Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında bardağın dolu tarafına bakarsak Alanya, Erzurum ve A.Gücü kendi ortalamalarının çok üzerinde efor sarfederek oynadılar bizim maçta. Alanya bizi yendi sonraki iki maçta 1M 1B aldı, bizim maçın enerjisini daha yerine koyamamış görünüyor. Keza Erzurum kendi sahasında Denizli'ye yenildi. A.Gücü eminim ki hafta sonu ayakta zor duracak.

Üçüncü, beşinci haftadaki A.Gücü ile dün oynadığımız A.Gücü çok farklı iki takım. Zor deplasmandan kötü oyunla alınan 3 puan çok kıymetli. Ama öte yandan hücum anlamında oyunun üzerine koymak zorundayız. Alanya + Erzurum + A.Gücü maçlarının ilk yarılarını toplasak 135 dakikada ancak 3-4 tane net pozisyon üretebildik.

Bir diğer sevindirici hadise Welinton'un geldiği günden bu yana en doğru düzgün maçını oynamasıydı. Rosier, Josef ve biraz da Vida ile birlikte Welinton dün sahanın en iyi oyuncularıydı. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Edit: Son 3 maçta rakiplerin bize ön alan baskısı uyguladıklarında nasıl sıkıntı yaşadığımızı görüyoruz. Rakip yarı sahaya yerleştiğimizde sabırlı top çeviriyoruz. Geçen senelere göre Ghezzal, Rosier, Abu, Josef gibi eli ayağı düzgün oyuncularımız olduğu için de pozisyon üretiyoruz. Fakat rakibin ön alan baskısında bocalıyoruz. Rakip sahaya komple yerleşemediğimiz için oyun gel gite dönüyor. Dün maçın ikinci yarısında eminim hepimiz "biz ne seyrediyoruz" diye geçirmiştir içinden. 5-6 pas yapamadık arka arkaya, tenis maçı gibi sürekli karşılıklı top kayıpları oldu. Geriden topla çıkma işini mutlaka çözmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 25 Aralık 2020; 11:24:57 >

• Ozi %50 kapasitesiyle oynasa Ankara gibi takimlari cok rahat acariz. Pas oyununu engelleyebilecek tek takim yok bu ligte. Besiktas in son sampiyonlujlarini hatirlayin o pas oyunu bu ligin cok ustundeydi. Ne zaman Q7 ve Caner orta acmaya basladi puan kayiplari geldi.

Benim hep hayalimdeki iyi oynayan Atiba Ozi ve Ljajic 1 kere bile varlik gosteremedi. Atibanin yarisi kadar olamadilar bir turlu.

Tekrar toparlayacaklarini sanmiyorum artik Ozi ve Ljajic gonderilmeli hep bekliyoruz ama yok yani olmayacak belli.

Rosier in bonservisini alalim Ghezzal 1 sene daha kalsa super olur. Mensah da kapali takima karsi is yapan oyuncu degil top surdurtmuyorlar ki adama 11 kisi defans.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrice kullanıcısına yanıt

A.gücü son haftalarda diri top oynuyor. Maçlarında beceri ve pozisyonlarda tercih hataları fazla. Bizimle olan maçlarında normal performanslarına göre ekstra avantajlılardı ki, hucüm insiyatifini ele almak zorunda olan büyük takımın defansında vereceği açıkları kollamak ve Beşiktaş maçlarında girdikleri eziklik psikolojisinin baskıladığı ilave motivasyon olarak sayabiliriz. Biz normal performansımız altında kaldık. Gerçi her maçta tecavüzcü Coşkun gibi coşacak değiliz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AA3437 -- 25 Aralık 2020; 16:4:29 >
  • Yancı kuruluşun 13.haftanın en iyi golü oylamasını Antalyalı oyuncu kazanmış. Vida'nın golü yurt dışında bile konuşulurken birileri bot hesaplarla Fredy'e yüklendi herhalde.

