Şimdi Ara

Beyler bunun gibi olmam ne kadar sürer ssli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murat8361

Kardeş benim kafatasımı kırması için beni yakalaması lazım ...onla beni bir araziye ormana koysunlar onu öldürürüm ..bwni öldürmesi için benden hızlı olması lazım ......

Kardeş nincamısın sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kardeş benim kafatasımı kırması için beni yakalaması lazım ...onla beni bir araziye ormana koysunlar onu öldürürüm ..bwni öldürmesi için benden hızlı olması lazım ......

Adam sırtında 450 kg varken bile senin kadar hızlı koşabilir. Strongman'leri anlayamadınız, gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Life Baby -- 3 Temmuz 2016; 22:50:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: No Life Baby

quote:

Adam sırtında 450 kg varken bile senin kadar hızlı koşabilir. Strongman'leri anlayamadınız, gitti.

kardeş burda koştuğu felan yok neyi düşünerek attın ki istediği kadar strong man olsun adamlar bilek güreşinde yeniliyo ayrıca xd

• quote:

Orijinalden alıntı: XT9

quote:

Orijinalden alıntı: No Life Baby

quote:

kardeş burda koştuğu felan yok neyi düşünerek attın ki istediği kadar strong man olsun adamlar bilek güreşinde yeniliyo ayrıca xd

Bir Strongman en dayanıklı insanların başında gelir. Bilek güreşinde iyi değilse, bu teknik bilmemesindendir en başta. Sadece bileğini sıkarak ufalayabilir. 700 kiloya kadar Yoke yapabilirler. 500 kilonun üzerinde Hummer Tire deadlift, 500 kilonun üzerinde ekipmanlı Squat, 500 kg da ekipmanlı bench press. Sen hayatında bir kere bile 100 kg Yoke yaptın mı?

Devon Larratt iyi bir bilekçi olabilir ama bu ağırlıkların altında kemikleri ufalanacaktır.

• Kayra sen misin la

• Strongmen dediğiniz adamlar sadece oradaki şovları yapabilir . 50-100 metre koşarlar daha koşamazlar ...bir oturuşta 10 kişilik yemek yerler ..aç bıraktığınız zaman hareket edicek halleri kalmaz ...günlük 30 yumurta 2-3 kilo et yer ...bunları vermezsen çöker ...ağırdırlar çabucak yorulurlar ...bu adamların işi sadece şov ...

• quote:

Strongmen dediğiniz adamlar sadece oradaki şovları yapabilir . 50-100 metre koşarlar daha koşamazlar ...bir oturuşta 10 kişilik yemek yerler ..aç bıraktığınız zaman hareket edicek halleri kalmaz ...günlük 30 yumurta 2-3 kilo et yer ...bunları vermezsen çöker ...ağırdırlar çabucak yorulurlar ...bu adamların işi sadece şov ...

Yav he he.sen nesin peki mma dovuscusu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: mbfprivet

Beyler bunun gibi olmam ne kadar sürer ssli Beyler bunun gibi olmam ne kadar sürer ssli

Nerelisin?

• burakko9 kullanıcısına yanıt
    Benle ne alakası var anlamadım ..niye bana döndün ...sana spor geçmişi olan ve 33 yaşında biri olarak yazıyorum ..senin yaşın küçük anlaşılan hayranlık besliyorsun bunlara ancak göründüğü gibi değil bu işler .

• Hocam bende yok o meme nesin sen

• No Life Baby N kullanıcısına yanıt
    Maraton koşan bir insan bunlardan kat kat kat daha dayanıklıdır emin ..

• quote:

Maraton koşan bir insan bunlardan kat kat kat daha dayanıklıdır emin ..

yav bilader boş yapma.iki tane apayrı segmenti nasıl karsilastirabiliyosun.yok koşamaz edemez.lan adamın amacı koşmak mı zaten? maraton koşucusu da gelsin bu adamın kaldırdığı kg yı kaldirsin o zaman

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 4 Temmuz 2016; 9:04:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Beyler bunun gibi olmam ne kadar sürer ssli Beyler bunun gibi olmam ne kadar sürer ssli

Nerelisin?

Niğde

• Bayaa bi

• Eskiden gençlik rocky olmak isterdi, rambo olmak isterdi şimdi gereksiz şişirilmiş insanlar gibi olmak istiyor. Harbi yeni nesli anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: King Athelstan

Eskiden gençlik rocky olmak isterdi, rambo olmak isterdi şimdi gereksiz şişirilmiş insanlar gibi olmak istiyor. Harbi yeni nesli anlayamıyorum.

Sen öyle seversin ben böyle severim zevk

• quote:

quote:

Eskiden gençlik rocky olmak isterdi, rambo olmak isterdi şimdi gereksiz şişirilmiş insanlar gibi olmak istiyor. Harbi yeni nesli anlayamıyorum.

Zevk olduğunu sanmıyorum, medyada guçlu insan rolunde kullanıldığından hep bu tipler gaza gelmişsin sanırım, git bi önce adam akıllı her gün vücut ağırlığınla sporlar yap, haftanın 3 gunu min ormanda dağda falan jogging yap, ipe tırman sürekli sadece ellerinle, ardından gelip bakarız kas olayına.önce o yağlar eriyecek, kasların azda olsa gelişecek, sonra yapacaksın body'i, yoksa çok abartı ve saçma durur o kaslar.

Uzun lafın kısası askerliğini yapıp gelmiş gibi, zımba gibi olman lazım.o memeler baş kaldırmayacak hem, eriteceksin yağlarını.sonra istersen hulk ol banane.

• Krdş bi ölüp tekrar doğman lazım

• quote:

quote:

quote:

Zevk olduğunu sanmıyorum, medyada guçlu insan rolunde kullanıldığından hep bu tipler gaza gelmişsin sanırım, git bi önce adam akıllı her gün vücut ağırlığınla sporlar yap, haftanın 3 gunu min ormanda dağda falan jogging yap, ipe tırman sürekli sadece ellerinle, ardından gelip bakarız kas olayına.önce o yağlar eriyecek, kasların azda olsa gelişecek, sonra yapacaksın body'i, yoksa çok abartı ve saçma durur o kaslar.

Uzun lafın kısası askerliğini yapıp gelmiş gibi, zımba gibi olman lazım.o memeler baş kaldırmayacak hem, eriteceksin yağlarını.sonra istersen hulk ol banane.

Tamamda bilgili gibi konuşuyorsun da o memeler ameliyatsız gitmez önceden çok kiloluydum bu yine kilo vermiş halim jinekomasti ameliyatı olmam lazım ozamanda meme yapım bozulucak büyük ihtimal . İstersem Sasha grey olurum istersem bu adam olurum. Ben sadece sordum kaç senede olur diye bilgili olmayıp buraya gelmiş dağda zıpla arabada hopla diyorsun. Tabiki de gaza geldim bu benim zevkim adam hoşuma . gidiyor. Yağlarımıda güzel bir diyetle body yaparken bile veririm diyeti uygulamam gerek sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbfprivet -- 4 Temmuz 2016; 0:35:40 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.