Şimdi Ara

Beyler internet çok yavaş bi yardım ediverin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dediğim gibi beyler internetim çok yavaş kaplumbağa terk 1 haftadır çekiyorum düzelir diye artık canıma tak etti oyunlarda 150-200 ping 720p videolar izlenmiyor 240p bile takılarak doluyor bende dns değiştirdim biraz hızlandı gibi artık 720p leri takılarak izliyorum ama çok bekletiyor yinede ama hala çok yavaş 8mbit internet var adil kota dolunca 3mbit e mi ne düşüyordu ama o zaman bile aynı anda oyun oynayıp üstüne video açıyordum 720p ve gayet de hızlıydı ama dediğim gibi son 1-1,5 haftadır böyle bir sıkıntı var başımda modemin arayüzüne kullanıcı adı şifre bilmediğimden giremiyorum amcamın üzerine yapılı internet(borçlardan amcamın üstüne yaptık) yani amacım biri giriyorsa wifi kapatıcaktım yada mac filtresi denicektim, şifreyi değiştirecektim vs. ve şimdi TTNET hız testi yaptım sonuç;

Son Ölçüm Sonucu:
    İndirme Hızı: 1514 kbps
    (189.3 KB/sec transfer rate)
    Gönderme Hızı: 644 kbps (80.5 KB/sec transfer rate)
    Gecikme: 117 ms

gördüğünüz gibi hız 1.5mbit adil kota doluncaki yavaşlayan internet hızının bile yarısı lütfen birisi yardım etsin artık deliricem

• beyler neden bilmiyorum ama düzeldi hatta dahada iyi oldu artık müzikle beraber oyunun pingi 98
    net hızı 2.71mbit
  • ttnet hiz testinin verdigi sonuclar bana cok guvenilir gelmiyor, hiz testini speedtest.net uzerinden yapmanizi oneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptım
    http://www.speedtest.net/my-result/3865688934

hız daha hızlı çıktı hatta upload aynı biraz fark var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.