Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Breaking Bad'in ne kadar propagandası yapıldı, 3 sayfa olmayan bitmiş diziler varken dizi başlamadan 4 sayfa olmuş.

Aynen hocam. Bakalım beklenildiği kadar başarılı olabilecek mi? Çıkmadan bu kadar reklamı yapılan dizilerin çoğunluğu maalesef başarısızlıkla sonuçlanıyor ama bakalım açıkçası ümitliyim

Keşke Saul Goodman gibi bir avukatım olsa, sorgudayken pat diye giriyor işkence ettiniz diyor polislere çıkışıyor, BB'deki en sevdiğim karakter

S05E15 İzlemeyenler okumasın

Goodman neden Nebraska'ya gidiyor?

Benim de Hank ve Tuco ile birlikte sevdiğim 3.karakterdir Diziye ayrı bir renk katıyor. Ciddi konularda bile espri yaparak ortama bir gülünç hal getiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: quasimodo32

quote:

Orijinalden alıntı: Spiritbreakerr

Dizinin neyi bu kadar çok seviliyor .. .İzliceğim 1,5 sezon kaldı ve diziyi nasıl bitirecekler, nereye bağlıyacaklar çok merak ediyorum.

Bu güne kadar izlediğimiz diziler arasında karakterin bu denli değiştiğini gördüğümüz başka dizi yok, özellikle de 5. sezonda izleyeceğiniz Walter White karakteri ile ilk sezon izlediğiniz karakter arasındaki tek benzerliğin yüzü olduğunu göreceksiniz, adam bambaşka bir insan oldu çıktı, demem o ki 5 sezon boyunca yaşadığımız en büyük heyecan Walter White karakterinin yaşadığı olaylar ve verdiği kararlar çerçevesindeki değişiminden yola çıkmaktadır, elbette sevmemizi sağlayan bir çok sey var, özellikle kamera açısı teknikleri, kullandıkları sahne ayrıntıları, oluşturdukları merak unsuru ve Jesse (yo) v.b.

Galiba seven ya çok seviyor, sevmeyen de bir türlü sevemiyor, ortası olmayan dizilerden

Lost diye bir dizi var duydunuz mu?

Breaking bad çok güzel dizi ona bir şey demem. Oyunculuklar oyuncular karakterler süper ama iş senaryoya gelince öyle aşırı bir iddiasi yok bana göre.

Hiç ters köşe yok. Çok derin senaryo yok. Hatta nerdeyse hiç derin değil. Karakterler ve hikayeler dr az.

Dizi oyuncularla vr oyunculuklarla kurtardı bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BB'de hiç ters köşe yok mu ? Bu dizide ters köşe yoksa başka hiçbir dizide ters köşe yoktur.
  • Size katılmıyorum 5 sezon da bir bütün olarak kurgulanmış. Konu o kadar dağılırsa derinlik değil saçmalık olur benim gözümde. Ayrıca karakterlerin hepsi için ayrı dizi yapılabilir ki yapılıyor.
  • Breaking Bad'e ben yeni başladım.Şu an 3.sezon 9.bölümdeyim.Konunun çok öncelerinde bayaa tartışmalar dönmüş ve tekrar ateşlemek istemem açıkcası Benim açımdan şöyle bişey var.Evet gerçekten çok sağlam bir dizi.Her izlediğim zımbırtıda süreyi kontrol eden ben bu dizide etmiyorum felan ama bilmiyorum bu derece ağır fanı olamıyorum dizinin.Nasıl diyim yani bi Game of Thrones izler gibi izlemiyorum ama yine de bayıla bayıla izliyorum.Şuanlık gözlemim Saul üzerinden bir dizi pek gitmez sanırım.Ben de Gus'ın çok daha mantıklı olacağını düşünüyorum
  • Breaking Bad' i yeni bitirdim. Bu dizide önceyi anlatıcaklarmış sanırım bakalım nasıl olacak merak ediyorum.
  • 5 ay var daha yav ya
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz

• Beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

5 ay var daha yav ya

Kasımda başlamayacak mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ratso

quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

5 ay var daha yav ya

Kasımda başlamayacak mı

yok hocam şubata alındı

• mhcd kullanıcısına yanıt
    kötü olmuş neyse beklicez artık...

• zaman geçmek bilmiyor yav
  • Oha ne şubatı ya

• iyi olacak iyi de daha 1yıl var nrdyse onbeş kışına.nyse yerimizi alalm

• fena değil ya izlenebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukcuce

fena değil ya izlenebilir

yapma yav
  • boşlukta nasıl gider aslında
  • Beklemedeyiz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.