Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söz konusu Beşiktaş ise maçı ertelemezler, pafla falan çıkartırlar yine de erteleme olmaz.

• Çebi:

KALECİ TRANSFERİNE GEREK YOK
    "Realist olalım. Bir kaleci oynayarak oluyor. Bir kaleci alıp oynatırsanız Ersin ve Utku'nun geleceğini yok edersiniz. Ben umutluyum, hoca da umutlu. Hocamız, kaleciye gerek yok dedi. Onların önünü kesecek transfere gerek yok. Bu çocuklara şans vermeye devam edeceğim, hocamız da bu zihniyette olacağını düşünüyorum. Takımın ekonomisini küçültmek için almamız gereken tavırlardan biri bu. Vazgeçmemiz gerektiğini düşünmüyorum."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Zaten Fener ve basaga yenilecektik korona bahanesi oldu simdi takimin.

Dun Vida olayi buyuk skandaldir, Hirvatistan milli takiminin tum musabakalrdan 5 yil men edilmesi gerekir.

bence komple ülke kapanmalı 5 yıl az dedin

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

bence komple ülke kapanmalı 5 yıl az dedin

Alıntıları Göster

Bu kadar ust duzey espiri yaparak insanlari gulerken kalpten gitmek suretiyle oldurmeye hakkin yok. Bunaaa hakkkiiin yooooook!

• Başta açıklanan 3 idi; Sergen'in açıklamasına göre 5-6 oyuncu pozitif.

• Çebi başkan şov yapmış,sağ olsun
    :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bu kadar ust duzey espiri yaparak insanlari gulerken kalpten gitmek suretiyle oldurmeye hakkin yok. Bunaaa hakkkiiin yooooook!

Alıntıları Göster

• Geçen sezon sonundan bu yana foruma girmiyordum. Bir girip bakayım dedim. Keşke dediğimize gelmeseydik diye iç geçirdim. Sergen'den hala umutlu olanlar var. Şaka gibi. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Aboubakar mevsimi başlamıştır.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Bizde Vida dışında kimler Çin virüsü oldu şimdi? Ayrıca şu pandemi döneminde faydasız, seyircisiz ve manasız dostluk maçlarını oynatan FIFA'nın gelmişini geçmişini en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Milli maç oynayana kadar 2 hafta lig oynanırdı rahatlardık en azından.

• Vaka sayısı 8'e çıkmış.

Necip
    Rosier
    Nsakala
    Vida

Bunlar bilinenler. Milli takımlarda 2 futbolcu denilmiş, biri Vida.

Kadro dışı olanlardan 1 tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 12 Kasım 2020; 21:13:23 >
  • Ciddi sıkıntıya girdi bizim takım. 8 kişi ile sınırlı kalsa bari ama çift haneli sayılara ulaşır gibi geliyor :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Bu sefer daha erken kendini bulacak

• Bu kadar covid-19 vakası varsa takımda sanırım şu anda kuluçka süresinde olan başka vakalar da çıkacak. Adem ve Mensah üstüne bir de yeni vakalar derken sanırım bizim takım sürü bağışıklığına ulaştı. Aralık ayından sonra covid-19 açısından daha rahat ederiz herhalde. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Besiktas icin ozel madde cikarmislar..covid nedeniyle sahaya cikmazsan hukmen maglupsun..en azindan macin sonucu belli oldu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bize bilmediğimiz bir şey söyle, ayrıca defolup gitsin, fener paf takımına kadar yolu var ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Nereye gidiyo..hikaye..seneye takimlarin transferde onu acik..verirler istedigini sen yorulma bosuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.