Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamamda ya istemediğin ustaya baştan güvenip salon+mutfak diye anlaşma yaptıysan nolcak :(
  • 14 gun onceki tahminim.

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • Gün ola harman ola, yeni günde ve haftada hava güzel olmaya devam eder buna paralel stadımızdaki çalışmalarda son sürat devam eder umarım İyi geceler/sabahlar herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geovani

2 hafta mapusluğumuzu çektik çıktık çok şükür... Adı üstünde burası forum tartışma bilgilenme bilgilendirme olmayacaksa twitterdanda resimleere bakılabilir yeterki tartışmalar hakaret düzeyinde olmasın her şey BÜYÜK BEŞİKTAŞIMIZ için...

Hocam nerelerdeydin iyi kAyboldun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarım Abilerim Herkese Günaydınlar..Hayırlı Haftalar
    Hava İstanbul da şuan açık ve güzel.. Allah çalışanlarımıza kolaylık versin güzel bir hafta geçirmek dileğiyle
    saygılar..
  • bir aksilik olmazsa bugün yerinde görmek istiyorum obitaşın işçi sayısını.öğleden sonra derbeder hocamla buluşuyoruz kısmet olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaabjk

vardırda neden heveslendin açıklayacak diyemi :/
    daha öncedende gelmiştir stada allah aşkına düşünün bjk tv stadtaydı zaten mabet stad yıkıldığından beri orda çaycı ve stad yıkılınca bjk tv ordan çıktı yani orda birlikte oldukları zaman illah vardır bu zamana kadar açıklasa açıklardı
    bende mabeti öğrenmeye çok meraklıydım ama yanlış yapıyosunuz adamın özel hayatı var belli bi konumu var riske atmakmı istiyosunuz :/ zamanı gelince açıklar kendini zaten

heyecanlanma mustafa kardeş..
    espriden anlamak da bir maharet...
  • Schwarzer Adler S kullanıcısına yanıt
    Heyecanlanmadim ki zaten
    Ayrica espiri kaldircak kapasitedeyim merak etme :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wowdayken buluşma tanışma yapalım deniyordu. sonra dhya transfer olunca konu kaynadı. bir haftasonu köyiçinde mi toplansak oradan da stada gideriz :D

herkese iyi haftalar
  • bjk_mabet twitter alıntıdır..

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• mrtky kullanıcısına yanıt
    O zaman Beşiktaş İnşaat A.Ş'de hem Beşiktaş'ın hem bizim hakkımızı mı yiyor? Sizin mantığınızla ben de şöyle bir şey diyeyim, dışardan nasıl anlaşıldığınız ve görüldüğünüz belli olsun.
    " Kahrolsun Beşiktaş İnşaat A.Ş "
    " Allah belanı versin Beşiktaş İnşaat A.Ş "
    Siz hayatınız boyunca yaptığınız işlerde hiç mi gecikme ve yanlış yapmadınız? Birisi çıkıp size hakaret mi etmesi gerekiyor bu durumda.

Saygı boyutunu aşan eleştirilere biriniz çıkıp birşey demediniz. Ama Obitaş'a hakkından fazla eleştiri yapılıyor diyenleri cahillikle, aptallıkla ve Beşiktaş'lı olup olmamakla suçladınız, hakaret ettiniz. Stadımızı yapan firmalara ve kendi düşüncesinde olmayan insanlara hakaret etmek nasıl bir mantıktır. Gün gelip onların emek verdiği statta maç izleyeceksiniz. Obitaş'ın kendi hatalarından kaynaklanan 8-9 günlük bir gecikmesi olduğu söyleniyor, 8 gün gecikme için kıyamet koparmak sizce ne derece mantıklı?

Mesela dün bir arkadaşımız bir mesaj paylaştı.
    Orijinalden alıntı: Mehmet Kamil

160 gün süresi var iyi güzel de, daha işin % 40 bölgesinde çalışabiliyorlar , bunun da sorumlusu Obitaş mı, yapmayın arkadaşlar...Siz olsaydınız ne yapabilirdiniz?

Bu sorunun cevabını siz zaten biliyorsunuz, kendinize göre hep haklısınız. Başka fikirlere saygı duyduğunuzu düşünüyorsunuz ama tek yaptığınız kendi düşüncelerinizin hakim olması. Burası forum arkadaşlar, sizlerin olduğu gibi herkesin kendine göre fikri var aklı var, beğenseniz de beğenmesiniz de.

