Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (3617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uluslararası Spor Araştırmaları Merkezi (CİES), istatiksel bir modelleme ile sezon sonu olası sıralamayı 16 Nisanda Yayınlamıştı.

CİES, daha önce tam 6 kez sıralamayı baştan sona doğru tahmin etti. Leicester'ın şampiyon olduğu sene ve Beşiktaş'ın üst üste 2 sezon şampiyon olduğu sene dahil.
    1-Beşiktaş 84
    2-galatasaray 84

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep @vc1903'ün suçu 😁 Kamerunlu falan yazıp beni de gazladı 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Geçen hafta Donk'u atmayıp Gs'nin maçı 11 kişi tamamlamasını sağlayan Cüneyt Çakır Gs maçına atanmış. Beyzadelerimiz beğenmemişler. Adalet istiyorum adalet diye şimdiden haykırmaya başlamışlar.  Beşiktaş'a ağlak camia diyenler önce kendileri ağlamayı kesseler bence daha iyi olur.   

uydurduğu penaltı ve VAR a gidip izlemeyerek ödülünü aldı cüneyt bey. 3. golde de hata yapan yardımcısı aldı ödülünü. bu lig kirli bir lig gs şampiyon olsun diye oynanıyor her sene arada hakemleri de eze eze yenen takım şampiyon oluyor.

• Normal şartlarda mümkün değilmiş ama Ljajic oynamak istiyormuş. Bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kepler Laveran kullanıcısına yanıt

Bizim hocanın acayip bir sempatikliği var. Sinirlenince bile sanki 2 saniye sonra gülecekmiş gibi hissediyorum. Şu fotoğrafta da acaba aklından '' ulan İzmir'den çifte kupayı alalım da akayım alemlere, kadınlara. Hem belki altılı da oynarım'' diye geçirmemiş midir acaba?

Hocam işin esprisi bir yana seni seviyoruz. Ne olursun 2003'te yaşattığını yaşat bize. Ben senin kaybettiğini hiç görmedim. Görmekte istemem. Allah yar ve yardımcın olsun. 🙏

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle067

Nerelere geldi iş. Hala daha kendime gelemedim. Yarın Beşiktaşımızın önündeki 5 yılı doğrudan 10 yılı dolaylı yoldan ilgilendirecegi maça çıkıyoruz. Şampiyon olursak biraz olsun toparlanırız. Aksi halde Sergen bırakır. Rosier Ghezal Abu kimse kalmaz takımda. Çebi zaten dünden razı Sergen in bırakmasına. Para da yok. Bakalım kısmetimizde ne var

Yok hocam ya Türkiye'de dediğiniz tarz bir futbol iklimi yok. Her takımın taraftarı her sezon diyor bu şampiyon olursak ligi domine ederiz lafını ama hiç öyle olmuyor. Rüzgarın yönü çok değişiyor bizim ligde. Bunda yöneticilerin iş bilmezliği, yayıncı kuruluşun taraftarı kaçırmak istememesi vs. bir çok etken var.

• bu takım bu sezon 2. olsa bile başarılıdır. Aboubakar ligin en iyi forveti, Cenk Tosun en iyi 2. forveti. İkisi de sakatlandı.

Sergen Yalçının inanılmaz hataları oldu sezon başından beri 3 ön libero fiyaskoları ama gene de başarılıyız kadroya göre.

•  

• İrfan Buz'un hakkını çok yedi Malatya. Ayrıca bir Malatya'lı olarak takip ederim. İrfan Buz orta seviye bir kadroyu süper lige taşımıştı. Bildiğim kadarıyla Almanya da yetişmiş biri. Malatya öncelikle gelecek sezonda takımda tutmalı. Bunun dışında İrfan Buz öyle taklaya, maç satmaya gelecek bir insan değil. Görürsünüz çatır çatır oynatacak.

