DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Beyaz Eşya Önerileri
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
10.573
Cevap
88
Favori
1.434.177
Tıklama
Giriş
      64 Mesaj
      30 Eylül 2013 01:29:47

quote:

Orijinalden alıntı: mryankee

tavsiyeniz icin tesekkur ederim. teknosadaki cocuk da oyle soylemisti, indirimdeydi gecenlerde falan diye. internet uzerinden almaya pek sicak bakamadim bi turlu. insan karsisinda kanli canli bi muhattap gormek istiyo. belkide hata yapiyorum bilmiyorum ama ben buyuk teknoloji marketlerinden yada bayiiden almayi dusunuyorum.

LG GN-M702GLHW buzdolabı teknosada yeniden indirimde 1799 tl fiyatlar mağazalardada geçerli ama netten alınca 100tl hediye çeki kazanabiliyorsunuz.

Bahsedilenler: mryankee

• Er
      9 Mesaj
      30 Eylül 2013 13:59:45

tesekkur ederim. dun ayni urunu lg nin kendi bayisinden 1699 tl ye aldik.hafta sonu icin 2099 dan 1699 a dustu dedi, sansima ne cikacak bilmiyorum ama kafam cok karismisti aldim kurtuldum, insallah iyi cikarda basimiz agrimaz. :)

berencekullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      64 Mesaj
      30 Eylül 2013 19:09:47
      quote:

Orijinalden alıntı: mryankee

tesekkur ederim. dun ayni urunu lg nin kendi bayisinden 1699 tl ye aldik.hafta sonu icin 2099 dan 1699 a dustu dedi, sansima ne cikacak bilmiyorum ama kafam cok karismisti aldim kurtuldum, insallah iyi cikarda basimiz agrimaz. :)

İyi günlerde kullanın bizde aldık inşallah memnun kalırız, forumda yorumlar çok olumluydu

• Yüzbaşı
      882 Mesaj
      30 Eylül 2013 21:40:28
      arkadaşlar konu açtım ama burdanda yazmak istedim.daha önce electroluxun beyaz eşyalarını hem ben kendime hemde anneme aldık gayette memnun kaldık.şimdi anneme electroluxun ankastre setini almak istiyoruz. electrolux ankastre serisileri nasıldır. bütçemiz max. 2000 tl. yada electrolux yerine illa şu markayı al diye önereceğiniz marka varmı?
      seçtiğimiz electrolux ankastre seti şöyle;
      Fırın; EOB 3450 AOX
      Ocak; EGG 6343 yada 6342
      Davlumbaz; EFC 60151X.

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

• Er
      9 Mesaj
      01 Ekim 2013 12:29:11
      KESİNLİKLE PROFİLO ÖNERİYORUM.

BULAŞIK MAKİNESİ OCAK
      ÇAMAŞIR MAKİNESİ ANKASTRE FIRIN
      BUZDOLABI ANKASTRE OCAK
      FIRIN DAVLUMBAZ ASPİRATÖR
      BLENDİR MİKSER
      MEYVE SIKACAĞI ÜTÜ

DAHA SAYAMAYACAĞIM BİRÇOK ÜRÜN GRUBU VAR.
      ÜRÜNÜN KALİTESİNDEN MEMNUNUM.

ÖNERECEĞİM SİTE:Özgür Çeyiz
      (profilo bayisi)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Ekim 2013 12:30:23
      BEYAZ EŞYADA EN İYİ MARKA PROFILO BENCE HEM SERVIS BIGUNDE GELIYOR. BEN BEYAZSTORE DE SIPARIS VERDIM VE MUSTERI TEMSILCISI COK IYI YONLENDIRDI HEM UYGUN FIYATA HEM ILGILILER

• Er
      9 Mesaj
      01 Ekim 2013 12:34:25

Önerceğim Ürün;

Profilo Frs 952 Ankastre Fırın
      Profilo oca 652 ankastre ocak yada farklı beğendiğin birşeyde olur
      Profilo Dva 260 ekonomik model yada Profilo dva 460 yerine çıkan yeni bir ürün aldım o olabilir.

Bu ürünleri tavsiye ederim.Aldığım için söylüyorum.

Önereceğim Site:Özgür Çeyiz Mağazaları İnternet Sitesi
      Profilo bayisidir ve çok memnunum.İlgililer.Fabrikadan sağlam bir şekilde teslimat yaptılar.

Bu ürünleri ya da buna yakın ürünleri almanı tavsiye ederim.

onzykullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      9 Mesaj
      01 Ekim 2013 12:38:34

Bu ürün yerine Profio Df 1029w3vv yada Profilo df 6015 w2vv al.