Herkes akıllı, zeki, mantıklı bir Obitaş'a hakkından fazla eleştiri yapılıyor diyenler, bazı noktalarda Obitaş'a haksızlık yapılıyor diyenler aptal ve mantıksız. Bjk_mabet bazı noktalarda ısrarla Obitaş'a haksızlık yapıldığını vurguluyor ama siz halen aynı kafadasınız. Çünkü onun bu konuda yazdıklarını bile kabullenemiyorsunuz. Size göre tek suçlu Obitaş ve onun sanal destekçikleri. Her türlü ithamda bulunmakdan hiç vazgeçmeyecek misiniz? Bizi Beşiktaş düşmanı yaptınız, aptal yaptınız, bilgisiz yaptınız, sanal obitaş çalışanı yaptınız bakalım yakın zamanda ne yapacaksanız, ama dikkat ediyorum Obitaş'ın kabahatleri ve uğradığı haksızlıkları aynı anda görebilen arkadaşlar hiçbir zaman sizin söylemleriniz seviyesine düşmedi.

Çok güzel söylemişler;

Aptallar aptal olduklarının farkına varmayacak kadar aptal, cahiller cahil olduklarının farkına varmayacak kadar cahil oldukları için kendilerini akıllı ve bilgili sanırlar. Bu onları cesaret ve kendine güvenle doldurur.

• Obitaşın çalıştığı alan geniş olsaydı eğer sadece temel betonunu atıp beklerdi demircilerin yaptığı kolanları dikerdi kalıplamaya hazır hale getirirdi ama kalıplar yine beklerdi
  • Yeni açık'da müthiş bir atmosfer olacak tüm psikopatlar orada toplanır. Oranın kombineleri peynir ekmek gibi satılır
  • Kapalı alt'a Beyaz koltukları dizinde havaya girelim
  • Yeni açık kombineleri 48 saat içinde biter :) Tahminim 1500 TL civarı fiyatı olur.
  • ipe sapa gelmez şekilde yazmaya devam etmekte ısrar ediyorsun.bu yüzden son cevabımı yazıyorum.hiç stada gitmemiş hiç kimse ile konuşmamış olarak yorum yapıyorsun.bir cahillik seziyorsan yakınlarda bir ayna vardır.obitaşın kendi yüzünden sadece 9 günlük gecikmesi olduğu söyleme cesaretine hayran oldum.cahil cesareti diye birşey duymuştum tanık olma fırsatı da buldum.aslında 9 gün de yok 3 gün yağmur bir gün 1 mayıs.23 nisan ı da ekleyelim.biraz daha zorlarsak obitaş iş planının önüne geçecek.şu an obitaş 1 ay geriden geliyor.tüm demir malzemelerin hazır olduğunu varsayıyorum ve bir iş planı çıkarıyorum.her kat betonu atıldıktan sonra 15 gün bekleniyor toplam 5 kat var 75 gün yapar.süresinde bitme imkanı kalmamıştır.
  • yeni açık müthiş atmosfer olacak. ben 1500 tl olacağını sanmam. daha uygun bir fiyat olur. 1000 civarı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla pati

yeni açık müthiş atmosfer olacak. ben 1500 tl olacağını sanmam. daha uygun bir fiyat olur. 1000 civarı olur

Ben de 800-900 civarı bekliyorum
  • Komik duruma düşüyorsun. Yazdıklarının hepsi yalan bir de utanmadan diyorsunki bilgi sahibi olmadan konuşmayacaksın.

1- Stat inşaatına gitmediğim nereden biliyorsun? wowturkey forumuna gir kendi videolarımı ve resimlerimi gör. Her haftasonu önünden geçiyorum. Çaprazında bir nargile kafe var, hepsi tanır beni. YALAN1
    2- Obitaş'ın 8-9 günlük gecikmenin nedeni olduğunu ben değil BJK_MABET söylüyor.

obitaş bu gün itirabir ile 19 gün geredin takip ediyor programı peki bunun sorumlusu sadece obitaş mı??

%40 evet bunun sorumlusu obitaş sahaya geç yerleşen gerekli planlamayı yapmakta yavaş kalan obitaş firmasınn bazı hataları olduğu doğrudur ama hatanın hepsi obitaş ta mı=????

tabiki hayır ....
    19 GÜNÜN %40'I KAÇ GÜN EDER ? YALAN2

İnsanları kafanızda hayal ettiğiniz gibi düşünüyor, yargılıyorsunuz sonra kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan1903

quote:

Orijinalden alıntı: salla pati

yeni açık müthiş atmosfer olacak. ben 1500 tl olacağını sanmam. daha uygun bir fiyat olur. 1000 civarı olur

Ben de 800-900 civarı bekliyorum

bencede 1.000 lira olur salla pati sana katılıyorum 1.000 lirada bence iyi bir rakam yiğitcan 800-900 lira da yaparlarsa inan çok satarız
  • 
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.