Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.523
Cevap
78
Favori
1.507.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: memolix

quote:

Orjinalden alıntı: pegasus*

buzdolabinin antibakteriyel olmasi cok onemli bir ozellik midir? benim almayi dusundugum siemens KS59U920NE modelinde bu ozellik bulunmuyor cunku.

Kim demis KS59U920NE buzdolabinda anci bacteria yoktur diye.Elbetteki var size kisaca ozelliklerini yazayim

* Oncelikle Alman mali cok kaliteli bir dolaptir
    * XXL No Frost (80cm uzeri genislikteki sogutucular)
    * MultiAirflow sistemi (Sogutucunun her bolumune soguklugun esin derece dagilmasini saglar,boylece cihazin kapisi acik kalsa ya da cihaza fazla miktarda yeni yiyecek maddesi konsa bile cihaz icinde ayarlanmis sogukluk sabit kalir)
    * Derin kahvaltilik sebzelik
    * Buzmatik
    * 4 yildizli derin dondurucu
    * Otomatik defrost sistemi
    * Şok dondurma
    * Enerji tuketimi : 1,3kWh/24h A
    * Hacim 476lt.

Ya bu dolap sanırım beyaz renkte ama dün forumda gördüğüm 1150 ytl carrefour fiyatı dolap kalitesine göre hakkaten mükemmel ama şöyle ki bugün bayrampaşa carrefour u aradım ve dolabın fiyatının 1399 ytl olduğunu söylendi. Sanırım kaçırdık ya da işin içinde başka bi durum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle37 -- 25 Mart 2008; 21:25:43 >

• quote:

memolix, benim biraz kafam karisti dogrusu. oncelikle bu dolabin alman degil kore yapimi oldugu soylenmisti bu forumda. bir de siz XXL diyorsunuz ama bu model XL. siemens'in sitesinde net hacmi 460 litre. ayrica yine siemens'in sitesinde antibakteriyel ozelligi tasiyan dolaplar ayrica belirtildigi icin ben bu dolapta olmadigini dusundum. bu konuda beni aydinlatabilirseniz memnun olurum, tesekkurler.

Dundegil evvelsi gun bayiden aldigim katalogunda urunun aciklayici kisminda XXL oldugu yaziyor ama asagida fiyat kisminda da XL yazdigini gorunce sasirdim dogrusu.Demek ki adamlar kendi kataloglarini kendileri yanlis yazmis.
    Yukseklik : 177,7cm
    Genislik : 75,5cm
    Derinlik : 71,9cm

XXL ' da 80cm ve uzeri genislikteki sogutucular icin olduguna gore KS59U920 modeli XL oldugunu gorduk.Simdi benimde kafam karisti iyice katalog'ta anti bacteria yaziyor simdi o da olmayabilir o zaman iyisi mi ben bi bayiiye gidip dolabi iyice bi inceliyeyim.ondan sonra burada paylasirim gorduklerimi

• quote:

Orjinalden alıntı: sevmer

memolix üstadım cok saolasın genel bir cevap vermişsin ama CANDOĞAN beyden daha açıklamalı tüketim kullanım malzeme kalitesi işlevsellik ses ayrıntılarını da göz önüne bulundurarak bir cevap vermesini istiyorum.dediğim gibi ben buzdolabına cok önem veriyorum ayrıca diğer yazdığım marka ürünleri hakkında da bilgilendirirseniz cok sevinirim.nişanlım genel olarak gördükleri arasında sharp sj p68msl modelini sevdi ama beyaz değil firmadakiler ise 1-2 ay içerisinde sharpın aynı özelliklere sahip yeni bir modelinin geleceğini ve beyaz olarak imal edileceğini söylediler.. cevabınızı bekliyorum üstatlar........

Yukaridaki dolaplarin hepsi iyidir.Bence nisanlinizi birgun alin gezin bu modelleride not edin sonrada bakin beraber tek tek.Eminim bu gezi sonucunda cok onem verdiginiz buzdolabinda nihayi neticeye yine siz beraber vereceksiniz.Hangisi hosunuza giderse tercih konusunda eminim daha kolay varacaksiniz.Bu arada nisanlinizin begendigi dolap cok şık ve işlevseldir.Mutluluklar

• quote:

Orjinalden alıntı: eagle37

quote:

Orjinalden alıntı: memolix

quote:

buzdolabinin antibakteriyel olmasi cok onemli bir ozellik midir? benim almayi dusundugum siemens KS59U920NE modelinde bu ozellik bulunmuyor cunku.

