Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LiveStorm-TR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atkiuv

Bu nanobilix markası hakkında bilgisi olan var mı iyi midir güvenilir mi ?

Alıntıları Göster
    Sachsenmilch adlı bir alman firmasından temin ediyorlarmış hammaddeyi
  • Kompleks carb içeren gainer var mı piyasada ? Satılanların çoğunun carb ı maltodekstrin, dekstrozdan geliyor. Basit şeker bildiğin, wheye toz şeker at kullan aynı mantık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Venture -- 11 Ağustos 2019; 13:49:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alayı malto zaten basıp sürüyorlar piyasaya kilosu 10 tl olan tozu aromalayıp biraz da creatin ekleyip 100 tl satıyor yersen

Sonra yaz üzerine mega big süper gainer 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Alayı malto zaten basıp sürüyorlar piyasaya kilosu 10 tl olan tozu aromalayıp biraz da creatin ekleyip 100 tl satıyor yersen

Sonra yaz üzerine mega big süper gainer 😄
    Gerek yok o zaman, shake yapmakla uğraşacaz biraz sorun değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Venture

Gerek yok o zaman, shake yapmakla uğraşacaz biraz sorun değil.

Alıntıları Göster
    Nutrade weight gainer tabiki
  • Boşa para supplement çak gitsin sustanonu

• tworule kullanıcısına yanıt
    MyProtein Ingiliz uretimi ve oldukca yuksek satis rakamlarina sahip bir marka ancak urunun orijinal oldugundan emin olmak lazim , zira cok fazla taklidi var.
  • geçmişte fiyat performans dediğimiz ürünlere bak. Fiyatlar ne hale gelmiş yazıklar olsun ya, protein yerine zaten karb ile beslenen bir milletiz zaten, bu gidişle iyice unutacak millet proteinleri. İlerde evrim geçirip proteine karşı bağışıklığımız bozulacak vücut tanıyamayacak artık Baklagiller desen fiyatları artıyor, etin yanına zaten yaklaşılmıyor, supplamentler desen öyle.

Hadi biz alabiliyoruz ara sıra ama 4 kişilik bir aile spor yapmasa dahi düzenli şekilde protein tüketmek istese çok zor gerçekten. 4 kişilik ailenin et masrafı aylık nereden baksan 500-600TL normal şartlarda.

Yememe içmeme dikkat edeyim diyorum ama en fazla 1 hafta yapabiliyorum bunu, mutlaka 2 3 gün protein alamadan geçiyor sonra da bozulup gidiyor.

Bu arada büyük sitelerden marketlerden alışverişi kesin bence. Çünkü fiyatları şişiriyorlar artık. Bulunduğunuz şehirde güvendiğiniz eski dükkanlar vardır. Reklama milyar dolarlar harcamayan ama iyi seviyede ürünleri olan markaları bilir onlar, onlardan alışveriş yapın bence. Zaten konuşmalarından anlarsınız işi biliyor ya da bilmiyor. Bu tiplerin kendisi de sporcudur. Çoğu steroidli oluyor gerçi ama olsun ürün tecrübeleri vardır.

Ben 2 sene optimum aldım bir faydasını da görmedim açıkçası 3 kere supplementlerden aldım bir kere protein 7 den 4,5kiloluk aldım. Şu an fellas aldım kampanya vardı sitesinde. Optimuma göre gelişim süreci daha güzel bence. Preworkout ve creatine'ni de bladesport seçtim ,http://bladesport.eu/products, dükkandan aldım ve tanıdık olduğu için indirimli verdi . Preworkoutu gerçekten hoşuma gitti. Ama tabi bir süre sonra vücut alışıyor doz yetmiyor o yüzden bayramdan 1 hafta önce kestim, bayramda da salon kapalı zaten biraz da öyle zaman geçsin 2 hafta kadar ara vermiş olacağım.