Fredy'nin golü güzel ama sıradan bir gol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Aralık 2020; 12:54:29 >
  • Beşiktaş bir değerler manzumesidir. Şeref bey, Baba Hakkı ve Rahmetlik onursal başkanımız Seba'nın geleneklerini... yine rahmetlik Vedat abinin duruşunu sergiler, kısaca efendilik esastır.

Kendi özüne değer vermeyen, ukala, şımarık kültür deformasyonu yaşadığını düşündüğüm şahsiyetleri blokluyorum.

• Dorukhan'a para vereceğine Gençlerbirliği'nden takas+cüzi bir miktara Berat Özdemir'i, Alanya'dan da sözleşmesi biten Salih Uçan'ı al getir daha iyi. Dorukhan'dan büyük takıma orta saha olmaz. Dün oyuna girdi Necip gibi faul yapıyor paso. Sıfır teknik, pozisyon bilgisi yok, sadece kontrolsüz pres özelliği var. Ben olsam devre arası İtalya'ya menajeri gönderirim gitsin kulüplere önersin 1-2 milyon bile koparsan kârdır.

• Devre arası 3 ve gidenlerin durumuna göre +2 transfer yeterli olur. Kaleci, sol kanat ve stoper mutlaka şart bence. Vida ve Ljajic'i gönderebilirsek süper olacak. Şu Boyd, Douglas, Lens, Mirin gibi adamları gerekirse maaşlarını ödeme pahasına bir yerlere göndermeliyiz, takasta falan kullanmalıyız. Gençlerbirliği nerdeyse küme düşecek. Ver Boyd'u ve Douglas'ı, biraz da nakit para, al Berat'ı ön liberoya. Salih Uçan'ın sözleşme bitiyor şimdiden anlaş. Dorukhan'ı, Ljajic'i, Vida'yı gönder. Kötü kadro yok. Stoperler ve kaleci güven vermiyor sadece.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-781808C66 -- 25 Aralık 2020; 13:34:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Dorukhan'a para vereceğine Gençlerbirliği'nden takas+cüzi bir miktara Berat Özdemir'i, Alanya'dan da sözleşmesi biten Salih Uçan'ı al getir daha iyi. Dorukhan'dan büyük takıma orta saha olmaz. Dün oyuna girdi Necip gibi faul yapıyor paso. Sıfır teknik, pozisyon bilgisi yok, sadece kontrolsüz pres özelliği var. Ben olsam devre arası İtalya'ya menajeri gönderirim gitsin kulüplere önersin 1-2 milyon bile koparsan kârdır.

Aynen katılıyorum. Yok Fikret Orman yönetimi şu kadar söz vermiş de, o sözleşmeyi istiyor beyefendi. Sanki aynı koşullar var, üstüne bir de pandemi var. Beğenmezse işte kapı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

Evett fikstür belli olduğunda ilk Beşiktaş maçlarına bakan ve sezonun final maçları olarak gören rıza hocayla karşı karşıya geliyoruz. Bize karşı ekstra motivasyon ile takımını maça hazırlayıp fb ve gs maçlarında pek oralı bile olmuyor. Anadolu takımlarının özellikle bize karşı ekstra kapalı savunma yapması da ayrı bir konu.

Sivas dikkat ederseniz 3-4 maçtır tökezliyordu gol bile bulamıyordu.Ne oldu ise dünkü maçta dirilip saldırganlaştı bu nereden geldi diye düşünmeye gerek yok.Dün Beşiktaş maçının provasını oynadılar.

• Fenerbahçe - Başakşehir maçında kırmızı kart gören Rafael'in cezası iptal edildi. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Yancı kuruluşun 13.haftanın en iyi golü oylamasını Antalyalı oyuncu kazanmış. Vida'nın golü yurt dışında bile konuşulurken birileri bot hesaplarla Fredy'e yüklendi herhalde.