Önerdiğim Site:Özgür Çeyiz
      Profilo Bayisi.İlgililer.Diğer Modellere de bak hemde peşin fiyatına on ay vade de yapıyorlar.Bak ve cevap verirsen sevinirim.
      İyi Günler Arkadaşım.

hasanmustafa06kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2676 Mesaj
      01 Ekim 2013 13:32:28
      profilo tek geçer 10 yıldır buzdolabı ve çamaşır makinesini kullanıyoruz 2 sindede birer arıza oldu onlarada arıza denmez aslında birinde motor kömürü bitti buzdolabında ise strafor ömrünü doldurdu.

Başarıya ulaşanlar, rahatından ödün verenlerdir.
    • Binbaşı
      1737 Mesaj
      01 Ekim 2013 13:41:42
      5 yıldır altus bulaşık makinası ve buzdolabını kullanıyoruz.tık etmedi. Hele cam bardakları görseniz bulaşıktan çıkan sizde şaşırırsınız parlaklıklarına.Arkadaş yazmış siemens almış 4 senedir kullanıyormuş.E bende kullanıyorum 5 senedir Altus u.nolcak şimdi? çamaşır makinasıda aeg.o daha da fazla oldu . maşallahı var. Nazar değer diye korkuyorum. şimdi kim kaliteli kim kalitesiz? kim pahalı kim daha ucuz?Nasıl karar vereceğiz buna.Neyse ben daha fazla yazmıyım. nazar mazar değer neme lazım:) siz gidin 1500-2000 liraları ithal mallara ödeyin. indesit ve ariston hakkındaki görüşlere tümüyle katılıyorum.Allah düşman başına versin onları.

HEY BE KEMALIM, BU ÜLKEDE YAŞADIĞIM HER GÜN , HER OLAY SENİN NE KADAR BÜYÜK ADAM OLDUĞUNU YENİDEN YENİDEN HATIRLATIYOR BANA.
    • Er
      9 Mesaj
      02 Ekim 2013 23:31:07

Siz de gule gule kullanin, hayirli olsun. Camasir makinasini elektrolux aldik, bulasik makinasi samsung hediye geldi secme sansimiz olmadi, yorumlar pek ic acici diil ama bakalim ne cikacak. Tv de lg yada samsung 55" alacam ama bekleyin fiyat duser dedi saticilar bende bi ay daha erteledim almayi.

berencekullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      183 Mesaj
      03 Ekim 2013 19:45:14
      yokmu bi önerisi olan?

• Yüzbaşı
      296 Mesaj
      09 Ekim 2013 14:21:17
      Arkadaşlar kesinlikle Siemens almayın biz forumlara aldandık bulaşık makinesi aldık aldığımız günden beri bozuk

yıkadığı yerde duruyor. baştan başlatıp duruyoruz serviste anlamıyor
      e09 hatası veriyor servislerde hiç birşeyden anlamıyor her geldiklerinde birşeye bahane buluyorlar
      yok gideriniz tıkalı, yok kimyasal dökün, makinenin beynine böcek girmiş falan
      adamlara bütün apartmanda makineler (arçelik vestel aristonlar) çalışıyorda senin 1500 TL lik makinen mi
      çalışmıyor diyoruz. geliyor servis beynini değiştidim diyor ne beyinse makine 3 gün sonra yine aynı

yine servis yine aynı hikayeler

bu arada 500 TL lik aristonu olan komşumuza maskara olduk, arçeliği bıraktığımıza binpişmanız

dahası bunların üstün alman teknolojisinin tirajıkomik ahlaksız sorumsuz 444 leri var

makine zaten aldığımız günden beri her 3 yıkamadan birinde yarım kalıyor e09 hatası veriyor,
      arıyoruz 444 ü efendim makineyi resetleyin yeniden başlatın diyolar, bizde bu lanet siemens servisi ve
      444 sayesinde aldığımız makine sayesinde her ay en az 100 er TL elektrik su parası ( en son su 120
      elk 100 TL) ödemeye başladık 1 senedir, üstün alman teknolojisi A++ tasarrufu, ne tasarruf ama değil mi

en sonunda bıktık bunlardan 444 ü arayıp derdimizi, anlattık servisi şikayet ettik
      ne oldu dersiniz servis geldi önce tamam ücretsiz yapacağım dediği makineye, bizden ne 400 nede 500,
      özelliklle tam 444 TL tamir parası istedi.
      444 ü arayıp şikayet ettiğimiz için ders verecek bize

