Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta yeni bölüm yokmuş.
  • Breaking Bad'a tekrar başlayasım geldi, zaten detayları unutmuşum. Ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Breaking Bad'a tekrar başlayasım geldi, zaten detayları unutmuşum. Ne dersiniz

valla ben 4 sene önce bitirdiğim için pek çok şeyi unutmuştum daha 3-4 ay önce baştan sona bitirdim 2. sefer.

Pek çok kısmı hatırlamadığım için gene baya zevk alarak izledim
  • Bu vince'yi sıkı takibe aldım bir bu bir de true detective'den nic pizzolatto efsane senaristler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Aynen hatta BB'deki Face Off bölümü aslında filme göndermedir.
    Skyler da aslında yüz nakli olmuş Kim'dir.

Hahahahahhaaaa,
  • Yeni bölüm neden gelmedi bilen var mı arkadaşlar?

• Memorial Day
  • Ha anladım teşekkürler

• o değilde bu folyolu manyak çok abartılmıyor mu dizide? hayır yani dizi güzel gidiyor ama bu denyo olaya dahil oldu mu el freni gibi beklentiyi alıyor götürüyor.çok gereksiz bir karakter.
  • Geleceğe mesaj. Hassas olanlar için spoiler.

Kim kesinlikle sezon sonunda ölecek. Her bölüm biraz daha uzaklaşacak Jimmy'den. Jimmy ne kadar yapma etme dese de Kim dinlemeyecek. "Sen değiştin Jimmy, sevdiğim adam bu değil deyip olayları itiraf ederek pusudaki Chuck'a istediğini vermeye kalkacak. Herkes bu itiraf ile Jimmy'nin bittiğini düşünürken bum. Saul. Artık tamamen evrimini tamamlamış Saul olarak son oyununu yapacak. Kim ölecek. Sebebi ise Chuck. Chuck intihar edecek buna sebep olduğu için. Saul ise artık final getsuga seviyesine ulaşmış olacak bu acılardan sonra. Duygusuzluk. Kim'i aklından çıkaramayacak. Hiç bir kadını sevemeyecek. Bb senaryosu ile bütünlesecek bu noktadan sonra dizi. Yani dostlarım, efsane bir sezon finali sizi bekliyor. İyi seyirler.

Sezon sonu ve dizi geleceği hakkında kişisel tahminim yukarıdadır. Bence okumayın. İzlerken keyif almazsınız. Sezon bitince ben alıntılarım bunu.

• 8. bölüm düştü mü? prison break bile düşmüş hep bcs dan 1 gün sonra düşerdi. 8. bölümü bulamadım nette
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

8. bölüm düştü mü? prison break bile düşmüş hep bcs dan 1 gün sonra düşerdi. 8. bölümü bulamadım nette

Memorial Day sebebiyle bu hafta yeni bölüm yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Geleceğe mesaj. Hassas olanlar için spoiler.

Kim kesinlikle sezon sonunda ölecek. Her bölüm biraz daha uzaklaşacak Jimmy'den. Jimmy ne kadar yapma etme dese de Kim dinlemeyecek. "Sen değiştin Jimmy, sevdiğim adam bu değil deyip olayları itiraf ederek pusudaki Chuck'a istediğini vermeye kalkacak. Herkes bu itiraf ile Jimmy'nin bittiğini düşünürken bum. Saul. Artık tamamen evrimini tamamlamış Saul olarak son oyununu yapacak. Kim ölecek. Sebebi ise Chuck. Chuck intihar edecek buna sebep olduğu için. Saul ise artık final getsuga seviyesine ulaşmış olacak bu acılardan sonra. Duygusuzluk. Kim'i aklından çıkaramayacak. Hiç bir kadını sevemeyecek. Bb senaryosu ile bütünlesecek bu noktadan sonra dizi. Yani dostlarım, efsane bir sezon finali sizi bekliyor. İyi seyirler.

Sezon sonu ve dizi geleceği hakkında kişisel tahminim yukarıdadır. Bence okumayın. İzlerken keyif almazsınız. Sezon bitince ben alıntılarım bunu.

