Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saul goodmanın dalavericiliğe nasıl başladığını eski dönemlerini anlatmakla beraber en son heisenberg ile saklandığı yerden sonrasını da saula ne olduğunu da anlatırlar umarım . böylece uzunca bir dizi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 12 Temmuz 2014; 23:10:00 >
  • Bu dizi ne alemde ? Ne zaman geliyor
  • Tutar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadroya Far Cry 3'ten tanıdığımız Michael Mando (Vaas) dahil olmuş. Bu dizi uçar şimdiden söylüyorum
  • Breaking Bad izlerken hep diyordum kendi kendime ulan şu avukata daha çok sahne ayırın diye herhalde duydular beni dizisini çekiyorlar iyisiniz yine beyler
  • heyecanla bekliyoruz
  • Dizide ki aksiyon öğesi nasıl olacak acaba?

• dandik bir şeye benziyor bakalım
  • Albuquerque'de çekim için bir bilborda asılan afiş
    Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti

saul daha küçük ve daha adı saul değil

dizinin başlangıcı 2002 yılı olacakmış
    zaman atlamaları olacakmış
    üstte paylaştığım bu fotoğraftaki adam (McKean)
    saulun abisi olacakmış
    breaking bad ile genel olarak farklı olacakmış tıpatıp benzeri olmayacakmış
    walter white sadece gerektiği zaman olacakmış "demekki yan oyuncu gibi olacak çoğu zaman onsuz geçecek bcs"
    gusın olma ihtimali varmış
    kaynak:
    http://defamer.gawker.com/real-better-call-saul-billboard-appears-in-albuquerque-1609576720?utm_campaign=socialflow_gawker_facebook&utm_source=gawker_facebook&utm_medium=socialflow

http://insidetv.ew.com/2014/07/11/better-call-saul-photos/

• İzlenir.

• gus fring oynarsa mukemmelin otesinde olur. demekki ara sira walterda oynayacak ha :)) Ayrica su Jesse nin diger iki arkadasini gormek cok iyi olur :))

• daha çok varmış
  • Mike olacak Mike ! Daha ne istenir ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 24 Temmuz 2014; 8:47:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

Kadroya Far Cry 3'ten tanıdığımız Michael Mando (Vaas) dahil olmuş. Bu dizi uçar şimdiden söylüyorum

orphan blackde de oynadı diziye renk katacağı kesin
  • 2015 baharına falan sarkmasa bari.
  • Alkollü alkollü araç mı kullandınız üstelik kazamı yaptınız arayın hakkınızı savunabiliriz

Evinizin bahçesine uçak ve ceset paralarımı düştü arayın tazminatınızı bunlardan alalım

Walter bu şehir ikimizin

Toplantıyı bölüyorum ama elemanlarımdan birisinin lavabonuzu kullanması lazım -- Huell sizin işime ihtiyacınızla da ben ilgilenenmem ya

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

saul goodmanın dalavericiliğe nasıl başladığını eski dönemlerini anlatmakla beraber en son heisenberg ile saklandığı yerden sonrasını da saula ne olduğunu da anlatırlar umarım . böylece uzunca bir dizi olur

Eğer öyle olursa mükemmel olur cidden.
  • Yorumlara bakıyorumda kimisi Jesse'yi istiyor kimisi Mike'ı kimisi Gustavo Fring'i kısacası millet Breaking Bad özlemi çekiyor ne yazıkki bende aynı durumdayım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.