Şimdi Ara

beşiktaş-fenerbahçe derbisi maç skoru (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vay be ne komik skor tahminleri var ilk sayfada Bizden bazılarıda 1-2,1-3 kazanırız falan demişler diye millet dalga geçmiş fener kazanamaz diye. Fenerli olmak böyle birşey işte. Her sene şampiyon olunmaz ama biz her sene derbilerin çoğunu kazanıyoruz. Ayrıca süper fuybol oynadık valla. Artık kupada da bjk ye 5-6 atarız(bjk lilerin deyişiyle)
  • yabancı biri son fb-bjk maçlarını falan bilmiyor olsa okusa şu konuyu ciddi ciddi beşiktaşı sürekli feneri yenen bir takım falan zanneder, ne kadar alakasızsınız şu futbol denen şeyle, 4 ler 5 ler ciddi ciddi diyenler var, vah vahhh
  • gelios,yenios,g,d,os
  • quote:

Orjinalden alıntı: *ORION*

Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe
    @Dreatlord Fenerbahçe bu halde maç kazanacağına eminmisin?sen bu ligden birhabersin sanırım

• herşeye rağmen derbi gibi derbi olması mutluluğunu yaşıyoruz fenerbehçeli olarak...
    en son gs derbi demiyorum savaş gibi bişiydi ki bu her defasında alisamiyende oluyor olaylar..!!!
    bjk yi ve taraftarlarını tebrik ediyorum derbiye yakışır bir skor ve futbol wardı...
    kazanan taraf olmak mutluluğumuzu ikiye katladııı...
    Fenerbahçe ve Bjk ye kocaman alkışlar...
    inşallah kupa maçıda aynı güzellikte olur....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

Arkadaşlar farkındamısınız ama fenerbahçeyle oynuyoruz.Ben açıkcası çekiniyorum bu maçtan.Ne olursa olsun sonuçta bir derbi maçı.Rakibi bukadar küsümsemenin bir anlamı yok.Umarım futbolcular bukadar rahat değildir.Keşke fener bu kadar eksik olmasaydı, ozaman daha ciddiye alınırdı.

Dedik...
  • Ben bi özet geçeyim tüm sayfaları okumayın

quote:

Orjinalden alıntı: *ORION*

Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe
    @Dreatlord Fenerbahçe bu halde maç kazanacağına eminmisin?sen bu ligden birhabersin sanırım

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

quote:

Orjinalden alıntı: simit_peynir

3-1 FENERBAHÇEM alır maçı......

sen simit peynirle yedin galiba aklını

quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

Arkadaşlar farkındamısınız ama fenerbahçeyle oynuyoruz.Ben açıkcası çekiniyorum bu maçtan.Ne olursa olsun sonuçta bir derbi maçı.Rakibi bukadar küsümsemenin bir anlamı yok.Umarım futbolcular bukadar rahat değildir.Keşke fener bu kadar eksik olmasaydı, ozaman daha ciddiye alınırdı.

• quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

Talihsiz yorumlara bak bak gül

Aynen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlaturkaMavzer

1-2

Gene bildim yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreatlord

quote:

Orjinalden alıntı: _AristokraT_

beşiktaş:6fenerbahçe:1(guiza )

Bu ne kadar uçuk bir tahmindir guiza nasıl gol atıcak kınıyorum seni

• büyük konuşmamak lazım
  • Boooooooommmmmmmmmmmmmm

Kaabooooovvvvvvvv.

• yaw arkadaş o ne havaydı öyle bazı beşiktaşlılardaki. 3 fark, 4 fark falan atacaklarmış fenere. ya tamam takımını desteklersin, ama biraz destekli sallayacaksın. Karşında ligde iddiası kalmamış da olsa fenerbahçe var. Siirt köy hizmetleri değil. GS ile olan kasım ayındaki derbide de GS'ye favori gözüyle bakılıyordu ama farklı yenildi.

Sonuçta fener derbi maçlarında farklı oynar. Harbiden bakıp bakıp gülünecek bir topic olmuş. Bari 2-1 veya bilemedin 2-0 bjk alır falan deseydiniz. 3-0'lar 4-0'lar havada uçuştu maşallah.

• bu arada harbiden maçın sürprizi fenerin yenmesi değildi, guiza'nın gol atmasıydı

beşiktaş-fenerbahçe derbisi maç skoru
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.