Şimdi Ara

BEYLER ISIN ICINDEN CIKAMIYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgisayar yaz güzel insan hayllerinin peşinden git.Güneşi selamlaman dileğiyle
  • bilgisayar kişinin kendisine çok bağlı bir bölüm, kendin çabalayacaksın biraz da illa boun,odtü,itü,bilkent bitirmene gerek yok. hacettepe,gsü de gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Dakika Arkadaslar

Hocam acikcasi iki bolume de onceden calismisligim yok sifirdan baslayacagim. Hangisine yatkin oldugumu bilmiyorum :)
    Bir seye yatkın hissetmiyorsan tıp oku en azından para kazanırsın nerede calışıcam diye düşünmezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Areyouradyo kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela bundan bi 10 yil sonra tip yine yerini korur mu sizce? Ayni garanti durum devam eder mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Dakika Arkadaslar

Hocam mesela bundan bi 10 yil sonra tip yine yerini korur mu sizce? Ayni garanti durum devam eder mi?
    7 sene içinde açık kapanacak diyordu bir rektör kpss veya sadece TUS la doktor alımı veya diş gibi kura ile az bir atama yapılacaktır yakın gelecekte ama ne kadar sonra onu bilemem

• culcaster999 kullanıcısına yanıt
    Gunes girmeyen eve doktor mu girecek acaba? :D Hayalim degil aslinda hocam yani ikisi de yakin geliyor. Sag olasin guzel dileklerin icin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Dakika Arkadaslar -- 6 Ağustos 2018; 17:36:29 >
  • Hocam tamamen ilgi alanına göre tercih yap.Çevre baskısını vs boşver.Sıralaman da çok güzel.Sevilmeden ne tıp çekilir ne mühendislik
  • aidenholmes19 A kullanıcısına yanıt
    Istanbul istiyorum acikcasi ve mevcut kosullarda sadece muhendislik yazarsam ytu gelecek gibi gozukuyor. 5k ile 18k arasi ucurum resmen magduriyet olusturuyor :( Bu durum da benim tipa sicak bakmami sagladi.

• tobb tam burslu
    özyeğin tam burslu
    galatasaray
    hacettepe
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Matematigi seviyorum mesela. Sorular uzerine dusunmeyi falan da seviyorum. Ama biyoloji de sarabiliyor. Mantiga oturtarak ezberleyince cok zevk verebiliyor. Tipin bu zamanki halini koruyacagina emin olsam aslinda tip sececegim kesinlesecek ama bilemiyorum.

• Hocam istanbul tercih ediyorum. Tobb ve hacettepe oradan eleniyor zaten. Ayrica hacettepe ytu'den de dusuk. Bilgisayar muhendisligi bolumu olan vakif universitelerinde ogrenciler arasinda baya fark olabiliyor. Devletlerdeyse senin duzeyinde oldugundan istemesen bile seviyen yukselir sinifla beraber diye dusunuyorum. Galatasarayda ise ogrenci sayisi cidden az ve fransizca mevcut. O yuzden yildiz teknik kaliyor :)

• Bir Dakika Arkadaslar kullanıcısına yanıt
    İleride ne olur kimse kestiremiyor.Biyolojinin yanında insanlarla uğraşmayı seviyor musun bu da çok önemli.Okuyanlarla,mezunlarla vs görüş imkanın varsa
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Doktor tanidigim var hocam onyargilarimi kirmada baya yarari oldu. Sorum oldugunda da soruyorum. Insanlarin derdine derman olmak isterim. Manevi acidan cok onemli oldugunu dusunuyorum. Yani bir hastanin benim araciligimla iyilestigini ogrendigimde cok mutlu olurum herhalde :)

• İkiside çok farkli alanlar ben mühendislik isteyen birinin tipa gitmesini uygun bulmuyorum tipin zaten okumasida çok zor insan isteyerek gitmediyse okurken sövebilir. bana kendine yazik etmis gibi geliyor acikcasi cunku hayatin boyu bu meslegi yapicaksin ben senin yerinde olsam başa itü yazardim alta diger bilg. sonra geçişleri falan arastirirdim gercekten pisman olabilirsin.

• Hala tip dusunursen bende 7k yim ben uludag selçuk sakarya meram yazicam arastirdim ist. içinde içime sinen yerler tutmuyor özeller var ist. dişina cikmak istemezsen onlari dusunebilirsin ama köklü olsun dersen uludag selcuk güzel cidden

• Sunshine4 S kullanıcısına yanıt
    Hocam illa ki bilgisayar diye bir durumum yok dedigim gibi. Iki tarafa da esit mesafedeyim. Gelecegi de dusundugumde tipin daha garanti oldugunu dusunuyorum ve tip zor olsa da konulari gogusleyebilirim sanirim.

Hocam istanbul dusunuyorum. Onerileriniz var mi universite olarak?

Hocam suan devlet olarak kesin tutan gulhane normal kismi var onu arastirabilirsin istersen+ ist. özeller tam 7k civarlari tanitim gunlerine gidebilirsin bakip siralamalarina

Arastirmadayim hocam sag olunuz :)

Umarım mutlu olacağın yer olur :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.