Kim demis KS59U920NE buzdolabinda anci bacteria yoktur diye.Elbetteki var size kisaca ozelliklerini yazayim

* Oncelikle Alman mali cok kaliteli bir dolaptir
    * XXL No Frost (80cm uzeri genislikteki sogutucular)
    * MultiAirflow sistemi (Sogutucunun her bolumune soguklugun esin derece dagilmasini saglar,boylece cihazin kapisi acik kalsa ya da cihaza fazla miktarda yeni yiyecek maddesi konsa bile cihaz icinde ayarlanmis sogukluk sabit kalir)
    * Derin kahvaltilik sebzelik
    * Buzmatik
    * 4 yildizli derin dondurucu
    * Otomatik defrost sistemi
    * Şok dondurma
    * Enerji tuketimi : 1,3kWh/24h A
    * Hacim 476lt.

Ya bu dolap sanırım beyaz renkte ama dün forumda gördüğüm 1150 ytl carrefour fiyatı dolap kalitesine göre hakkaten mükemmel ama şöyle ki bugün bayrampaşa carrefour u aradım ve dolabın fiyatının 1399 ytl olduğunu söylendi. Sanırım kaçırdık ya da işin içinde başka bi durum var.

Bazi Carrefour'larda bile fiyat degisikliginin oldugu soylendi forumda ama bence kisa bi sureligine yapmislardir diye dusunuyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: reverie75

Merhaba,

Bosch SGS 65M02EU bulaşık makinesini tavsiye eder misiniz? Ayrıca bu ürününü Almanya üretimi olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Peşin 900 YTL 12 ay vadeli 970 YTL'ye buldum. Bu fiyatlar uygun mu?

Tercih etmis oldugunuz urun ile yarintili detaylari bilgileri kullanicilarini tavsiyeleri asagidaki linkte gorebilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_14015815/mpage_11/key_/tm.htm

• memolix abicim çok teşekkür ederim,
    tavsiye ettiğin buzdolabları gerçekten harika gözüküyor ancak electrolux, general electric yada sharp tercih edebilirim, tercih sıramda aynı şekilde olacak şimdi satıcıyı ikna etmek kaldı hadi hayırlısı,
    herkese iyi günler, kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyyono

memolix abicim çok teşekkür ederim,
    tavsiye ettiğin buzdolabları gerçekten harika gözüküyor ancak electrolux, general electric yada sharp tercih edebilirim, tercih sıramda aynı şekilde olacak şimdi satıcıyı ikna etmek kaldı hadi hayırlısı,
    herkese iyi günler, kolay gelsin

Rica ederim ne demek.Hadi bakalim hayirlisi.Gelismeleri bekliyoruz.
  • memolix cok saolasın teşekkür ederim düşüncelerin için.ama amana hakkında resim yok ben en iyi ve kaliteli üst sınıf bir marka olarak tanıdım amanayı ve esasen amana konusunda sıkı bir araştırma yapmıştım ama siz resimlerini koymamışsınız merak ettim sebebini. ayrıca CANDOĞAN BEY halen cevabınızı bekliyorum.
    sizin de görüş ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum mutlaka....
  • quote:

memolix cok saolasın teşekkür ederim düşüncelerin için.ama amana hakkında resim yok ben en iyi ve kaliteli üst sınıf bir marka olarak tanıdım amanayı ve esasen amana konusunda sıkı bir araştırma yapmıştım ama siz resimlerini koymamışsınız merak ettim sebebini. ayrıca CANDOĞAN BEY halen cevabınızı bekliyorum.
    sizin de görüş ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum mutlaka....