Fredy'nin golü güzel ama sıradan bir gol.

Geçen hafta mı bu golün nesi güzel yav.Fifada basit plase golü bende birşey sandım.Buna güzel diyen sanırım uzakdoğu liglerini filan izliyor tslden başka.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ozi %50 kapasitesiyle oynasa Ankara gibi takimlari cok rahat acariz. Pas oyununu engelleyebilecek tek takim yok bu ligte. Besiktas in son sampiyonlujlarini hatirlayin o pas oyunu bu ligin cok ustundeydi. Ne zaman Q7 ve Caner orta acmaya basladi puan kayiplari geldi.

Benim hep hayalimdeki iyi oynayan Atiba Ozi ve Ljajic 1 kere bile varlik gosteremedi. Atibanin yarisi kadar olamadilar bir turlu.

Tekrar toparlayacaklarini sanmiyorum artik Ozi ve Ljajic gonderilmeli hep bekliyoruz ama yok yani olmayacak belli.

Rosier in bonservisini alalim Ghezzal 1 sene daha kalsa super olur. Mensah da kapali takima karsi is yapan oyuncu degil top surdurtmuyorlar ki adama 11 kisi defans.

adamın değeri 1 Milyon olmuş yav yaşıda 28-29 bunu bir yere kakmak lazım artık.30 undan sonra hiç çekilmez.Beş para etmez bir oyuncu oğuzhan bundan olan birşeyi avrupadan yaptığın bir transferden beklesen potansiyelli oyuncudan bin kat daha yüksek verim alırdın.Hatta satardın.

Aynı takımda aynı oyunda talisca olsun babel olsun abubakar olsun cenk olsun en azından birşey oynayıp sosa filan tabelaya yansıttı ise suçlu bundadır.Bence gözden çıkarılması lazım.

• Hocam Salih Ucandan hiç olmaz
  • Bence sol kanat'a transfer gerek yok reis. Larin oradan gol attı dün, N'Koudou var, ve unutmayalım Ljajic serie A'da da sol kanat oynuyordu. tabii Ljajic futbol'a geri dönmeyi tercih ederse. bence montero-vida'da idare eder, vida formda, takıma uymuş, bence başka stoper alıp risk almaya gerek yok. Sadece kaleci transferiyle mutlu olurum ben. Ayaklarıyla oynayabilen kaleci derhal lazım bu takıma.

• sola bolasie gelecek gibi geliyor bana. santraforu da yedekleyebilecek bir oyuncu. ben gelirse de sevinirim açıkcası, devre arası gelen babel performansı bekliyorum.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Kaleci de gelir umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Kaleci de gelir umarım.

ondan çok ümidim yok. yabancı imkansıza yakın zaten. yerli olarak da gökhan akkan'ı alması zor. erce'yi beğeniyorum ben ama onunla da uğraşmaz bizimkiler.

bolasie'nin bizim nsakala ve rosier ile sosyal medya iletişimi de yüksek. paslaşıyorlar ikidebir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ondan çok ümidim yok. yabancı imkansıza yakın zaten. yerli olarak da gökhan akkan'ı alması zor. erce'yi beğeniyorum ben ama onunla da uğraşmaz bizimkiler.

bolasie'nin bizim nsakala ve rosier ile sosyal medya iletişimi de yüksek. paslaşıyorlar ikidebir.

Alıntıları Göster

Ertaç Özbir 2.kaleci için iyi olmaz mı hocam ben çok beğeniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Ertaç Özbir 2.kaleci için iyi olmaz mı hocam ben çok beğeniyorum

Alıntıları Göster

hocam bizim 2 kaleci de ikinci kaleci seviyesinde zaten, bize as lazım. ertaç as da olabilir ama şimdi hoca utku ve ersin'i çok ön plana çıkarmışken gidip de ertaç'ı alıp 11'e koyma ihtimalleri düşük.

• 
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.