Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    memos on 50 sayfa tamamen macoyla ilgili bi don bak guvenlimi degilmi kendin karar ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maço sitesinden 03.10.2018 tarihinde sipariş verdim. 06.10.2018 tarihinde tarafıma teslim edildi. Optimum gold SKT: 01.2020 Double Rich Chocolate / Geldiğinde kapak üzerinde koruma bandı vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyhan.TUNA -- 7 Ekim 2018; 12:1:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyhan.TUNA

Maço sitesinden 03.10.2018 tarihinde sipariş verdim. 06.10.2018 tarihinde tarafıma teslim edildi. Optimum gold SKT: 01.2020 Double Rich Chocolate / Geldiğinde kapak üzerinde koruma bandı vardı.
    Geçenlerde supplementler.com'un mağazasına gittim. Maço'dan gelen optimumlardan hiç bir farkı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadhras

Geçenlerde supplementler.com'un mağazasına gittim. Maço'dan gelen optimumlardan hiç bir farkı yok

Alıntıları Göster
    Bir fark yok zaten Optimum'ları orijinal. Sordum Glanbia'ya bana gelenler için. İkisi de orijinaldi.
  • Merhabalar,

Muscletech Nitrotech Performance almak istiyorum , acaba uygun fiyatlısını bilen varsa paylaşmanızı rica ederim.
  • Verdim maçodan bi optimum whey çikolatalı 163,59TL ye geldi havale ile.
  • Nutrade 24 adet protein barı 90 TL, 2 kutu ürünü 160 TL satıyor.. SKT yakın ama sıcak fırsat 30.11.2018

https://www.nutrade.com.tr/tr/startseite/174-protein-bar-cilek.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizdets.Promo

Nutrade 24 adet protein barı 90 TL, 2 kutu ürünü 160 TL satıyor.. SKT yakın ama sıcak fırsat 30.11.2018

https://www.nutrade.com.tr/tr/startseite/174-protein-bar-cilek.html
    Bu siteden direkt alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Bu siteden direkt alabilir miyiz?

Alıntıları Göster
    Evet alınıyor hocam, tarihe göre fiyatı çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Hocam 4.5 kg optimum whey 289 liraya geliyor. Mükemmel fiyat almamak için zor tutuyorum kendimi :)
    Nerede hocam link bulamadım ürünü

• Daha önce de demiştim, Türkiye'de satılan optimumların orjinal olduğunu düşünmüyorum. 1.sebep olması gerekenden çok ucuz. 2. Sebep de benim çok öncelerde kullandığım, iherb, netrition, bb gibi bilindik sitelerden aldığım ürünlerle karışım ve tad olarak alakası yok.

Daha önce glanbia ya sadece batch sorduğumda orjinal deyip geçiyordu. Son attığım resimli sorguma cevap alamadım rceylan@glanbia.com adresinden çünkü resim çakmayım diye bağırıyor. Normalde optimumda karıştırınca parçacıklar kalmaz bunlarda baya iyi shake yapıyorum ama bolca pütür kalıyor shaker içinde. Farklı yerlerden aldığım optimumlar için de durum aynı. Batch miş lot muş bunlar kolaylıkla kopyalanabilir. Glanbia Türkiye nin optimum u bu kadar ucuza mal etmesinden işkillenmemek saflık olur zaten.

Dediğim gibi imkanı olan ABD den optimum alsın bir de burdan alsın aradaki farkı görsün. Bence Hardline gibi çakması olamayan bir Türk malı almak daha mantıklı şu an. Bigjoy un da ürünlerinin kopyalanmaya başladığı hakkında ciddi şüphelerim var. Son aldığım Lösin sarımtırak ve çokköpürüyor. Son gelen limonlu bcaa sı öncekinden çok daha farklı bir kıvam ve tada sahip. Hele son gelen Beta Alaninin bir öncekiyle görüntü ve etki olarak alakası yok, şeker gibi bir şey ve karıncalanma yapmıyor.(Bunlar maço dan gelmişti) Yine ordan gelen Whey ve Bcaa Big ürünleri ise orjinaldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Daha önce de demiştim, Türkiye'de satılan optimumların orjinal olduğunu düşünmüyorum. 1.sebep olması gerekenden çok ucuz. 2. Sebep de benim çok öncelerde kullandığım, iherb, netrition, bb gibi bilindik sitelerden aldığım ürünlerle karışım ve tad olarak alakası yok.

