Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A takım değil. Futbol akademisi demiş altyapı
    ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 16 Eylül 2020; 18:17:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • napıyonuz gençler
  • Sen nerelerdesin !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

napıyonuz gençler
    King is back!

• Aslında biz de adam alırken Fener gibi yapsak da yapılan anlaşma gereği detaylar açıklanmasa... Limite hiç takılmadan rahat rahat transfer yapsak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 4,5 sene sonra hoş geldin. :)
  • Beşiktaş yönetimi sağ bek konusunda ikiye bölündü.

Bir kısmı “Valentin Rosier olsun” diyor.
    Bir kısmı “Nazım Sangare olsun” diyor.

Sergen Yalçın ve teknik heyetin tercihi ise net “Davide Santon” (Sercan Dikme )

bu haber doğru mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

napıyonuz gençler
    Iyi bebegim ben de döndüm 😀

• Olympiakos Nkoudou için kiralama teklifi etmiş diye haber gmrüp sevindim ama kaynağı Takvim olunca kursağımda kaldı.

• diyabi reisin tekrar kiralanması için şartlar oluşmaya başlıyor yavaş yavaş

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Ama zaten yabancı kontenjanı sıkıntımız yok mu? Daha sağ bek ve forvet de yabancı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Ama zaten yabancı kontenjanı sıkıntımız yok mu? Daha sağ bek ve forvet de yabancı olabilir.
    nkodou kiralanacak diyorlar ondan dedim. şaka yapıyorum tabi ne diabisi artık

• Valentin Rosier için kulübü Sporting, biz bu adama 2 aylık maaş verdik, onu geri verin, oyuncuyu size gönderelim demişler. Bizimkiler reddetmiş. -->ortaçizgi

Ne güzel, adamlar ayın 1'i olunca 00.01'de havaleyi geçiyor hemen.
  • valentin rosier adı geçen sağ bekler (santon, sangare) arasında en iyisi bu arada. bence öyle yani ben dijon döneminde çok beğeniyordum.

• Resmi teklif yaprığımız Wague kim?
    Barca sağ bekiymiş.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 17 Eylül 2020; 1:8:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

valentin rosier adı geçen sağ bekler (santon, sangare) arasında en iyisi bu arada. bence öyle yani ben dijon döneminde çok beğeniyordum.
    Santon ile 2 Eylülde anlaşılmış. Öyle diyorlar.

• quote:

valentin rosier adı geçen sağ bekler (santon, sangare) arasında en iyisi bu arada. bence öyle yani ben dijon döneminde çok beğeniyordum.
    Valla benim de en istediğim isim Rosier. Ama Rebocho v2 olmasından korkmuyor da değilim.
  • quote:

Kim ne yapsın öyle adamı bize 1.83 üstü defansif yönü iyi atletik adam lazım. Artık öyle adamları unut, sergenin kalemi değil onun anlayışı farklı öyle yerden seri tika taka yasağ Santon, sangare yada hiç diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 17 Eylül 2020; 2:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Valla benim de en istediğim isim Rosier. Ama Rebocho v2 olmasından korkmuyor da değilim.

Alıntıları Göster
    rebocho'dan daha güçlü atletik bi oyuncu da biz rebocho'dan da çok kolay vazgeçtik. sanki oyuncular bedavaya geliyormuş gibi harcıyoruz hemen. yani fb maçında hata yaptı ama içerde los galacticos gs'yi umut'un golüyle yendiğimiz maçın da yıldızlarındandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Eylül 2020; 2:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Kim ne yapsın öyle adamı bize 1.83 üstü defansif yönü iyi atletik adam lazım. Artık öyle adamları unut, sergenin kalemi değil onun anlayışı farklı öyle yerden seri tika taka yasağ Santon, sangare yada hiç diyorum

Alıntıları Göster
    sangare olur da santon'a hiç ısınmadım bu da güçlü oyuncu öyle aklına rebocho douglas falan gelmesin. güreşir yani

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.