Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce kullandım hocam esn sorunsuz proteinmarket 7-10 gün arası tedarik veriyor bilgin olsun ellerinde yok önsipariş alıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelGaDo82 kullanıcısına yanıt
    Dostum tadi, topaklanmasi, farketmek cok zor ama etkisi gibi bi bilgilendirme yapabilir misin esn icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: DelGaDo82

Estağfurullah hocam bildiğimiz kadarıyla işte :)) bu arada bu eski ürünlere örnek içeriğiyle oynanmamış Blade Sport No Beast gittigidiyorda 20 tl indirimle 109 a geliyor 30 servis bende almayı düşünüyorum sitrülin malat var
    no beast i kullandınız mı acaba daha önce?
  • proteinmarketten alım yapanlar ürünün ulaşması ile ilgili sorun yaşayan var mı? Fiyat epey uygula geliyor almayı düşünüyorum ama problem yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

proteinmarketten alım yapanlar ürünün ulaşması ile ilgili sorun yaşayan var mı? Fiyat epey uygula geliyor almayı düşünüyorum ama problem yaşayan var mı?
    Ben ayın 2 sinde sipariş verdim, hala kargolanmadı. Ayın 13 gibi kargolanır yazdılar chatten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadanyz -- 8 Mayıs 2019; 16:53:38 >
  • intikam91 kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşamayan var mı hocam? 14 gün sonra kargoladılar ürünü. Tedarikleri çoook uzun sürüyor. 2 kere ürünüm eksik yolladılar. Tüm bunlara rağmen siparişe değer diye düşünüyorum ama. Gerçekten ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interneto07 -- 8 Mayıs 2019; 16:59:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ben everlast iso 90 siparişi verdim aynı gün kargo yaptılar ama sorun yaşayanlarda var.
    Hocam selam tekrardan. Bugun olimp isolate wheyi ilk defa denedim. Bir olcek 30 gram diyor arkasinda ama hassas tartidan baktim kendi olcegiyle shakera koydugumda 40 gram geldi. Arkasinda 100 ml su ile karistirin diyor ama ben hep 350-500 karistirirdim yine 350 koydum gram tat alamadim. Cikolata aromali normalde ama gercekten 0 tat. Var mi bu konu hakkinda dusuncelerin?
    Hocam benim urunumu hemen kargolamislardi. Hafta sonu satin aldim, pzt kargoya vermislerdi
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Yani kısa vadede etki pek mümkün değil ama içerik bakımından düşünülürse dolgunluk hissi veriyor şeker oranı çok az baymıyor fiyat düşünülürse 1000gr lığı alınabilir 33 servis birde içeriği bilinen bir ürün almanya da best of 2-3 yıldır

• alikara123 A kullanıcısına yanıt
    Hocam içerisinde laktoz yani süt şekeri olmadığı için tad çok şekerli gelmez o normal ama 500ml su çok isolate whey ler içeriğinde şeker ve yağ olmadığı için daha akışkandır diğer whey lere göre ben genelde 200-250ml le hazırlıyorum hem daha yoğun oluyor tadı zaten idmanda bcaa ile fazla su tüketiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelGaDo82 -- 8 Mayıs 2019; 23:21:44 >
  • Snakeeyes kullanıcısına yanıt
    Kullandım hocam şu an piyasada ki en iyi nox ürünü diyebilirim içerik olarak 109 a geldi bana da tekrar satın aldım bundan önce olimp redweiler shot vardı ondan 1 tık daha iyi içerik olarak

Hocam ürünlerin sağ altında kargo süresi yazıyor genelde bazılarında 7 gün yazıyor onlardan uzak dur ya 10 günü geçer yada göndermezler şansa tamamen

• proteinmarket'te şuan 2.ürüne %50 indirim var.Optimum gainer alıcam 5kg olanından tanesi havale ile 190TL'ye geliyor gayet sıcak fırsat.Aroma önerilerine açığım.
    Anladim hocam. Ayni zamanda weider premium whey de kullaniyorum ve sktsi yakin. Shakerda calkaladigimda yine de puruzler kaliyor tamami cozunmuyor ne kadar sallarsam salliyim. O zaman diyordum sktsi yakin oldugu icin herhalde normaldir filan diye. Olimpi yeni aldim ve sktsi 10/2020. Buna ragmen ve ustelik 350-400 ml su koymama ragmen salladigimda yine puruzler kaldi. Shakerin icine baktigimda gorebiliyorum bunu. Kopurme filan olmadi ama dedigim gibi o kalan tozlari anlayamadim. Sizin buna yorumunuz var mi?
  • alikara123 A kullanıcısına yanıt
    400 ml çok az. Olcekleri büyük bunların, en az 700 ml ile iç

• Proteinmarketten weider whey almıştım. Antilop gıdadan temin ettiklerini söylemişlerdi. Antilop gıdaya sorduğumda herhangi bir işbirliklerinin olmadığını belirttiler. Ben de vaz geçtim. Kargolamadan iptal ettim ama henüz iadem yatmadı. Optimum'u da Glanbia'dan aldıkları söylediler fakat Glanbia Türkiye'ye da mail attım, onlar da ürün tedarik ettikleri firmalar arasında olmadığını söylediler. Ürünlerini nereden tedarik ettiklerini söylemiyorlar. Ticari sır diyorlar. Ben güvenemedim, almadım.
  • asi1227 A kullanıcısına yanıt
    ama ilginç şekilde ürünleri orijinal, ya da bana öyle geliyor. Mailler attım, inceledim. :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asi1227 A kullanıcısına yanıt
    bende dün konuştum bir firmayla daha önceki sporcubesinleri.com adı aldında kötü işler yapan bir firmanın yeni sitesiymiş mahmelik olduklarını aldıkları ürünleri sahtesiyle değiştirip iade ettikleri için avukatla depolarına gittiklerini 1 ürün bile olmadıgını içerde 2 adamın tavla oynadıgını soyledi konuştuğum kişi olimp markasını getiren dist. firma arayıp sizde sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormak

bende dün konuştum bir firmayla daha önceki sporcubesinleri.com adı aldında kötü işler yapan bir firmanın yeni sitesiymiş mahmelik olduklarını aldıkları ürünleri sahtesiyle değiştirip iade ettikleri için avukatla depolarına gittiklerini 1 ürün bile olmadıgını içerde 2 adamın tavla oynadıgını soyledi konuştuğum kişi olimp markasını getiren dist. firma arayıp sizde sorabilirsiniz.
    Kendi başlıklaırnda bu durumu paylaşırsan insanlar mağdur olmaz
  • 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.