Olmaz o kadar olay mümkün değil

• Bu hafta hiç yeni bölüm olmayacak mı arkadaşlar ? Bir sitede adam bu hafta başka gün olacak demiş. Eğer olmayacaksa boşuna bakıp durmayım :)

Bu arada bazıları Kim ölecek demiş. Arkadaşlar Breaking Bad'de Saul Goodman ne kadar duygusuz gibi görünse de baya neşeli, hiperaktif birisiydi. Adam Kim'e baya bir tutkulu ki onun için bir sürü fedakarlık yaptı. En baştan 1.6 milyon doları sırf Kim şirkete geri dönsün diye geri verdi. Daha sonra Kim davayı geri alsın diye Chuck gibi adamı başına bela etti. Yani Kim ölseydi bu kadar neşeli olmazdı. Hatta Mike gibi soğuk bile olabilirdi. Benim tahminime göre Kim Jimmy'i başkasıyla aldatacak. Bu kişinin Hamlin olacağını düşünüyorum. Hamlin'e dizide çok fazla yer verildi bence buda boşuna değildi. Jimmy bu nedenle Saul Goodman olduktan sonra hiç kadınlarla takılmadı sırf aldatıldığı için. Hatta bir bölümde Walter'e " Senin derdin ne ? Sanki dünya da tek sen aldatıldın. İkinci eşimi üvey babamla bastım biliyor musun ? Dünya acımasız bir yer, Walt. Büyü biraz. " demişti. Özellikle dizide bu konuşmasından dolayı aldatılacağı düşüncesi çok mantıklı geliyor. Üvey babam derken de komiklik olsun diye demiştir hepimiz annesinin öldüğünü biliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dcq.234

Bu hafta hiç yeni bölüm olmayacak mı arkadaşlar ? Bir sitede adam bu hafta başka gün olacak demiş. Eğer olmayacaksa boşuna bakıp durmayım :)

Bu arada bazıları Kim ölecek demiş. Arkadaşlar Breaking Bad'de Saul Goodman ne kadar duygusuz gibi görünse de baya neşeli, hiperaktif birisiydi. Adam Kim'e baya bir tutkulu ki onun için bir sürü fedakarlık yaptı. En baştan 1.6 milyon doları sırf Kim şirkete geri dönsün diye geri verdi. Daha sonra Kim davayı geri alsın diye Chuck gibi adamı başına bela etti. Yani Kim ölseydi bu kadar neşeli olmazdı. Hatta Mike gibi soğuk bile olabilirdi. Benim tahminime göre Kim Jimmy'i başkasıyla aldatacak. Bu kişinin Hamlin olacağını düşünüyorum. Hamlin'e dizide çok fazla yer verildi bence buda boşuna değildi. Jimmy bu nedenle Saul Goodman olduktan sonra hiç kadınlarla takılmadı sırf aldatıldığı için. Hatta bir bölümde Walter'e " Senin derdin ne ? Sanki dünya da tek sen aldatıldın. İkinci eşimi üvey babamla bastım biliyor musun ? Dünya acımasız bir yer, Walt. Büyü biraz. " demişti. Özellikle dizide bu konuşmasından dolayı aldatılacağı düşüncesi çok mantıklı geliyor. Üvey babam derken de komiklik olsun diye demiştir hepimiz annesinin öldüğünü biliyoruz.

katılıyorum. şimdiden bitch kim :P

• quote:

Bu hafta hiç yeni bölüm olmayacak mı arkadaşlar ? Bir sitede adam bu hafta başka gün olacak demiş. Eğer olmayacaksa boşuna bakıp durmayım :)

Aldatma değil de Kim tamamen Chuck'ın tarafına geçecek. Belki ileride ikisi Jimmy'e karşı dava bile açabilir. Ondan sonra kadınlara karşı güvenini kaybedecek. Ayrıca Saul bu, ayaküstü bin yalan söyleyen adamın bir cümlesine takılmışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Aldatma değil de Kim tamamen Chuck'ın tarafına geçecek. Belki ileride ikisi Jimmy'e karşı dava bile açabilir. Ondan sonra kadınlara karşı güvenini kaybedecek. Ayrıca Saul bu, ayaküstü bin yalan söyleyen adamın bir cümlesine takılmışsın

Kevin Costner olayı olmasaydı haklısın derdim. Ama Vince Gilligan böyle şeyleri hiç pas geçmiyor :) Breaking Bad'de geçmişte bahsedilen her şeyi Better Call Saul'da tek tek işliyor adam :)

• ispanyolca altyazı gömülü versiyonu çıkmış s03e08'in orijinal dilde isteyen sürümü bulup izleyebilir.
  • Tahminimce Hector Salamanca saxitoksin denen maddeyle zehirlenecek.Bu şekilde ölmeyecek lakin felç kalacak.Büyük ihtimalle mike bu maddeyi önerecek nachoya.
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.