Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Ben yönetimin devam etmek istediğini sanmıyorum artık.

• ademis kullanıcısına yanıt

O zaman yönetimde devam edemez.

• saranghapanida S kullanıcısına yanıt
    İşin burası ayrı tabi.
    Ama aylardır istiyoruz,devam, kısmet,sorun yok falan falan deyip durdu. Hala daha neyin görüşmesi bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Ben yönetimin devam etmek istediğini sanmıyorum artık.

Tabiri caizse SIKAR biraz.

• Ya arkadaş yetki ise yetki oyuncu ise oyuncu ver sözünü geç neyin pazarlığı yahu.

Zaten karışık olan bu. Yabancı bir teknik direktör mü getiriyoruz; 50 kere görüşülüyor falan.
    Yönetimin can sıkıyor bu şekilde.

• ademis kullanıcısına yanıt
    Hocam arka planda birşeyler oluyor ama bakalım hayırlısı bende evliyim 3 çocuk var ve asgari ücretle çalışıyorum eşim çocuklar haliyle biseyler istiyor ben bu kadar sizlanmiyorum para yok diye tmm pazarlık olacak eyvallah ekonomik nedenlerde orta da bişey dediğim yok ama sergen olmasa 5. Olsaydın şampiyonluk parası ziraat kupası parasını alabilecekmiydin bunlari bi düşün sergen 3 yıllık parasını bu sezon çıkardı zaten ayrıca hocanın da talepleri olacak haliyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B3C93D2DD

Hocam arka planda birşeyler oluyor ama bakalım hayırlısı bende evliyim 3 çocuk var ve asgari ücretle çalışıyorum eşim çocuklar haliyle biseyler istiyor ben bu kadar sizlanmiyorum para yok diye tmm pazarlık olacak eyvallah ekonomik nedenlerde orta da bişey dediğim yok ama sergen olmasa 5. Olsaydın şampiyonluk parası ziraat kupası parasını alabilecekmiydin bunlari bi düşün sergen 3 yıllık parasını bu sezon çıkardı zaten ayrıca hocanın da talepleri olacak haliyle

Benzer durum hocam işte. Tek tabanca çalışıyoruz. Bir şey istenildiği vakit 'yok para yok' 'yok yok yok' demek yerine çözüm arıyorum yani.

Vallahi yeter yahu. Larin ile görüş hoca ile görüşme neyin kafası.

• Size 1 aydır diyorum bu yönetim ile hoca arasında problem var diye. Bu gereksizler topluğu lig devam ederken Sergen hocanın nasıl canını sıktılarsa artık demek ki sıkmaya da devam ediyorlar ve Sergen hoca da devam etmek istemiyor.

Takımın 2 hafta sonra sezon öncesi hazırlıklara başlaması gerekiyor hala hoca ile görüşecekler. Ulan bu kadar yeteneksiz ve boş bir yönetim daha gelememiştir bu camia ya. Sadece borç ödemeyi adamlar yöneticilik sanıyor.

Fener'in hala hoca açıklamaması konusunda da yine söylüyorum, adamlar Sergen'i beklemiyorlarsa bende bir şey bilmiyor. Sergen gece-gündüz Acun ile takılıyor. Haftaya Sergen, FB'de haberlerini görünce kimse şaşırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 18 Haziran 2021; 19:11:48 >
  • TV'ye çıkıp "istiyoruz,devam,kısmet, sorun yok, hayırlısı,hoca yorgun, dinleniyor,tabi ki bizimle" falan demek kolay. Konuşmakla olmuyor işte

• quote:

Zaten karışık olan bu. Yabancı bir teknik direktör mü getiriyoruz; 50 kere görüşülüyor falan.
    Yönetimin can sıkıyor bu şekilde.

Yönetim içerisinde çatlaklar yüzünden bence. Egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar kişi üzerinden.

Sergen yanlış isim ama.

Neyse Vida'yı izleyeyim biraz bari.

Bu işin bu kadar uzaması kimin ayağına sokacağını gösteriyor bakalım.
    Çekler daha iyi şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Size 1 aydır diyorum bu yönetim ile hoca arasında problem var diye. Bu gereksizler topluğu lig devam ederken Sergen hocanın nasıl canını sıktılarsa artık demek ki sıkmaya da devam ediyorlar ve Sergen hoca da devam etmek istemiyor.

Takımın 2 hafta sonra sezon öncesi hazırlıklara başlaması gerekiyor hala hoca ile görüşecekler. Ulan bu kadar yeteneksiz ve boş bir yönetim daha gelememiştir bu camia ya. Sadece borç ödemeyi adamlar yöneticilik sanıyor.

Fener'in hala hoca açıklamaması konusunda da yine söylüyorum, adamlar Sergen'i beklemiyorlarsa bende bir şey bilmiyor. Sergen gece-gündüz Acun ile takılıyor. Haftaya Sergen, FB'de haberlerini görünce kimse şaşırmasın.

Fb'ye gideceğini düşünmüyorum ama yönetim içerisindeki 1-2 çatlak isim yüzünden uzadı bu iş. Bir tanesi banko urgancılar denilen şahıs.

Hocam larini böyle parlatan kim sergen peki sen sergenle anlaşamazsan bu larinden aynı performansı alabilecek misin önce hoca ile anlaş sonra oyuncularla ben turkiyedeki başkanları yöneticileri anlamıyorum fenerbahçe serdar dursunu almış peki senin alacağın teknik direktör benim sistemime uymaz dese ne olacak önce HOCA

• quote:

Bu işin bu kadar uzaması kimin ayağına sokacağını gösteriyor bakalım.
    Çekler daha iyi şimdilik

Ya olmaz ama en kötü senaryo diyelim ki anlaşmadılar. Hoca Türkiye'de başka takıma gitti.

Sosyal medya tarihindeki linç kralını yerler. Ve ilk seyircili maçta adama sorarlar yani.

Adam sana yetenek fakirleri ile 2 kupa kazandırmış daha neyin hesabı?

İmzala geç işte. Tıka herkesin ağzını. Adam ne istiyor ise vereceksin paşa paşa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B3C93D2DD

Hocam larini böyle parlatan kim sergen peki sen sergenle anlaşamazsan bu larinden aynı performansı alabilecek misin önce hoca ile anlaş sonra oyuncularla ben turkiyedeki başkanları yöneticileri anlamıyorum fenerbahçe serdar dursunu almış peki senin alacağın teknik direktör benim sistemime uymaz dese ne olacak önce HOCA

Sergen ile anlaşamama durumunu göze alamazlar.

Sergen'i başarısızlık hariç feriştahı gönderemez bu kulüpten. Hiçbirinin çapı gücü yetmez.

Sergen ile paşa paşa anlaşacaklar. Ama gereksiz yere uzuyor iş.

Aynen öyle bu şekilde insanların aklına binbir türlü düşünce geliyor.
    Zaten yönetime giydirmeye yer arıyoruz 😆

• 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.