Aynı şekilde Ünal Karaman'da çatır çatır oynatacak. Büyüklerle oynayan takımlar başta teknik ekip olmak üzere olaya ciddi bakarlar. Ayrıca Göztepeliler Beşiktaşlılarla husumetleri var. Bam başka bir ortamda oynanacak maç.

Bize gelecek olursak, aslında herşey bizim elimizde. Panik yapmadan doğru bir şekilde oynamalıyız. Coşkuyla paniği karıştırmamalıyız. Mesela Rize-Hatay-Alanya-Kayseri maçları gibi başlangıç yapmalıyız. Karagümrük gibi başlangıç yaparsak başımız çok ciddi ağrır.

Bu yüzden Sergen hocanın defansta Montero-Rıdvan'ı oynatması lazım. Bu şekilde rakip baskı yaptığında ve geriden atakları şekillendirmede eli rahatlar. Mesela maçın başında öne geçersek maçın gidişatı farklı olabilir. Aynı şekilde diğer maçları da doğrudan etkiler.

• Macin sonucunda ne olacagindan cok mac esnasinda yasayacagimiz stresten korkuyorum. Karagumruk macinda kalp carpintisi ara ara sakinlik, gole bile stresten sevinememe, ter bosalmasi vs oldu.

Goztepe cephesinde durum nedir onemli cezasi sakati gizli gay olan fln var mi?

• Ben açıkçası Malatya’nın da Göztepe’nin maçlarda şaibeli bir duruma mahal vermeyecek şekilde dürüstçe oynayacağını düşünüyorum. Karşılarındaki takımlar daha güçlü olabilir ve ikisi de yenilebilir ama kendilerine “maç satmışlar” dedirtmeyecek bir mücadele bekliyorum.

İnşallah her iki maçta da hekemlik bir durum olmaz, her kim şampiyon olacaksa şaibesiz, hakem hatasız şampiyon olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 14 Mayıs 2021; 16:36:46 >
  • falcao1905 basta efendi gorundu ic yuzunu gosterdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prossi -- 14 Mayıs 2021; 16:43:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fabrice kullanıcısına yanıt

Olması gereken de budur zaten  

• Prossi kullanıcısına yanıt

Ben her zaman efendiyim.Burada gelip ligin en iyi en hırslı top oynayan takımı Beşiktaş diyen benim.Ama gelip fetö diyip uefa dahil her başarıya laf ederlerse cevaplarını veririm.Kaybedersek gelip tebrik ederim dedim.Herkes hakettiği şekilde cevap alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

bu takım bu sezon 2. olsa bile başarılıdır. Aboubakar ligin en iyi forveti, Cenk Tosun en iyi 2. forveti. İkisi de sakatlandı.

Sergen Yalçının inanılmaz hataları oldu sezon başından beri 3 ön libero fiyaskoları ama gene de başarılıyız kadroya göre.

yani sene basi kimse ilk 3 beklemiyordu bu takimdan..

Sergen in ne kadar Kral is basargidinin bi gostergesi bu.. Cifte Finaldeyiz, ve ikisini de alabilecek durumdayiz..

Allah yuzumuzu kara caikarmazsa, Cifte kupa aldigimiz noktada, efsane bi is basarmis olacak Sergen. (aksini dusunmek bile istemiyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Yok hocam ya Türkiye'de dediğiniz tarz bir futbol iklimi yok. Her takımın taraftarı her sezon diyor bu şampiyon olursak ligi domine ederiz lafını ama hiç öyle olmuyor. Rüzgarın yönü çok değişiyor bizim ligde. Bunda yöneticilerin iş bilmezliği, yayıncı kuruluşun taraftarı kaçırmak istememesi vs. bir çok etken var.

Alıntıları Göster

Zengin prestijli başkanın yok , başkan adayın yok. Paran yok. Lobin yok. Para edecek futbolcun yok. Sergen bıraktığı an tam bitigiz

• yunus626emre kullanıcısına yanıt

Yok. 2 maç sonra tekmeyi yiyeceğim diyor.

• 
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.