Amana cok cok kaliteli bir markadir buzdolabinda fakat cok pahalilar o yuzden koymadim.Ama senin kesene uygunsa kesinlikle tavsiye ederim.Dikkat edersen resmini koydugum urunlerin fiyatlari oyle fahis fiyatlardaki urunler degiller.Yoksa ne dolaplar var gardroplular moduler falan

• memolix cok teşekkür ederim duygu ve düşüncelerin için.resimlerin arasında AMANAyı göremedim oysaki ben AMANAyı en kaliteli marka olarak öğrenmiştim gerek işlevsellik gerek tüketim gerekse sağlamlık olarak.ve sıkı bir fiyat özellik araştırması yaptım sadece görüntü olarak bir handikapı var oda benim için değil esasen; sizlerde bilirsiniz bayanlar özellikten cok öncelikle görüntüye bakarak yorum yapıyorlar ürünler hakkında.merak ettim AMANAyı neden koymadınız diye. ayrıca CANDOGAN BEY halen merakla vereceğiniz cevapları bekliyorum sizin görüş ve önerilerinize de mutlaka öğrenmek istiyorum.esenlikler dilerim.
  • ayrıca white westinghouse ile ilgili cok fazla bilgim yok biraz bilgilendirirseniz sevinirim.
  • ayrıca white westinghouse hakkında cok fazla bilgi sahibi değilim biraz bilgilendirirseniz sevinirim..
  • quote:

memolix cok teşekkür ederim duygu ve düşüncelerin için.resimlerin arasında AMANAyı göremedim oysaki ben AMANAyı en kaliteli marka olarak öğrenmiştim gerek işlevsellik gerek tüketim gerekse sağlamlık olarak.ve sıkı bir fiyat özellik araştırması yaptım sadece görüntü olarak bir handikapı var oda benim için değil esasen; sizlerde bilirsiniz bayanlar özellikten cok öncelikle görüntüye bakarak yorum yapıyorlar ürünler hakkında.merak ettim AMANAyı neden koymadınız diye. ayrıca CANDOGAN BEY halen merakla vereceğiniz cevapları bekliyorum sizin görüş ve önerilerinize de mutlaka öğrenmek istiyorum.esenlikler dilerim.

O zaman size (benim bulabildigim) Amanin en uygun olanlarindan birinin resmini koyuyorum.Fiyati 2500-3000 YTL arasi .
    AMANA AB 1924 PEKS

Beyaz Eşya Önerileri

• quote:

ayrıca white westinghouse ile ilgili cok fazla bilgim yok biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

White Westinghouse hakkinda tabiki en iyi bilgiyi bu markayi ithal eden sirketten alabiliriz iste size linki.Aradiginiz merak ettginiz ne varsa fazlasiyla mevcut.Dayaniklilik testi videosu , W.W 'yi westinghouse yapan ozellikleri vs.

http://www.bogaziciithalat.com.tr/ww.asp
  • White-Westinghouse® markalı buzdolabı ürünlerinin yeni serisi olan AdvanceTech modelleri, büyük ölçüde değişikliğe uğramış olup kendi grubunda özellikleri açısından ilk sıralarda yer almaktadırlar.
  • neden kimse yokkkkkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: brc53

neden kimse yokkkkkk

Kime bakmistiniz
  • Buzdolabı, çam. makinesi ve bulaşık makinesi alacağız. Baya okudum forumları ama iyice kafam karıştı. Aklımızda olanları size yazsam daha sade cevaplar alabileceğimi düşündüm.

1- buzdolabı : 70cm. genişlik, no-frost,çift kapılı,mümkünse gri, ve en önemlisi fiyatı maks. 1600 falan
    2-çam. mak. : 60 cm. genişlik , mümkünse sessiz , 6 kg. olabilir. fiyat maks. 700-750
    3- bul. mak : az programlı olabilir , basit birşey . Fiyat maks 700-750.

ortak özellikler : servisi geniş marka ve a enerji sınıfı olmaları tercih sebebidir. Bu özelliklere uygun tavsiyelerinizi beklerim. bir de ciddi indirim yaptırabileceğimi düşündüğüm bir siemens bayi var. Önerileriniz arasında siemens markası da olursa iyi olur. Herkese şimdiden teşekkürler.
  • memolix sana baktım ben iki ürünü 1500 YTL ye mağaza hesabına aldım! yukarıda yazmıştım dikkat etmemişsin sanırım makina 6 kg 800 dvr

bosch WAE 16160 TR ÇAMAŞIR MAK.
    BULAŞIK MAK 43E12 TR

SİZ WAS 20360 TR Yİ ÖNERMİŞSİNİZ FAKAT FİYAT OLARAK ÇOK FAZLA VE 8 KG MAKİNAYA GEREK DUYMUYORUM BU ALDIĞIM MAKİNADA SORUN YAŞARMIYIM ONU SORMUŞTUM SİZE!!
  • işin özü genel anlamda yerli montaj ürün almayında ne alırsanız alını bilin gerisi kolay.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.