Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (3615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36133614361536163617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Falcao1905

Bu mesaj silindi.

Sana ne bundan? Git konuna yaz. Hem hakaret edip hem savcılık demek de daha komik oluyor. Düne kadar yoktunuz ahkam kesmeye başladınız yine. Sende madridden 6 Yedin eksi averajla bitirdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta Donk'u atmayıp Gs'nin maçı 11 kişi tamamlamasını sağlayan Cüneyt Çakır Gs maçına atanmış. Beyzadelerimiz beğenmemişler. Adalet istiyorum adalet diye şimdiden haykırmaya başlamışlar.  Beşiktaş'a ağlak camia diyenler önce kendileri ağlamayı kesseler bence daha iyi olur.   

• quote:

Neden kaybolayım gelir tebrik ederim.Geriden gelip ligi puan puana 2. bitirmek bu kadar kötü geçen bir sezonda üzülecek bir durum değil.Kötü sezon geçirdik diye son hafta şampiyon olmak istemeyecek miyiz?Bu nasıl bir kafa yapısı

Şampiyon olmayı istemeyin mi dedik😂😂 ne kadar komik adamsın bide gelir tebrik ederim diyo. Birader zirvaliklarinla git kendi takım taraftarını kandir hadi. Suna bak Beşiktaş forumunun yarisi Galatasaraylı. Sorsan bizi takmiyonuz. Biz küçük takımız. Ben senin doğru düzgün burda mesajını görmedim. Ne oldu da şimdi ortaya çıktın? Skor taraftarisiniz işte. Muhtemelen bir ay öncesine kadar maçlarınizi bile izlememissindir.

• WilliamBillMunny kullanıcısına yanıt
    Bjk- Göztepe maçında dışarıdan gelen topla gol atılmıştı. Bende başta inandım yalan değil ama asıl mevzu yukarıdan bakmakmış golde nizamiydi. Rica ediyorum sizde Fbliler gibi kale arkasından ofsayt olup olmadıgına karar verir hale gelmeyin bu açıdan ofsayt değil gibi ama derece farkıyla insanın gözü farklı algılıyor. Bjk bu konularda daha tartışılabilir ve daha aklı selim buluyorum.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Kendin özetlemişsin yaptıklarınızı tebrikler. He ondan hakemden gol yiyip şampiyonluktan olduk demi? Aç bakalım arşivi kimin uydurma penaltıları şaibeli maçları çok? Tutturmuşlar uefa da uefa. Maçlarınız bile ertelendi o sene ligde sen neyden bahsediyorsun ki?

• Soyunma odasında neyin kutlamasını yapıyor o zaman?? Kümede mi kalmış? Şampiyon mu olmuş?? Avrupa ya vize almasına sebep olacak bir maç mı kazanmış?? Demek elde ettiği başka bir değeri, avantajı kutluyor..Tofaş kalmadıysa da ,Egea da bazıları için hala Mercedes  

• quote:

Orijinalden alıntı: Venom Snake

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ben olsam alay etmezdim.

Benim uğraştığım günden beri bak haline aç eski maçları yediği gollere bak.

Ve yarın yiyeceği iki gole dön dön bak yeğen.

Ha çözülsün diyorsan

Dallas Ammo'da yarın sabah 5 de doğacak bizon yavrusunun ilk çişi lazım,( 50 ml.)

Papua yeni Gine'den aynı saatte taze aslan gübresi ( 45 gr )

Kuzey kutbundan erkek kutup ayısı beyin lopu ( 5 X 5 Mili metre ebatların da)

Bunları maçtan önce sağla yalnız plastik görünümlü soğutucuya koysunlar, gelsin çözeyim.

Ya bu işleri kolay sanırsın.

Yeğen anladın inşallah.

KOVA ÇAĞI

• Galatasaraylılar algı konusunda bence Türkiye'de en başarılı kulüp.

İddia 1) Beşiktaş Hatay'a 7 attı biz Malatya'ya 7 atamaz mıyız?

Cevap: Biz Hatay'la oynadığımızda averajlık bir durum yoktu. 1-0 kazansanız yeter mi diye sorsalardı maça çıkmadan kabul ederdik. Biz Hatay'la yarın oynasak 7-0 ı boşver 2 fark bile zor atarız. Fark atmak zorunda olunca stres devreye girer, rahat oynayamazsın ve rakipte fark yememek için mücadele eder.

İddia 2) 93 senesinde Bjk Ankaragücü'nü 6-0 yenince normalde biz 8-0 yenince anormal mi?

Cevap 1. sorunun cevabında gizli 

• quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

Bjk- Göztepe maçında dışarıdan gelen topla gol atılmıştı. Bende başta inandım yalan değil ama asıl mevzu yukarıdan bakmakmış golde nizamiydi. Rica ediyorum sizde Fbliler gibi kale arkasından ofsayt olup olmadıgına karar verir hale gelmeyin bu açıdan ofsayt değil gibi ama derece farkıyla insanın gözü farklı algılıyor. Bjk bu konularda daha tartışılabilir ve daha aklı selim buluyorum.

Hocam çıkmamış zaten ama taca çıkmışsa da çıkmış neyi abartıyorlar. Millet beleş penaltı kazaniyo bu kadar laf olmuyo. Adamlar tacın peşine düşmüşler.

• KOVA_ÇAĞI_KARTALI kullanıcısına yanıt

Yeter vurma hocam öldü adamlar..bu tılsımdan sonra...Yenicami avlusuna düşerler  

• Adam daldan dala zıplıyor tam komedi😂 kendi kendine konuya geldi. Küçük takimsiniz dedi. Ordan GS li olduğu halde fetoye girdi. Ordan şikeye averaja girdi. Hiçbir amacı yok. Laf sokayım da konunun ne olduğunun bi önemi yok. Klavye başında kendini ispatlama çabası.

• Ahmet Nur Çebi'nin gereksiz açıklamaları açıkçası beni rahatsız etti. Ama en azından kameralar önünde, mertçe, delikanlıca söyledi söyleyeceklerini. Ama Türkiye'de işler mertçe değil, gizli kapaklı yürür başkan.

Malum camianın yöntemi farklıdır:

Başta, adalet istiyorum adalet diye bağıran yöneticisi olmak üzere malum camia yöneticileri hep bir ağızdan kapalı kapılar ardında neler yapıyorlardır neler. Belki de araştırılsa İzmir'e edilen telefonlar rekor seviyeye ulaşmıştır sayelerinde.

Mertlik sökmez bunlara başkan.

• Martin Linnes'in annesi vefat etmiş. Toprağı bol olsun, Allah sabır versin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Klavye delikanlılarını boşverin , onların yazmasıyla küçük, büyük takım olunmuyor.

• 
Sayfa: önceki 36133614361536163617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.