Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon geçen sezona oranla daha iyi yor hatta bu sezon breaking bad e bağlayan adımlar atıldı sadece saul e dönüşmesi kaldı buradan yola çıkarsak dizinin en az 2 sezonu daha var bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kötü bir haberim var, haftaya pazartesi memorial day olduğu için better call saul yayınlanmayacak. yani yeni bölüm 2 hafta sonra.

• ağladığı an nedense bi anda gülmeye başladım inanasım gelmiyor bu adamın duygusallaşabilme ihtimaline. ki haklı da çıktım
  • 3x7

ilk çıktığında izledim bilenen sitelerdeki çeviri rezalet... tavsiye edeceğiniz site var mı?
  • Adam o kadar iyi oyuncuki numaradan ağladığını bile seyirciye sezdirebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kagan1ane

arkadaşlar kötü bir haberim var, haftaya pazartesi memorial day olduğu için better call saul yayınlanmayacak. yani yeni bölüm 2 hafta sonra.

savaşta ölenler anısına 29 mayıs tatil günüymuş

• son sahnede burhan altıntop'a bağladı
  • quote:

arkadaşlar kötü bir haberim var, haftaya pazartesi memorial day olduğu için better call saul yayınlanmayacak. yani yeni bölüm 2 hafta sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

savaşta ölenler anısına 29 mayıs tatil günüymuş

Helal olsun Amerikalılara...

Türkiye'de özel günlerde(*) özellikle dizi koymaya çalışıyorlar...

*23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim...
  • 3x7

adamın evine girmiş hala kartların derdinde sigortadan iyi vurdu chuck'ı bu sefer

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Beyler breaking bad,lost,oz tarzı dostluk baglarının oldugu sürüykleyici dizileri seviyorum. Sizce bu dizi beni sarar mı?

Hikaye yavaş gidiyor. Bence hemen Shameless'a başla, zaten hemen sarar. Hem bu arada BCS biraz toparlanır. BCS'ye başladığında bir solukta izlersin.

Shameless beni sarmadı hocam. Bi merak uyandırmıyor,sürükleyicilik yok. Yabancı dizide komedi sevmiyorum. Başka öneriniz var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Beyler breaking bad,lost,oz tarzı dostluk baglarının oldugu sürüykleyici dizileri seviyorum. Sizce bu dizi beni sarar mı?

Hikaye yavaş gidiyor. Bence hemen Shameless'a başla, zaten hemen sarar. Hem bu arada BCS biraz toparlanır. BCS'ye başladığında bir solukta izlersin.

Shameless beni sarmadı hocam. Bi merak uyandırmıyor,sürükleyicilik yok. Yabancı dizide komedi sevmiyorum. Başka öneriniz var mı?

The Sopranos var. İtalyan mafya çetesi ve bu çetedeki kilit isimlerden biri olan adamın hayatını anlatıyor. İstediğin özellikte bir dizi.

Bu arada Shameless'ı nasıl sevmedin? Komedi fazla yok. Dizide kara mizah ve dram var. Aradığın tipte bir diziydi. İlk sezona fazla takılma; biraz daha izle, belki o zaman sarar.

Az daha unutuyordum. Bir de Sons Of Anarchy var. Bu dizinin de değişik bir durumu var. 2 tip izleyicisi var. Birinci tipte ilk 5-6 bölümü izleyip bırakanlar var. İkinci tipte sevdi mi aşırı sevenleri var. İlk 2 bölüm izledim ama fazla sarmadı. İleride tekrar başlamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reid Rider -- 25 Mayıs 2017; 13:7:0 >

• 3x07

Finaliyle birlikte nedense çok üzeceğini düşünüyorum bu dizinin.

Kim'i dizinin başından beri seviyordum. Jimmy ile çok iyi arkadaşlar. Başına bir şey gelse çok üzüleceğim. Breaking Bad'de buradaki karakterlerin adı bile geçmediğini için insan bir tedirgin olmuyor değil. Jimmy'nin durumu da çok kötü. Yazık ya gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

3x07

Finaliyle birlikte nedense çok üzeceğini düşünüyorum bu dizinin.

Kim'i dizinin başından beri seviyordum. Jimmy ile çok iyi arkadaşlar. Başına bir şey gelse çok üzüleceğim. Breaking Bad'de buradaki karakterlerin adı bile geçmediğini için insan bir tedirgin olmuyor değil. Jimmy'nin durumu da çok kötü. Yazık ya gerçekten.

Hocam o zamanlar tasarlamamışlardır Kim karakterini ayrıca BB zamanıyla BCS nin çakışmamasının olasılığı yüksek

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt

Son zamanlarda Kim'in Jimmy'e karşı bakışı baya değişti. Bence Kim, Jimmy'nin değişiminin farkında ve bundan rahatsız. Ben ileride BB'de hiç görmediğimiz için Kim'in Jimmy'i terkedeceğini düşünüyorum.
  • Furu Kasulye kullanıcısına yanıt

Ben tasarlandı diye bir şey demedim ki. BB dizisinde oynayan karakterler belli zaten. Eğer sen x isimli bir karakteri BB spinoff'unda karşımıza çıkarırsan, bu karaktere bir şey olmalı ki BB dizisinde adı bile geçmesin.
  • artık tam anlamıyla saul hareketleri gözlenmeye başladı jimmy üzerinde

Özellikle şu barda ki dolandırma şeklini anlatış tarzı süperdi.Bir an için gerçekten yapmayı istedi ve o role büründü sonra kim sadece konuşuyoruz biliyorsun değil mi diyince kendine geldi ve eee tabi falan dedi.Artık sonunda saul geliyor yani
  • Mike'ın konuştuğu kadın kimdi ?
  • bence jimmy ile kim arasında ne yaşanırsa yaşansın, jimmy ilişkisini tamamen koparmaz. Yani bb'de kim'i görmediğimize göre bunun tek açıklaması kim'in ölecek olması... Jimmy-saul dönüşümünün net başlangıcı da bu olay olacak sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Ben tasarlandı diye bir şey demedim ki. BB dizisinde oynayan karakterler belli zaten. Eğer sen x isimli bir karakteri BB spinoff'unda karşımıza çıkarırsan, bu karaktere bir şey olmalı ki BB dizisinde adı bile geçmesin.

Ama Nacho nun adı geçiyor BB de Saul u Walt ile Jessenin kaçırdığı sahnede

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.