Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    Daha önceki siparişim 3 günde elime ulaşmıştı ona güvenerek verdim acelem de olmadığı için bekledim ama bu kadarını beklemiyordum. Chatten yazdım yarın tatmin edici bir cevap alamazsam iade isticem bakalım gelecek mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Bu mantıkla sipariş verenler yüzünden sipariş şişmesi yaşandı desem değil. Böyle dendiği için firma ağırdan alıyor desem yine değil. Ya başka durumlar var ya da yine bir maço olayıyla karşı karşıyayız ki ordan verdiğim siparişin bile teslimi bu kadar sürmemişti

• Günün Fırsatı!

RichNut 500 Gram Fıstık Ezmesi 24 saatlik %50 indirim kuponu richnut

https://www.aloprotein.com/richnut-peanut-butter-creamy-500-gr
  • warriorzone W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yararlandım

• quote:

Orijinalden alıntı: interneto07

Daha önce kullandınız gibi bir uyarı verdiyse daha önceki tester kampanyasına katıldığınız içindir. Onun dışındaki uyarıları bilmiyorum.
    Tester kampanyası devam ediyor mu? Preworkout'u merak ettim almadan önce denemek isterdim. Aslında tüm ürünleri içeren deneme paketi yapsalar çok güzel olurdu.
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Sanırım etmiyor hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warriorzone

Günün Fırsatı!

Tadı nasıl hocam? 2 adet vermeyi düşünüyorum ücretsiz oluyor kargo da.

• Josepth kullanıcısına yanıt
    Yorumlara bakılırsa güzel. Bende sizin mesajınızdan gördüm iki adet aldım bakalım gelsin görelim 😀

• Ali pelek isimli şahıstan mega mass 2000 aldım daha önce weider mega mass 4000 ve başka ürünler kullanmıştım weider da hologram oluyordu ve genel olarak hep ürünlerin bazı bölümleri sansürlü oluyordu Ali pelekten aldığım üründe hologram yok ve kutunun üzerinde ki yazılar renkler soluk paketi açıp önce bi parmağım ile baktım olmadı sonra bir bardağa koydum lapa lapa döküldüğünü gördüm suyun dibine yavaştan bi tadına baktım ağzımda pütürcüklü birşeyler kaldı nişasta gibi birşey herhalde ve kutunun üzerinde Türkçe açıklama yazan yapıştırılmış kağıt yok. Sahte ürün yani ben salaklık yaptım siz yapmayın

• blackdiamond45 B kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun da Ali Pelek’in sahtekar olduğunu nasıl internette okumadınız. Jet Fadıl gibi bir şey, çok unlu artık.

• interneto07 kullanıcısına yanıt
    Insan sagligiyla oynuyorlar gidin sikayey edin bakanliga, polise. Nitelikli dolandiricilik bu.

• Böyle demiş mesajda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond45 -- 12 Haziran 2019; 9:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warriorzone

Günün Fırsatı!

Teşekkürler bilgi için. 30 tl ye 1 kg geliyor fiyat çok iyi. Sipariş verdim 2 tane 500 gr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackdiamond45 B kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/IuTOoLkJy1U hocam burda yorumlari okuyabilirsin videoyada bakabilirsin

Şekerli sanırım hocam.

Çok sağol hocam 4 adet aldım çok iyi fiyat polmak bile 13 tl 340 gram lık
  • Besin takviyeleri konusunda ne okusam da pek birşey anlamıyorum desem yeridir. Tecrübeli arkadaşlar bir iki tüyo verirlerse memnun olurum. Spora başlayalı yaklaşık 8 ay oldu. 1.72 boy-68 kilo ile başlayarak, sonradan 73 kiloya kadar çıktım. Yağ oranım falan gayet iyi düzeyde son ölçümlerde hocanın dediğine göre. Ramazanda spor salonuna ara verdim. Ayrıca diş teli taktırdım falan derken aldığım kiloları geri verdim bu aralar. Bu hafta itibarıyla arayı daha da uzatmadan salona başlıyorum. Verdiğim kiloları biraz hızlı alabilmek ve kas oranını da bu arada artırmak için ne tür supplementler veya besin takviyeleri önerirsiniz bu süreçte? Protein tozu yeter mi yoksa başka şeylere de yönelmek lazım olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Besin takviyeleri konusunda ne okusam da pek birşey anlamıyorum desem yeridir. Tecrübeli arkadaşlar bir iki tüyo verirlerse memnun olurum. Spora başlayalı yaklaşık 8 ay oldu. 1.72 boy-68 kilo ile başlayarak, sonradan 73 kiloya kadar çıktım. Yağ oranım falan gayet iyi düzeyde son ölçümlerde hocanın dediğine göre. Ramazanda spor salonuna ara verdim. Ayrıca diş teli taktırdım falan derken aldığım kiloları geri verdim bu aralar. Bu hafta itibarıyla arayı daha da uzatmadan salona başlıyorum. Verdiğim kiloları biraz hızlı alabilmek ve kas oranını da bu arada artırmak için ne tür supplementler veya besin takviyeleri önerirsiniz bu süreçte? Protein tozu yeter mi yoksa başka şeylere de yönelmek lazım olur mu?
    Bütçen varsa whey, kreatin, gainer(optimum veya muscletech)

Kısıtlı bütçe ise: whey

Gainer alirsan günde 100-120 gr, 200-300ml süt, 4-5 yumurta, zeytinyağı, 10-15 gram da whey at, 50-60 gr yulaf, 1 muz

Sabah böyle kahvaltı yap toprlarsın hızlı şekilde, ayrica total kalori sayımı yap, hiçbir gün düşük kalma

• interneto07 kullanıcısına yanıt
    şekerli galiba 27 gr karbonhidrat var yazıyor ama genede fiyat iyi marketlerde fiyatlar maglum

• 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.