Daha önce glanbia ya sadece batch sorduğumda orjinal deyip geçiyordu. Son attığım resimli sorguma cevap alamadım rceylan@glanbia.com adresinden çünkü resim çakmayım diye bağırıyor. Normalde optimumda karıştırınca parçacıklar kalmaz bunlarda baya iyi shake yapıyorum ama bolca pütür kalıyor shaker içinde. Farklı yerlerden aldığım optimumlar için de durum aynı. Batch miş lot muş bunlar kolaylıkla kopyalanabilir. Glanbia Türkiye nin optimum u bu kadar ucuza mal etmesinden işkillenmemek saflık olur zaten.

Dediğim gibi imkanı olan ABD den optimum alsın bir de burdan alsın aradaki farkı görsün. Bence Hardline gibi çakması olamayan bir Türk malı almak daha mantıklı şu an. Bigjoy un da ürünlerinin kopyalanmaya başladığı hakkında ciddi şüphelerim var. Son aldığım Lösin sarımtırak ve çokköpürüyor. Son gelen limonlu bcaa sı öncekinden çok daha farklı bir kıvam ve tada sahip. Hele son gelen Beta Alaninin bir öncekiyle görüntü ve etki olarak alakası yok, şeker gibi bir şey ve karıncalanma yapmıyor.(Bunlar maço dan gelmişti) Yine ordan gelen Whey ve Bcaa Big ürünleri ise orjinaldi.

Hocam 2.27kglık olanlardan aldım hem suppelementlerden hem maço'dan ikiside shakerda iyi karışıyor. Pötürleme olmuyordu. Fakat supplementlerde satılan "tek"li optimum ile büyük olanlar arasında bir tat ve kıvam farkı var. Ayrıca çatalla karıştırınca suyun üstünde kalması içinde bcaa olduğunu gösteriyor. asitler su ile temasa geçince öyle oluyormuş. athleanx'te duymuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadhras -- 7 Ekim 2018; 20:40:5 >

• Kadhras kullanıcısına yanıt
    Türkiyedeki Optimumların bende avrupadaki ile farklı olduğunu düşünüyorum. Kutu yan tarafında %100 yazıyor avrupadakiler de birde tat ve kıvam olarak farklı oluyor. Biri spor salonunda tattırdı bana çok farklı oluyor. Myprotein daha mantıklı geliyor bana nedense.
  • Pizdets.Promo kullanıcısına yanıt
    Almayı düşünen varsa n11 üzerinde de aynı fiyat. Çek vs daha uyguna gelir.

Nutrade Yüzde 36 Protein Bar 50 Gr 24'lü Çilek Aromalı 189,00 TL yerine 89,00 TL

https://urun.n11.com/protein-tozu/nutrade-yuzde-36-protein-bar-50-gr-24lu-cilek-aromali-P229566510

• máwci kullanıcısına yanıt
    Ben siteden sipariş verdim eft ile tabi yarın hesaba geçer. Yeni açıldı nutrade TR sayfası bildiğim kadarıyla önceden yoktu

• Bu kampanyalara dikkat edin ürünlerin son kullanma tarihine 1-3 ay kalmış oluyor. Hemen tüketmeyecekseniz bunu göz önünde bulundur un.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Almayı düşünen varsa n11 üzerinde de aynı fiyat. Çek vs daha uyguna gelir.

Nutrade Yüzde 36 Protein Bar 50 Gr 24'lü Çilek Aromalı 189,00 TL yerine 89,00 TL

https://urun.n11.com/protein-tozu/nutrade-yuzde-36-protein-bar-50-gr-24lu-cilek-aromali-P229566510
    Bunların son kullanma tarihine 1 aydan az kaldı. Alacak arkadaşlar hemen tüketmeyecekse bunu düşünsün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Biraz özeleştiri yapmak lazım bu konuda. Şöyle bi bakış açısı ile düşünürsek örneğin Türkiye de üretilen en iyi fındıklar hangi ülkeye (lere) ihraç ediliyor? Başta Almanya. Keza Rusya gene aynı farklı ürünlerde. Gerisini açıklamaya gerek var mı aga :) Biz ikinci hatta üçüncü sınıf malzeme tüketimine alıştırıldık maalesef.

• ø kullanıcısına yanıt
    Bi önceki sayfada SKT yi belirtmiştim. 30.11.2018

• máwci kullanıcısına yanıt
    macoda hocam havale ile

• 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.