444 ü aradık bu ne terbiyesizlik dedik madem 444 TL istiyorsun yazılı döküm ver mahkemeye verecem
      sizi diyince biz döküm vermiyoruz diyip aynı servisi bize gönderiyor, servis 444 ücretsiz yapmayın diyor
      çekip yapmadan gidiyor, 444 tekilerde servisimiz kabul etmiyor diye yapmıyor diyor. tavuk mu yumurtadan
      yumurtamı tavuktan meselesi
      koskoca siemens in üstün teknolojik Soytarılığını çekmeyin

yıllarca arçelik kullandık yaygın terbiyeli servislerinden hiçbir sorun yaşamadık dahası her gelip gittiklerinde
      özellikle 444 bizi arayıp memnun olup olmadığımızı sorup problemimizi servisin tavırlarını soruyordu.
      problem giderilene kadar arıyorlardı.

sonuç bu forumlar nedeniyle siemens e düştük 1,5 senelik (5 yıl garantili) makineyi çöpe atacaz, yada
      vakit bulsak genel merkezinin yada en büyük showroom unun önünde benzin döküp yakacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey352 -- 9 Ekim 2013; 14:28:11 >
    • Yarbay
      2483 Mesaj
      09 Ekim 2013 21:41:14

Bende zamaninda bosch servisini tehditle getirtmistim, bolge mudurleri tanidikti. Sonra uslanmadik yine bosch aldim pek problem cikarmadi Allahtan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      hey352kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

01 TT 283

• Binbaşı
      1737 Mesaj
      21 Ekim 2013 13:38:28
      alın altusu keyfinize bakın. Artan paranızlada italyaya tatile gidin. Nasıl fikir ama.!!

HEY BE KEMALIM, BU ÜLKEDE YAŞADIĞIM HER GÜN , HER OLAY SENİN NE KADAR BÜYÜK ADAM OLDUĞUNU YENİDEN YENİDEN HATIRLATIYOR BANA.
    • Er
      14 Mesaj
      21 Ekim 2013 20:56:54
      Merhaba Arkadaşlar. Karar veremeyenlere bol düşünceli günler diliyorum. Ben kararımı yeni verdim ve tüm Beyaz Eşyaları Bosch almaya karar verdim.
      Benim bütün makinelerin en iyilerini alacak kadar bütçem yoktu o yüzden tüm makinelerimi aynı marka ve bayiden alıp daha uygun bir fiyat
      alabileceğimi düşündüm. Ankara da olup Bosch almayı düşünenlere Sakalar Bayiini (Altındağ Belediyesi yakınında)
      öneririm çünkü en yakın rakibine 500 TL fark attı.
      Buzdolabı KGN57P72NE
      Çamaşır Makinesi WAY20560TR
      Bulaşık Makinesi SMS30E02TR
      Fırınlı Ocak HGV523123T
      Elektrikli süpürge Ergomaxx BSG82515
      Toplam 5550 TL verdim arkadaşlar. Hepinize özellikle yeni evlenenlere kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramao -- 21 Ekim 2013; 20:58:45 >
    • Er
      5 Mesaj
      24 Ekim 2013 04:12:12
      Selam. Bende yeni evliyim ve beyaz eşya alıcam. Bütçem 5000 tl civarı.
      Buzdolabı- çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi üçlüsünde 5000 tl civarında alınabilecek en iyi üçlü hangileridir acaba.
      Renk olarak gri düşünüyoruz.
      Yardımcı olursanız sevinirim.

• Binbaşı
      1737 Mesaj
      24 Ekim 2013 08:53:57
      Altus+Altus+Altus + İtalyada balayı.:) ne dersin Yunus bey?:) Valla bence düşünmeye değer.5000 liradan geriye eşe dosta hediye parası bilem kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhur45 -- 24 Ekim 2013; 8:55:42 >

• Yüzbaşı
      378 Mesaj
      24 Ekim 2013 10:45:01

selamlar arkadasım oncelıkle hayırlı olsun p/f olarak butcene en uygun kalıtedekı urunler
      buzdolabı ıcın
      http://www.tamsaatinde....UZDOLABI,PR-1795448.html
      camasır mak için
      http://www.tamsaatinde....-DEVIR-A,PR-1830756.html
      bulasık mak ıcın
      http://www.enplus.com.t...SIK-MAKINASI,PR-763.html

tatıl yapmazsın ama 5 yıl en az kafan rahat olur ugrasmadıgın zamanın ve harcamadıgın para ıle kesın bır kac tatıl yaparsın =)

yunus916kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.