Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
32.017
Cevap
663
Favori
2.292.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serginho1912

Arkadaşlar bilgilendirecek biri yok mu?

Alıntıları Göster
    Hocam çok muhtemel bi şekilde SKT yakınlığıdır içeriğinin pek değiştiğini zannetmiyorum. Paketin tipinden ziyade ürünle işiniz olacağı için gönül rahatlığıyla 209tllik ürünü alışveriş çek-kupon kısmından kupon alarak ucuza getirebilirsiniz
  • https://urun.n11.com/protein-tozu/optimum-gold-whey-protein-tozu-2270-gr-ultimate-creatine-300gr-P259468384

optimum kurabiye veya çilek + sktsi bu ay sonu biten (best before tarihi olduğu için çok sorun olacağını zannetmiyorum) ultimate creatine 300g kuponsuz 250 kuponla 220 civarına alınabiliyor. çilek almıştım bugün kurabiye eklemişler görünce iptal ettim onu aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shade of Death -- 16 Ocak 2019; 16:17:35 >
  • Shade of Death kullanıcısına yanıt
    309 oldu pahalı olan ürün :)
    Tam 100 TL fark var arada insan şüpheleniyor doğal olarak hocam =)
  • serginho1912 kullanıcısına yanıt
    Endüstri sıkıntılı hocam protein tozu resmen peynirin arta kalan suyundan üretiliyor maliyeti çok düşük olması lazım normalde. Ama üç beş şekilli kap yapıp satıyorlar fahiş fiyattan. Bunda da aynı durum var.
  • FunkyGeek F kullanıcısına yanıt
    Bayvitamin den aldım ama etiket üzerinde skt si kutu üzerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: iar

Bu gibi durumlarda chargeback yapın paranızı geri alırsınız fakat sizin olay çok öncesinde olmuş artık chargeback kabul ederler mi bilmiyorum
    kredi kartı ile yaptığım ödemeyi chargeback'le ertesi gün geri alabilmiştim hemen.

Ama hem kredi kartı hem havale ile 2 sipariş geçmiştim, havaleyi kurtaramadım maalesef.
    Havale yapınca 40-50tl daha uyguna geliyordu, oltaya geldik öyle. Hemen 2 gün sonrada siteye baktığımda kredi kartı ile ödemeyi kaldırmışlardı zaten.
  • https://www.gnc.com.tr/urun/musclepharm-assault-sport-karisik-meyve 90 tl normalde 140tl civarına satılıyor skt yakın.

SKT 30/01/2019

pre workout isteyenler için ideal olabilir
  • stormak S kullanıcısına yanıt
    Almayın,haftaya 50 tl ye koyarlar.30 porsiyonluk ürünü sktsi bitmesine 13 kala satışa koyarak,fırsatçılık yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwan -- 17 Ocak 2019; 17:50:28 >
  • stormak S kullanıcısına yanıt
    Son kullanma cok az alinmaz. 13 günde bitmez zaten 😄
  • İyi ki stok yapmisim. Uyguna bir seyde kalmadi yav
  • https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/nutrever-protein-pack-60-gr-24-adet

Marka ve ürün hakkında bilgisi olan var mı?

Skt 28.02.2019 bu arada. O yüzden fiyat uygun gibi, ne dersiniz alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/nutrever-protein-pack-60-gr-24-adet

Marka ve ürün hakkında bilgisi olan var mı?

Skt 28.02.2019 bu arada. O yüzden fiyat uygun gibi, ne dersiniz alınır mı?
    60g da 18g protein var ve şeker oranı çok yüksek. Paraya yazık olur bence.
  • hardline ve optimum whey protein fiyatları hemen hemen aynı arkadaşlar hangisini önerirsiniz. n11 hepsiburada gg hepsinde hemen hemen aynı hangisi daha iyidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızılbıyık

60g da 18g protein var ve şeker oranı çok yüksek. Paraya yazık olur bence.

Alıntıları Göster
    Protein barlarda durum böyle.
  • Sakarya'da dan almayı düşünen Varsa birlikte büyük boy alıp bölüşebiliriz.

Whey..
  • ocean92 O kullanıcısına yanıt
    Bir daha böyle bir soruyu sakın sorma ayiplarlar hardline nedir :D
    Optimum al kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

Bir daha böyle bir soruyu sakın sorma ayiplarlar hardline nedir :D
    Optimum al kardeşim
    Yalnız optimum çok satıldığı için sahte olma ihtimalinden dolayı ben de.haedline almayı düşünüyorum.

Siz.ne düşünüyorsanuz ? Supplementler.com da satılan optimum %100 orijinal mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadhras

Protein barlarda durum böyle.

Alıntıları Göster
    https://www.besinmarket.com.tr/multipower-50-protein-bar-50-gr-24-adet
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    supplementler, protein7.com gibi siteler sahte ürün satmaz/satamaz.
    bunların yanına güvenilir olarak neosante satıcısını öneririm bu üçü dışında ürün almam ben.
    hardline dediğiniz marka adi bir Türk firmasıdır neden adi dediğime gelirsek düşük hammadde kalitesini iyiymiş gibi pazarlar ve yabancılarla aynı fiyata satar bakın yerli firma diyorum. Ayrıca Hardline tozların tadı rezalettir içemediğim yegane tozdur cahilken ben de alırdım.

size önerim protein7.com'dan myprotein whey almanız. Hem çok kaliteli hem 2.5kg olanı 100 1kg olanı 40 servis yani fiyat performans oranı çok yüksek diğerlerine göre.

https://www.protein7.com/myprotein-impact-whey-protein-2500gr-527.html

eğer dilerseniz üyeliğime tanımlanan fırsatlar bölümünde bu ürün 209 TL'ye alınabiliyor üyelik bilgilerimi verebilirim işiniz görülsün (:

• epphesus kullanıcısına yanıt
    Hocam bu markayı herkes övüyor ama değerleri bana çok düşük geldi, 2500 gr ambalajlı ürünün 1 porsiyon değerleri

20g Protein
    4.5g bcaa
    3.6g glutamin

Optimum 2273 gr 1 porsiyon değerleri

24g protein
    5.5g bcaa
    4g glutamin

Xpro 2280gr 1 porsiyon değerleri

24G PROTEiN
    6.7G BCAA
    5.2G Glutamin ve Öncüleri

Siz ne düşünüyorsunuz bu değerler hakkında, bu kadar fark tabi ki de bizi hulk yapmaz ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A...O.... -- 19 Ocak 2019; 13:26:26 >
  • 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.