edit:Ödül koyma kararı aldım 470 puanla At eğitmeni olan arkadasa sadece olduğu için 400 At antrenorunu bulana bulana 500 lira(ama ilk bulan) mantıklı buldugum cevaplara 75 lira vericem eğer at antrenörlugu kendini kanıtlar güzel cevap verir buraya yazar veya ulastirirsa İBAN adresine yukarda yazdigımi vericem vermezsem at kırbaçları ile dövün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayvanat9999 -- 19 Temmuz 2018; 13:14:47 >

• at antrenörleri çok iyi para kazanıyor tabi arkadaş anormal iyi bir puan almış orası ayrı
  • mount and blade hayranıdır veya babası seyistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrisEymen

Bu mesaj silindi.
    1-) Bu bir şaka değil, böyle bir şey yapıldıysa suçtur.

2-) Hayallerini kesti demişsin sonra tamam hayal olabilir demişsin. Çelişki.

3-) Parantez içine bu nasıl hayal yazarak zaten saygı duymuş olmuyorsun. Sen diyetisyenlik istiyormuşsun ama 440-450 alsam diş-eczacılık yazarmışsın. Demek ki diyetisyenlik senin gerçekten hayalin değil. Yani diyetisyenlik kazansan bile hayalini yaşıyor olmayacakmışsın.
  • Ana amacı bölümü okumak değildir herhangi bir yerden burs almak için (veya başka bir kar sebebi)girmiştir, okmayacağı için de iyi bölümler yazıp onları gerçekten isteyen insanların önüne geçmek istemememiştir.

Çözdüm çeyrek altınımı istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 19 Temmuz 2018; 12:42:55 >
  • Ahahah adam belkide bu an için yaptı bu tercihi. Yani sizlerin görüp şaşırması için. Hali hazırda iyi bi yerde okuyor veya mezun durumda olabilir. Öylesine girip yazmıştır yani bence. Hem akbil meselesi filanda var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi yazmıştır. Nick-mesaj uyumu çok bariz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Death

Ana amacı bölümü okumak değildir herhangi bir yerden burs almak için (veya başka bir kar sebebi)girmiştir, okmayacağı için de iyi bölümler yazıp onları gerçekten isteyen insanların önüne geçmek istemememiştir.

Çözdüm çeyrek altınımı istiyorum.
    At eğitmenine kim niye burs versin onuda açıkla vericem lan çeyrek altınını ikna olursam iban yaz derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: waitforit_123

at antrenörleri çok iyi para kazanıyor tabi arkadaş anormal iyi bir puan almış orası ayrı
    Saçma öyle olsa hukuk yazar daha çok para kazanır

• Bence zaten iyi bir üniversite okuyordur ve sınava girip yüksek puan almıştır. Troll maksatlı yazıp kayıt yapmamıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: enhirslisi

Bence zaten iyi bir üniversite okuyordur ve sınava girip yüksek puan almıştır. Troll maksatlı yazıp kayıt yapmamıştır.
    Yok öyle olsa gözükmüyor hadi çalıştırın saksıyı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-674C86621

Bu mesaj silindi.
    Öğretmenler ve pitbull besleyenler toplumda sevilmezler dolayısıyla 470 puan alacak kapasiteye sahip değillerdir.
  • Bence yazan kişi öğrenci değildir troll amacli da degildir

Yetiskin biridir ve atlari falan vardir onlari egitmek icin burada egitim almak istemistir cimri ve zengin biridir

• Parami istiyorum simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: TELEFORCEE

Parami istiyorum simdi
    İkna olamadım hocam

• Adam istanbul uni de atıyorum tıp okuyordur bilindiği gibi aynı anda hem lisans hemde önlisans bölümü okunabilir.Adamda ygs temeli olduğu için Türkçe-mat zaten ygs6 çat pat yapmıştır ve burayi yazıyım demiştir

• Asıl şüphem ise adamın Istanbul uni veterinerlik öğrencisi olmasi çünkü hem aynı binada hemde hayatında kullanabileceği bilgiler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.