Şimdi Ara

beyler kavga yaptım burnum kırılmış olabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler çocuk atar gider yaptı geçen gün normalde direk kavga yolunu sevmem ama yanımda kız arkadaşım vardı bu gün 12 gibi teke tek çıkma kararı aldık başta konuşmadan direk kavgaya girdik bu nun gözüne yumruk attım başta sonra çenesine direk kavga bitti aldım diyodum bu **** gözünü tutuyodu arkadaları falan toplandı oturttular bende kavga bitti falan sandım döndüm yürüyodum bunun arkadaşının teki gelmiş arkamdan omzunu tutup çevirdi bir yumruk koydu burnuma feleğim şaştı sonra mevzu zaten benden çıktı kavgaya giren girene kavga bitti biyere oturduk burnum fena durumda hafif kanadı şuan dokunmadıkça ağırmıyor morluk falanda yok ama alttan bastırınca falan baya ağrıyor sizce kırık çatlak varmıdır normalde gard alırım ilk kez burnuma ciddi darbe alıyorum bilgisi olan yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kavga yaptım
  • bugün insanlığım üzerimde. hemşireyim kardeş. tam karşıdan düz bi fotoğraf yolla pm den gözlere şerit çekebilirsin istersen bi bakayım

• Bişey olmaz adres versene istanbuldamsn yardm edelim evin yaknsa ozelden soyle yada burdan semtini

• Hfjjck. Kardeş endişeleniyoruz kırıktır yamuk kaynar falan düzgün cvp lütfenn

• Aynada bak burnunda şekil bozukluğu varsa söyle

• İçine ne koydun? Ben yapıyorum kıvamı tutmuyor?

• Gözlerine çizgi çek bak yamukluk varmı yokmu birşey olmaz tahminen ama belki damarı zorlayabilir veya yamuklaşabilir dikkat et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahallı_Şeker kullanıcısına yanıt
    Düşünmen yeter balıkesirdeyim

• Burun kırıklığı acıyla falan anlaşılmaz eğer kırık yamuk kaynarsa ilerde ameliyat olmak zorunda kalırsın.En yakın zamanda doktora git.

• Bahallı_Şeker kullanıcısına yanıt
    Dışarıdayım kardeşim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.