Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.102
Cevap
667
Favori
2.298.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende de çıktı ve kullandım teşekkürler...
  • Merhaba dostlar,öncelikle herkese iyi akşamlar.Bundan iki gün evvelinde protein7 sitesinden protein tozu ve creatin yenilemesi yaptım(her alışımda 1 kilo alıyorum tadı kötü gelmeye başlıyor bir süre sonra farklı aroma iyi oluyor ayda bir.)
    Protein7 sitesinden bana bir mesaj geldi size özel indirimli ürünler tanımlandı diye fakat benim ihtiyacım yok.Eğer ihtiyacı olan birisi varsa bucadan bana ulaşsın kendisine alalım.Benim komisyonum olmayacak indirim neyse onu yazıyorum maksat dh ailesine faydam dokunsun.
    İndirimler
    MyProtein Impact Whey Isolate 2500gr: 240.00 TL
    MyProtein Impact Whey Protein 2500gr: 199.00 TL
    Weider Day & Night Casein 1800gr: 179.00 TL
    Weider Gold Whey Protein Tozu 2000gr: 179.00 TL
    Weider Protein 80 Plus 2000gr: 179.00 TL
    Optimum Pro Complex Protein Tozu 1440gr: 150.00 TL
    Dedicated Fusion Protein Tozu 1820gr: 139.00
    Weider CFM Whey Protein 908 Gr: 129.00 TL
    Optimum Protein Whey 1700gr: 127.00 TL
    MyProtein BCAA 2:1:1 - 500gr: 109.00 TL
    Gaspari Amino Max 8000 - 350 Tablet: 109.00 TL
    Ultimate BCAA Powder 12000 457 Gr: 100.00 TL
    Weider Gold Whey Protein Tozu 908gr: 99.00 TL
    Myprotein L-Glutamine 500gr: 90.00 TL
    Optimum Lean Whey 930gr: 85.00 TL 1
    Myprotein BCAA 4-1-1 180 Tablet: 70.00 TL
    Ultimate Glutapure Powder 400 Gr: 65.00 TL
    XPRO NoxPro Pre-Workout 300gr: 60.00 TL
    Ultimate Amino 2002 - 100 Tablet: 40.00 TL
    Isostar Hydrate & Perform Sport Drink Powder 400gr: 30.00

• Hala bir inidirim söz konusu değil :) beklemedeyim
  • n11'de %10 luk indirimle

Multipower %100 Whey Isolate Protein 2000 Gr Çilek+2 HEDİYE

279 TL'ye geliyor

sizce alayım mı? kurlar bu seviyedeyken daha fazla indirim olmayacak gibi.
  • Bu ürünü almak istiyorsan al bence çünkü bu aralar sıcak fırsat anlamında pek birşey yok ,23 Nisan içinde güzel bir kampanya bulamadık,fakat başka marka filan bakarsan acelende yoksa muhakkak bir fırsat bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    bu ürünün iyi bir ürün olduğunu duydum, tek sıkıntım çilekçi olmasıydı. Artık yukarıdaki arkadaşların dediği üzüm suyu ile bir karışım yapacağım.
  • Arkadaşlar pharmaton mu alsam supradyn all day mi çok kararsız kaldım daha önce araştırma yapmış ya da kullanmış olan var mı ? Supradyn 20 tl 30 tablet 2 kutu alırsam 40 tl olacak 60 servis. Pharmaton 60 servisi 65 tl
  • Arkadaşlar bu pınar'ın proteinli süt diye tanıttığı süt ile ilgili bilgi alabilen oldu mu? içerik fiyat vs
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Hiçbirşey yok son dönemlerde çıkan haberlerinden sonra ürünlerinde sıkıntılar çıkmış belkide askıya aldılar ürünü.
  • Su anda whey firsati yok sanirim. N11'den garantipay kampanyasi+kupon yapmak en mantiklisi gibi duruyor.

• Arkadaslar son kullanma tarihi mayis 2017 olan kutusu acilmis creatin ne kadar daha kullanilabilir?

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Tarihi 2 ay geçmiş whey i maddi mecburiyetten içtim bisey olmadı tabi bu sizinkinde bisey olmaz anlamina gelmiyor ama içtim yani 15 gun oldu biteli bi sorun yok etkisini bilemem tabi

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Tarihi 2 ay geçmiş creatini 2 aydır kullanıyorum. (Tam skt'ne 2 gün kala kullanmaya başladım :D)
    He bu arada yaşıyorum ve gayet yararını görüyorum , sıkıntı yok yani
    Ama tabi önce bir dene yan etkisi olmazsa kullanmaya devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Arkadaşlar bu pınar'ın proteinli süt diye tanıttığı süt ile ilgili bilgi alabilen oldu mu? içerik fiyat vs

Vanilyali ve kakaolu yapmislar sade yok sanırım

edit:tekrar inceledim vanilya ve kakaolu yapmışlar ama normal sütten daha az kalori içeriyo ve yazdıklarına göre peynir altı suyu(whey), b vitaminleri, l-karnitin ve koenzim q10 ile zenginleştirmişler.100 mlsinde göre 5.2 gr protein var

http://www.pinar.com.tr/urunler/detay-sut/Pinar-Protein-Sut/3539/4695/0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 25 Nisan 2017; 2:8:47 >

• sasomelih kullanıcısına yanıt
    Serin yerde ışık olmayan ortamda kaldıysa 6 ay ve daha uzun sürede olsa içinde pamuklanma vs yoksa kullanabilirsin bizde kullanıyoruz ölmedik daha mideni bozmassa ishal yoksa devam...
  • Weider 80 plus 2000gr 170 tl'ye iyi değil mi arkadaslar? Alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: spawk

Fa napalm geri donmus 189 yerine 159 Tl yapmislar

https://www.aloprotein.com/fa-nutrition/fa-nutrition-xtreme-napalm-pre-contest-500-gram

C4 ve Grenade kullanmıştım bu ürün içerik ve fiyat olarak daha uygun duruyor. Onlara göre nasıldır?

• AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    Dün itibari ile girilemiyordu siteye. Bence oldukça güzel bir ürün. Diğer rakip firmalardan da benzer ürün görsek keşke. fiyatı 3,5-4 TL olur diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Dün itibari ile girilemiyordu siteye. Bence oldukça güzel bir ürün. Diğer rakip firmalardan da benzer ürün görsek keşke. fiyatı 3,5-4 TL olur diye düşünüyorum..

bana mantıklı gelmedi adamlar içine protein eklemiş 26 gr protein için 500 ml süt mü içilir 1-1.5 ölçek casein içierim suyla üstüne üstelik 500 ml 250 kalori 1 ölçek 120 gibi birşey
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Her ne olursa olsun dolapta sütüm olur. Benim için süt diyet dengeliyici vazgeçilmez doğal bir ürün. üstüne ekstra protein almak çok iyi olacak kesinlikle. Birde heryerde olması seyahat gibi durumlarda avantaj olacak.

Artıları:

Süt'e eklenmiş olması.casein ve whey oranı belli değil anladığım kadarı ile.(%25'e 75 oranı korunsa iyi olabilir)
    Heryerde bulunabiliecek olması.
    vitaminlerce zenginleştirilmesi
    koenzim ve l-karnitin eklentisi
    +laktozsuz süt olması

Eksileri:
    Pınar ürünü olması
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.