Şimdi Ara

Beyler çok önemli ve acil konu! Kendi kendime iğne yapmam lazım yardım edin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
27.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rajeesh

kalçadan dolaydır ya, pat diye soktur işte

yemedi yavaşça içeri doğru ittirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaBaRtMa_ToZu

Geçmiş olsun yaptım bile. İçinde hava kalmamasına da dikkat ettim. Olmadı en fazla ölürüm.

Yaşıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Geçmiş olsun yaptım bile. İçinde hava kalmamasına da dikkat ettim. Olmadı en fazla ölürüm.

Yaşıyor musunuz?

ha bu yoruma kadar tarih hiç dikkatimi çekmemişti. Hort olmuş. ama bence adam öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Yaşıyor musunuz?

Yaşıyorum teşekkürler.
  • Selam kalcadan igne.icin kalcanin tam ortasini bul diklemesine duz bi cizgi cek cizginin ortasini bul yatay olrak bi cizgi daha cek kalcan 4 bolunecek sag ust dis tarafin ortasi igne.icin ideal bolumdur o bolume yapabilirsin igneyi soktuktan sonra hafif kaldir kan geliyorsa yapma gelmiyorsa bas ilaci kan geliyorsa hafif kaldir igneyi baska bolume sapla

Sakin ic kisimlara yapma siyatik damara denk gelirse felc olursun sag ust dis bolumun ortadina yaparsan bir.sey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 22 Aralık 2014; 10:12:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.