Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Josepth

Nutrich prorich protein kullanan var mı? 3.5kgsi uygun fiyata bir çok sitede satılıyor, hatta proteinmarkette baya bir indirim oluyor?
    Wheylerde aman aman etki göremezsin de denemek için kullanmıştım tadı dışında vasat ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bcaa arayan varsa değerlendirebilir. 89TL havale ile ödemeye %5 indirim. Son 9 saat kampanya bitimi için.

https://www.fitbull.com/nutrade-bcaa-4-1-1-300-gr.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Arkadaslar selam. Protein tozu ihtiyaci dogdu, sitelerde dolanirken soyle bir fiyat gordum. Bana cok sicak geldi sizinle de paylasmak istedim.
    https://www.gym-market.com/multipower-whey-protein-tozu Multipower %100 pure whey 2000 gram 295 lira. Ustelik sepetteyken 'dh30' kodunu da yazarsaniz 265'e dusuyor. Son kullanim tarihleri de gayet iyi. Sanirim siparis gecicem ama sizi de bilgilendirmek istedim. Iyi forumlar, iyi sporlar...
    Bu arada siteye uye oldugunuzda fiyati 295'e dusuyor, uye olmadan bakarsaniz daha yuksek bir fiyat gorebilirsiniz...
    Daha önce alışverişim olmadı.Multipowerın sitesinde adresleri mevcut sipariş veriyorum deneyimlerimi paylaşırım gelince
    http://www.multipower.com.tr/tr/subeler

Edit:Siparişi verdim havale ile multipower whey 257 tl ye geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRC32 -- 15 Haziran 2019; 8:29:37 >

• Dostlar l carnitine fırsatı var mı şu an için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İmanPower

Dostlar l carnitine fırsatı var mı şu an için :)
    https://www.hepsiburada.com/nutrich-l-carnitine-1500-mg-1000-ml-p-HBV00000IGME5?magaza=Whey%20Market

işini görürmü bilememama fiyatı uygun
  • İmanPower kullanıcısına yanıt
    https://www.proteinocean.com/on-siparis-l-carnitine

Ön siparişe özel indirimli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • proteinmarketten aldığım Optimum Serious Mass 5450 Gr Çikolata'nın yerine 2.73 kg göndermişler. Tedarik konusunda sıkıntı çıkmış olabilir anlarım ama en azından bilgilendirme yapılmalıydı. 18 gün siparişin gelmesini bekledim ama eksik geldi.
  • İmanPower kullanıcısına yanıt
    gittigidiyorda Dynamic Nutrition lcarnitin öneririm fiyatı 60 larda olması lazım 3 hediyesi vardı en son.
  • malaustası M kullanıcısına yanıt
    Hocam bugun teslim aldim urunu. Tadi bekledigimin cok ustunde ve icerken gercekten keyif aldim. Eskiden misbon draje seker vardi onun kahvelisine benzettim Hic topaklanma olmadi fakat cok az kopurdu. Beklememe ragmen kopuk gitmedi orayi tam anlamadim. Ben de stok yapsam mi diye dusunuyorum cunku fiyati gercekten iyi. Ayni aroma uzun sure sonra bikar mi dusuncesiyle diger tatlari denediniz mi diye sormak isterim. Cikolatalisi nasil mesela multipowerin? Simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara123 -- 15 Haziran 2019; 19:40:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Hocam bugun teslim aldim urunu. Tadi bekledigimin cok ustunde ve icerken gercekten keyif aldim. Eskiden misbon draje seker vardi onun kahvelisine benzettim Hic topaklanma olmadi fakat cok az kopurdu. Beklememe ragmen kopuk gitmedi orayi tam anlamadim. Ben de stok yapsam mi diye dusunuyorum cunku fiyati gercekten iyi. Ayni aroma uzun sure sonra bikar mi dusuncesiyle diger tatlari denediniz mi diye sormak isterim. Cikolatalisi nasil mesela multipowerin? Simdiden tesekkurler
    hiç denemedim diğer aromalarını,bıkıp bıkmamak senin kararın ben soğuk suyla yapıyorum bu aralar içimi keyifli bende şuan 2 tane var,bir tane daha alıcam ama onun aromasına karar veremedim kahve karameli yorumlardan göüp aldım aslında deneyecek birini bulsam kör alış yapmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: malaustası

hiç denemedim diğer aromalarını,bıkıp bıkmamak senin kararın ben soğuk suyla yapıyorum bu aralar içimi keyifli bende şuan 2 tane var,bir tane daha alıcam ama onun aromasına karar veremedim kahve karameli yorumlardan göüp aldım aslında deneyecek birini bulsam kör alış yapmak istemiyorum

Alıntıları Göster
    Çikolatalı aldım muhtemelen yarına gelir dener dönüş yaparım hocam , eğer kahve karamel dediğiniz gibiyse ben de 1 tane daha alıp stoklarım
  • Nutrich whey ne ayak arkadaslar. Kutu fotoğrafında 6gr bcaa yazıyo. Açıklamada sırf lösin için 12 gram yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

Nutrich whey ne ayak arkadaslar. Kutu fotoğrafında 6gr bcaa yazıyo. Açıklamada sırf lösin için 12 gram yazıyor.
    Büyük firmalar hariç Türk malı ürünleri 50-60 tl fark için tercih etmeyin hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Büyük firmalar hariç Türk malı ürünleri 50-60 tl fark için tercih etmeyin hocam.

Alıntıları Göster
    Günde 3 porsiyon içeceğim. Uygun fiyatlı lazım hocam.
  • https://m.supplementler.com/urun/hardline-thermo-l-karnitin-sivi-1000-ml-5677

Hardline Thermo l-carnitine 1 tanesi açılmamış kutu bir tanesi yarısı kullanılmıs. 04/20 son kullanma tarihli 0 olanı 70 den yarım olanı 30dan bırakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

Günde 3 porsiyon içeceğim. Uygun fiyatlı lazım hocam.

Alıntıları Göster
    Bulursan banada haber verir misiniz? Bende nutrich almayı düşünüyordum 3.5kg.Ekşide olumlu yorumlar yapılmasına rağmen buradaki arkadaşlar tam tersini söylediler.Bcaa ve kreatinim var zaten.

• Beyler proteinmarkette 2. Ürüne %50 indirim ile Optimum 2300 gramdan 2 adet alınca tane 210 lira civarına geliyor. Neyin nesidir bu site güvenilir midir?

• malaustası M kullanıcısına yanıt
    Hocam tozu bugun yine kullandim ve yine kopurdu. Yarim saat beklememe ragmen kopuk gitmedi. Sizde de durum ayni mi ve siz ne kadar su koyuyorsunuz? Ben 200-250 ml koydum ve inanilmaz tatli geldi...
  • Merhabalar,
    www.gym-market.com'dan daha önceden sipariş eden var mıdır tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler
  • Scitec BCAA+Glutamine Xpress 600 Gr almak istiyorum. Kullanan ve en ucuz yeri önerebilecek var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.