Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.017
Cevap
663
Favori
2.292.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1lost

Hocam ilk defa protein tozu alıcam en uygun nerden alabilirim ileriye dönük hangisi karlı olur fiyat her yerde aynı ama hediye puan vs veriyolar hangisi iyidir + hangi whey proteini önerirsiniz aroma+f/p olarak sizin tavsiye ettiğiniz mağaza güvenilirmi kesin 2 hediye ve kuponla iyi fiyata geliyor şunu düşünüyorum yorum yaparsanız sevinirim
    http://urun.n11.com/protein-tozu/optimum-whey-protein-2273-gr-aroma-secenekli-2-hediye-P87898128

soru bana sorulmamış ama nacizane cvp vermek geekirse; daha uygun bir ürün bakıyor iseniz, ultimate yada myprotein alabilirsiniz, 199tl fiyatları var kupon ile daha uyguna gelir tabiki.

• 1lost kullanıcısına yanıt
    Amaciniza uygun protein tozu veya urun kombinasyonu belirlemeniz gerek.
    Orn: Hacim/Kütle mi istiyorsunuz?
    Yoksa yağsız kas kütlesi geliştirmek mi amacınız?
    Buna göre 'protein' seçimi yapmanız daha doğru olacaktır.
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    @Rodimus01 Hacim istiyorum öğrenciyim çok para vermek istemiyorum fp marka aroma tavsiye ederseniz sevinirim

@Hayvan eti Yiyen Ortaya sordum zaten teşekkürler, ultimate fiyatı optimumdan pahalı ama myprotein iyiymiş hangi aroması güzeldir
  • Bu 1800tl muhabbeti daha öncede yapıldı bu konuda, sanırım yaşından dolayı Türkiye şartlarını bilmediginden(bir cok üni mezunu 1800e iş bulamıyor) cahilliğinden ve kendinin süper bölüme gidip süper paralar kazanacağını sandığı sindirella lise hayatından ve ahlak,edep vb gibi şeylerden önce paraya deger verdiği için böyle diyor.Öte yandan konuyu buraya taşımakta çok olgun bir hareket değil özelden devam etseniz keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 24 Mayıs 2017; 12:29:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupon ile Optimum Whey 2273gr +3 hediye kupon ile 200tlye geliyor arkadaşlar başka tavsiyesi olan var mı?
    http://urun.n11.com/protein-tozu/optimum-whey-protein-2273-gr-aroma-secenekli-2-hediye-P87898128
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lost

Kupon ile Optimum Whey 2273gr +3 hediye kupon ile 200tlye geliyor arkadaşlar başka tavsiyesi olan var mı?

Var.

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/optimum-gold-standard-optimum-whey-protein-tozu-2270-gr-hediyeli-247977002

199 lira. Çek-satışa girip 100/20 kod alıcaksın 3 liraya.

182 liraya gelicek, ithalatçısı da glanbia, güvenilir yani. Şuan en uygun optimum sanırım bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MajoooR -- 24 Mayıs 2017; 13:38:34 >

• şimdi burada muscletech i 234tl yapan kupon verilse ;

sneijder temsili :

s:alo ,merhaba sitenizden muscletech in 2.7kgluk olan proteininin 234tl ye alındıgını duydum,doğru mu acaba bu ? gerçekten 234 e mi satıyorsunuz ? bu fiyat çok ucuz cünkü,gerçek olamayacagını düsündüm de.

temsilci:hmm.nasıl alıyorlarmıs 234e bilgin var mı ?

s:işte kod mod varmış,ben de anlamadım.ama çok ucuz yani, alınıyor mu gerçekten bu fiyata ?

temsilci:yanlışlık olmuştur o,alınmaması lazım..

s:hmm tamam o zaman,ben de öyle düşünmüştüm zaten,fiyat çok ucuz cünkü o ürüne göre.

temsilci:evet,cok düsük o fiyat,alınmaması lazım.düzeltilecektir.

s:tamamdır,teşekkürler.

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam güvenilirliği önemli zaten 10 20tlsinde değilim
  • Arkadaslar merhaba, 4DN whey (4 Dimension) amerikan menşei ürünü cilek & vanilya aroma, içerigini inceleyip begenen arkadaş olursa 150 TL den gönderebilirim.

https://www.provitamin.com.tr/4dn-whey-phase-multi-phase-protein-matrix-2-270-gr-144.aspx

https://www.provitamin.com.tr/elite-labs-myoblend-protein-2000-gr-140.aspx

Bu ürünüde 210 TL den gönderebilirim, ihtiyaci olan varsa.

• Sportakviye'den Napalm'i 140 TL'ye aldim. Tek kullanimlik Combat hediyesiyle tarafima sorunsuz ulaştı. Teşekkürler fiyat ve hizli kargonuz için.

• vitamin.com.tr den optimum gold aldım ama tadı eskisine göre değişik geldi. acaba orijinal olmama ihtimali olabilir mi? bilindik bir site sonuçta vitamin.com.tr.
  • İlk alışveriş indirimi ws olan siteler nedir acaba? Sportakviye gibi . 2adet gainer alağım en fazla nerde uygun olabilir diye bakıyorumda
  • Weider 260tlye düşmüş gg de bandrollü olanından.Çekle sıcak duruyor 240a bandrollü denk gelmez gibi daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 24 Mayıs 2017; 21:53:57 >
  • yigitcan1990 kullanıcısına yanıt
    Bu arada n11 den 147 liraya aldığım Myflour da geldi Daha önce kullanmadığım için tadı konusunda falan birşey diyemem ama bir problem olduğunu düşünmüyorum.
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    vitamin.com %15 indirim var hocam.
  • Larrikin kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam ama malesef: ( 2xHardline pro gainer ın 1.5Kg si burda yok hocam ya onun için bakıyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLaxp -- 24 Mayıs 2017; 22:22:9 >
  • Arkadaşlar vitamin.com.tr den aldığım optimum gold whey'in sahte olduğuna kanaat getirdim. Daha önce double çikolata aromasını 5lbs en az 10 defa bitirdim. bunun kokusu ve tadı tamamen değişik. tozu da un gibi ve rengi çok koyu. üstelik kapağın altındaki jelatin de yapıştırılmış durumdaydı. bunlar gibi pek çok detay sahte oldugu kanatine varmamı sağladı. bu durumda ne yapabiliriz?
  • goodsamet G kullanıcısına yanıt
    vitamini arayıp sor,hocam bu sahte mi diye.

bu arkadaştan bilgi alabilirsin.
  • yigitcan1990 kullanıcısına yanıt
    Hocam iki gündür süper bombalıyorsun

• Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    4dn kargo kimden olur?

• 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.