2 Senedir emek veriyorum ama yediğine içtiğine dikkat etmezsen hiç bir anlamı yok. Ya sabit gidiyorsun gelişim olmadan ya kilo alıyor ya da kilo veriyorsun. Gerekli proteini alamadığın için kalori açığı yaptığında da kazandığın kas hücresini kaybetmesen de kas kütleni kaybediyorsun yavaş yavaş. Valla şu an bekarken uğraşıyorum, evlenip yuva kurarsak ilerde aşırı zor bu şartlarda VG ile uğraşmak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Boşa para supplement çak gitsin sustanonu
    Aynen zaten başta karşı çıkanların çoğu bir süre sonra karşı çıktığı şeyi yapmaya başlıyor benim gibi :)
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Protein mi sporcular tozun tadını unuttu yeniler ise anlamsızca salonun duvarlarında duran 5 senelik boş protein kutularına bakıp ne olduğunu çözmeye çalışıyor.Şu an sadece burjuva sınıfının karaborsa da bulup kullandığı bi ürün 😄

Şaka bi yana ben üni öğrencisiyken whey creatin bcaa rahatlıkla alabiliyordum üzerine köy yumurtası peynir ve kavurmam eksik olmuyordu (eti peyniri baba yolluyordu ama olsun) şimdi düşünüyorum da öğrenci olsam bilibili yumurta yulaf yoğurta talim ederdim sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Protein mi sporcular tozun tadını unuttu yeniler ise anlamsızca salonun duvarlarında duran 5 senelik boş protein kutularına bakıp ne olduğunu çözmeye çalışıyor.Şu an sadece burjuva sınıfının karaborsa da bulup kullandığı bi ürün 😄

Şaka bi yana ben üni öğrencisiyken whey creatin bcaa rahatlıkla alabiliyordum üzerine köy yumurtası peynir ve kavurmam eksik olmuyordu (eti peyniri baba yolluyordu ama olsun) şimdi düşünüyorum da öğrenci olsam bilibili yumurta yulaf yoğurta talim ederdim sanırım.
    Bundan daha iyi özet olamaz.
  • My suplement bcaa hakkinda yorum yapabilecek olan varmi aldim ama myprotein markasiyla karistirip aldim pek yorumda bulamadim hammaddesinin en iyi yurtdisi urunlerler ayni oldugu ve arkasinda farmatek oldugu yaziyor kendi tanitinlarinda

• Atkiuv kullanıcısına yanıt
    4 sene önce analiz ettirmiştim o firmanın wheyini daha sonra sıkıntı çıkınca analiz raporunu kaldırdım.

Konu hakkında yorumum ise protein olduğu doğrudur fakat üzerinde her yazana inanma mesela % olaylarına 😊

Devamı sana kalmış iyi sporlar

• bu_rock01 kullanıcısına yanıt
    Nutrishop un ürünü diye biliyorum

Nutrishop bu sektörün en eskilerinden yamuk yapmazlar ama yine de scitec nutrend gibi ürünler her zaman f/p

• Kesinlikle öyle, hatta bazen kendime kızıyorum ulen keşke daha erken yaşta başlasaymışım şu spora, ekonomi biraz daha iyiydi diyorum Yani bu vücudu toparlama şekillendirme zaten zamanla olan bir şey ve çok da zor. Üstüne bir de böyle ekonomik durumlarla uğraşınca iyice işin içinden çıkılmaz duruma dönüyor her şey.

Yumurtaların tadı yok yahu artık. Saman gibi hepsi, bazen bazı markalar denk geliyor lezzetli onun dışında organik bile aldım paraya kıyıp 3 numara yumurta organikten daha lezzetliydi valla

Bir rahat alabildiğimiz ton balığı vardı çeşit olsun diye haftada 2 3 defa yerdim bim ve a101 de. O da bu sene içinde 7,5 dan 10,75'e çıktı fiyatı. Şu an hindi alıyorum migrostan. Ara sıra indirime giriyor, hindi göğüs 750gr 17 lira. Güzel lezzetli, tavuk gibi saman tadı yok ama bu da sıkıyor arkadaş bir süre sonra. Şöyle löp löp kırmızı et yemek istiyor insan

• https://www.proteinocean.com/pre-workout-tm.htmlx

Ürünü kullanan oldu mu? Değerler hoşuma gitti.
  • Arkadaşlar yeri değil biliyorum ama ihtiyacı olan varsa fiyatı uygun yaptım.
    Big Joy creabig 300 gr - 30 tl
    https://forum.donanimhaber.com/big-joy-creabig-kreatin-300gr-sifir-30-tl--139558485#139558485

• Scitec ve nutrade kullandim daha once bu markayidamyproteine benziyor onla karistirdim aldim guvenilir diyorsaniz kullnyim

• bu_rock01 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi markayı bilmiyorum ama ithalatçısı nutri ise sorun olmaz

• Nutrishopun kendisinin farmatek urunu

• 
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.