Şimdi Ara

Beyler Atack Speed Sc ne işe yarar Değeri ney

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewt arkadaşlar birisi bana bu sc den vermem halinde warrior shell set üste de beş gb verio o sc yi satan kişide +7shard istio sizce bu iişin içinde bi iş mi var

• SENİ KEKLİYOLAR....+7 SHARDI SANA SATACAKLAR OYUNA GETİRMEYE ÇALIŞIYORLAR....SAKIN DÜŞME...
  • aman sakın ha kanma

dalavere çevirmişler...

atak scroll asla shell set etmez HATTA +7 SHARD HİÇ ETMEZ..
    bide üstüne para verecekler öylemi ?

SAKIN AMA SAKIN KANMA..
    SENİ OYUNA GETİRİYORLAR KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR..
    HANGİ SERVER VE İSİMLER NE BUNLARIN BİZDE BİLELİM..

SENİ KANDIRMAYA ÇALIŞTIKLARI APAÇIK BELLİ..

SANA ATAK SCROLL KARŞILIĞI SHELL SET VE 5 GB VERECEKLER..
    SENDE ATAK SCROLL YOK..
    AMA ATAK SCROLL SATAN BİRİSİ VAR VE ODA +7 SHARD KARŞILIĞI SANA ATAK SCROLU SATACAK..

DOĞRU ANLAMIŞIM DEĞİL Mİ...

SENDEN ATAK SCROLL KARŞILIĞI +7 SHARDI ALACAKLAR VE ORTADAN KAYBOLACAKLAR..

SAKIN AMA SAKIN KANMA BUNLARA ÜZÜLÜRSÜN SONRA..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FightMaster -- 4 Nisan 2007; 21:18:25 >
  • bi an düşüodum kardeş şimdi adam neler verio üste +7toto dio git su adamdan al diom cart curt edio
  • o scroll delosta satılıyo keklemeye çalışıyolar seni, sakın inanmayın böle şeylere.
  • ikisi anlaşmış beş para etmeyen malı sana aldırtacaklar shard yada başka bir item karşılığı sen adama tamam scrollu aldım dediğinde pm blocklayacak kesin dolandırmaya çalışıyorlar
  • Bazı Şeref Yoksunu ArkLar Seni KeKLemeye ÇaLışıyor...
  • aman haaa sakın alma seni kekliolar
  • server logos
    sc yi satan 04LPP3R0
    shell set vercek olanda MyFirstRose vei şbirlikçisi QueenAnobis

bunun gibilere ban
  • yaw baktım adam uçuo shell set verio impack verio toto verio dedim bunda bi iş var iyikine hemen kabul etmedim
  • Oyunda Kendını Cakal Sana cok adam var :D
  • Üçkağıtçıların yeni numarası bu. Olimpiada aynı numarayı bana yapmaya çalıştılar. İsimleri not etmiştim ama şimdi bulamadım. Neyse, numara şöyle : Adamın biri sana diyorki "bilmem ne scroll var mı? Karşılığında Shard+7 verecem." Anladım hemen numara var, severim böyle salakları . "Sende yoksa bilmemkimde var " dedi. Onla küfürleşmişler hesapta adıbilmemne satmıyormuş bu salaga. Neyse ben sordum diğerini scroll kaça, dedi 15 Gb. Ben scrolü adamdan alacam shard+7 yle takas edecem(!)
    Anlayacağınız numara böyle. Bazen kurguyu , zekayı takdir etmek gerekiyor ama bir de gerekli yerlerde kullanılsa!
    Bir de Moradonda bağıracağım adamları Üçkağıtçı diye ama Moradonda geçen yazılardan bir şey okumak mümkündeğil. Buna da bi çözüm bulsalar fena olmaz.
  • QuuenAnubis var ya tam bir itin tekidir benide böle dalgın anımda oyuna getirdiler logos ta bu adamla hiç bir alışveriş yapmayın beyler
  • bızede yaptılar aynısı tabı ben yemem :D atack sc delosta satılıyo hemde 22.000 coınse :d onu sana aldırım ustune yatacaklar aman sakın kanma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.